Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 06. 2013 o 14:59

Giraltovce víťazom 2. ročníka Tipovacej súťaže DUEL

autor: Daniel Dedina
1706x čítanéVo finále si poradili s Bardejovskou Novou Vsou, ktorá tak nezíska pomyselný double. Snaha a umenie nováčika z Veľkých Revíšť stačili na bronzovú priečku, štvrté miesto sa ušlo Vyšnému Opátskemu. Druhý ročník súťaže bol ešte vydarenejší ako ten prvý.

Finále – vyhodnotenie

Tak a je to definitívne! Giraltovce si po neúspešnom finálovom kole v minulom roku všetko vynahradili teraz. Stalo sa tak najmä vďaka plnému finálovému zásahu nového víťaza. Možno teda konštatovať, že plný počet uhádnutých zápasov v jednom kole si tento celok nechal na tú najsprávnejšiu chvíľu. Bol to prvý a tým pádom aj jediný plný záber v celom ročníku súťaže. Giraltovce sa tak stávajú najúspešnejším celkom v dvojročnej histórii našej súťaže. Hold treba vzdať aj porazenému finalistovi, ktorý predvádzal celú súťaž nadpriemerne výkony a jeho finálový výkon by v mnohých iných kolách bez problémov stačil na víťazstvo. Raz darmo, finále je finále!

 

O 3. miesto – vyhodnotenie

Z tretej priečky sa môžu radovať vo Veľkých Revištiach, v súboji o bronz boli úspešnejší vďaka dodatočnému kritériu – výhre vlastných futbalistov. Opäť to bol na počet úspešne uhádnutých výsledkov bohatý duel, aj táto dvojica dokázala, že sa tohto roku prebojovala tak ďaleko zaslúžene. 

 

Celkové poradie 2. ročníka Tipovacej súťaže DUEL: 

* prvý údaj je počet absolvovaných duelov, za lomítkom nasleduje počet vyhratých duelov

** prvý údaj je celkový počet zápasov tipovaných daným tipérom, za lomítkom nasleduje celkový počet úspešne natipovaných zápasov

úspešnosť predstavuje pecentuálny podiel správne natipovaných zápasov z celkového počtu tipovaných u každého tipéra

 

Reč čísel: 

Najvyšší počet vyhratých duelov:

 1. Giraltovce – 4
 2. Veľké Revištia – 3
 3. Bard. N. Ves, V. Opátske – 2

Najvyššia percentuálna úspešnosť uhádnutých zápasov:

 1. V. Revištia – 71,4 %
 2. Giraltovce – 67,9 %
 3. Bard. N. Ves – 66,7 %

Najvyšší absolútny počet uhádnutých zápasov:

 1. V. Revištia – 20
 2. Giraltovce – 19
 3. V. Opátske – 16

Najviac uhádnutých zápasov v jednom kole:

 1. Giraltovce – 7 zápasov
 2. V. Revištia (2x), Bard. N. Ves (2x), V. Opátske – 6 zápasov
 3. Sp. Podhradie, Giraltovce – 5 zápasov

 

Čo ešte zaujalo: 

 

Na záver 

To je pre tento ročník súťaže všetko! Na tomto mieste chceme vysloviť všetkým zainteresovaným poďakovanie za spoluprácu, veríme, že „tipovačka“ bola opäť príjemným spestrením štvrtoligovej jarnej driny a dostala sa ešte viac do povedomia futbalových fanúšikov na východe republiky. Úspešným tipérom blahoželáme, tí menej spokojní budú mať možnosť na vylepšenie reputácie zase o rok. Dovtedy prajeme príjemný krátky futbalový oddych a po ňom už hor sa do novej sezóny, ktorá sa čo nevidieť opäť prihlási o slovo.