Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

28. 05. 2013 o 11:25

Andrej Daňko prijímal gratulácie

autor: Eugen Magda
1792x čítanéMáj je aj tohto roku v znamení narodeninových osláv. Popri iných sa dožil 65 rokov aj michalovský rodák Andrej Daňko, ktorý v sobotu 25. mája v Péderi, kde býva, sviatkoval a prijímal gratulácie.

 Na jeho počesť zorganizovali Internacionáli VSS Košice medzinárodný turnaj bývalých futbalistov, ktorý vyhrali Internacionáli VSS bez inkasovaného gólu s celkovým skóre 13:0. Najskôr strojári zdolali maďarský celok Hidvégárdó 9:0, keď dva góly strelil Kunzo a po jednom pridali Boroš, Králka, Kánássy, Strausz, Hromý, Vasil a Pillár. V druhom zápase vyhrali nad Výberom údolia Bodvy a Péderu 4:0, keď dva góly dal opäť Kunzo a po jednom dali Horňák a Pillár. Z kolektívu VSS sa v základnej zostave predstavili: Babušík - Pillár, Tamáš, Bajús - Battányi - Králka, Kunzo, Kánássy - Horňák - Boroš, Strausz. Striedali Futáš, Kondáš, Hromý, Plichta st., Kucharský, Blago, Vasiľ.