Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

24. 04. 2013 o 15:44

Kapitán i kanonier k ženáčom

autor: Marián Škuba
2677x čítanéV treťoligovom meraní síl ŠK Futura Humenné - MŠK Námestovo (2:0) sa v zápise o stretnutí neobjavili mená humenského kapitána ani kanoniera.

Práve uplynulú sobotu, 20. apríla 2013, zažívali významný okamih, keďže spečatili "prestup" k ženáčom. Michal Paraska - Miroslava Meričková a Stanislav Karnaj - Diana El Shahat si povedali svoje "ÁNO", k čomu im srdečne blahoželáme. Kapitán mužstva so svojou polovičkou pozdravili divákov pred stretnutím priamo z trávnika, po víťazstve gratulovali mladomanželom futbalové "výpravy" na oboch svadbách aj osobne.

  Pred stretnutím tak musel tréner Jozef Valkučák obmeniť zostavu do defenzívy i ofenzívne... "Dátum svadby bol zámy už dlhšie, museli sme sa s tým vysporiadať. Na trávniku chýbali, výsledok však hovorí, že chlapci aj bez nich zamakali, uhrali potrebné tri body. Aj víťazstvo 2:0 možno považovať pre ženáčov za taký menší darček. V kabíne sa vytvorila dobrá partia, hráči bojujú jeden za druhého," dodal kormidelník ŠK Futura Humenné.

  Aj v prípade MŠK Námestovo musel tréner riešiť obmenu základnej zostavy. Bolo to však nečakané, na poslednú chvíľu, pretože Daniel Kosmeľ sa už na súpiske nachádzal. Systém ISSF ho však pri predzápasovej kontrole  do priameho diania stretnutia "nepustil"... 

Galéria
Kapitán i kanonier k ženáčomKapitán i kanonier k ženáčom