21. 07. 2013 o 07:08

Bardejov – R. Sobota 0:0 + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1589x čítané

Úvodné stretnutie nového súťažného ročníka sa v Bardejove skončilo bezgólovou remízou.

Partizán Bardejov - MŠK Rimavská Sobota 0:0

Hneď od úvodu zápasu boli domáci iniciatívnejší. Ich snaha však  končila pred šestnástkou hostí. V 16. minúte si predsa vytvorili prvú gólovú príležitosť. Po prihrávke J. Zápotoku mal Grohoľ možnosť otvoriť skóre. Kostolanský si s jeho zakončením poradil. V závere polčasu po presnom centri Jána Zápotoku najvyššie vyskočil Palša. Jeho hlavičku  Kostolanský s námahou vyrazil na roh. V 46. minúte zahral hosťujúci Poliach v pokutovom území rukou a Ježík ukázal na značku pokutového kopu. Loptu si postavil Kuhajdík, ale smer jeho strely vystihol Kostolanský. Domácim nemožno uprieť snahu a bojovnosť, predviedli aj niekoľko pekných kombinácií, ale vytúžený gól neprichádzal, a tak sa osmelili aj hráči MŠK. Najväčšiu šancu mali v 60. minúte, keď po strele  Kostúrika zazvonilo brvno Čikoš-Pavličkovej brány. Záver stretnutia bol zbytočne nervózny. Hostia, ktorí vycítili šancu na zisk bodu, hru kúskovali nedovolenými zákrokmi a niekoľkokrát sa aj ošetrovalo.

Rozhodovali: Ježík, Žákech, Mikulaj, ŽK:  J. Zápotoka - Nilaš,Poliach, Gálik

Partizán: Čikoš-Pavlíčko - Andraščík, Staš, Palša, Kica - Kuhajdík, L. Zápotoka, Grohoľ, De Azavedo - Hanuščák, J. Zápotoka.

Galéria
Bardejov – R. Sobota 0:0 + fotogalériaBardejov – R. Sobota 0:0 + fotogalériaBardejov – R. Sobota 0:0 + fotogalériaBardejov – R. Sobota 0:0 + fotogalériaBardejov – R. Sobota 0:0 + fotogaléria