Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 08. 2013 o 08:40

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2209x čítané



Po minulotýždňovej vynútenej odmlke pokračujeme v seriáli Kam za futbalom. Cez víkend je v IV. lige a oboch vetvách V. líg na programe 4. kolo, šiestoligoví účastníci vybehnú na trávniky v rámci druhého kola. Keďže najvyššia regionálna súťaž pokračuje opäť so 16 účastníkmi, celková porcia zápasov sa oproti jarnej časti minulej sezóny navýšila o jeden duel, na súčasných 59. Rozdelené sú nasledovné - Prešovský kraj hostí 30 stretnutí, Košický o jeden menej.

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

OŠK Kľušov - OŠK Fintice (Leferovič, Mati, Černica, Minaroviech)

OFK SIM Raslavice - FK Slovan Kendice (Greško, Ruščanský, Havrila, Barvirčák)

VI. liga Šarišská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠFK Šarišské Michaľany (Lipták, Daňo, Kriak, Hajdada)

TJ Beloveža - OFK Uzovce (Moroz, Vasilenko, Hufnágel, Koščo)

Humenné

V. liga Sever - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - FK Rozvoj Pušovce (Gál, Lang, Djordjevič, Dudáš)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.: 

TJ Jasenov - OFK Agrifop Stakčín (Jurášek, Štefanič, Laskovský, Šafránko)

FKO Kochanovce - ŠK Sačurov (Bindas, Škodi, Kavčák, Sadiv) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - FK Vechec (Dušek, Kavčák, Škodi, Popík)

Kežmarok

V. liga Sever - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - MsFK Hanušovce nad Topľou (Hudák, Baloga, Mihalíková, Štofka)

VI. liga Podtatranská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK 05 Levoča (Maček, Kandráč, Choma, Lacko)

Medzilaborce

V. liga Sever - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Tatran Zámutov (Juhás, Haviarik, Rási, Zvolánek)

MŠK Spartak Medzilaborce - MFK Stará Ľubovňa (Micheľ, Dolhý, Čonka, Ondík)

Poprad

V. liga Sever - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Štrba - OcFK Dlhé Klčovo (Zajac, Pika, Kunzo, Džubák)

VI. liga Podtatranská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Štart Hrabušice (Pristáč, Želinská, Sendek, Čeľovský)

FK Poprad ´B´ - TJ Slovan Smižany (Tabiš, Béreš, Kandráč, Vaško) - o 10.30 hod.

Prešov

V. liga Sever - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

Sokol Ľubotice - OFK Tatran Kračúnovce (Drabant, Korečko, Šeršeň, Koščák)

VI. liga Šarišská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Javorina Malcov (Kovaľ, Harajbič, Ginda, Dzido)

TJ Družstevník Záhradné - FK Busov Gaboltov (Bančanský, Ulian, Capík, Šproch)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK Gerlachov (Homoľa, Bochnovič, Olejník, Klič)

TJ Družstevník Župčany - OFK Chmiňany (Sivák, Pavlovský, Šimco, Voroňák)

Sabinov

IV. liga - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Pokrok SEZ Krompachy (Kohl, Želizňák, L. Tóth, Pečarka)

Snina

IV. liga - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Snina - MŠK Tesla Stropkov (Filipák, Ištoňa, Béreš, Ivanov)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Svit (Cuprák, Bednár, Hepka, Hreško)

VI. liga Šarišská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - FK Šarišské Dravce (J. Feckanin st., Končár, Brendza, Koščo)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (J. Kmec, Židišin, Kica, Kostík)

Svidník

IV. liga - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Košice - Barca (J. Mano, Gonos, Kočiš, Tarcala)

FK Drustav Svidník - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Ondrášek, Mišková, Bali - Jenčík, Š. Leško st.)

Vranov nad Topľou

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.: 

FK Soľ - OŠK Udavské (Ivan, Kunaj, Gorel, Duška)

TJ Družstevník N.Hrušov - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Beluško, Sedláčková, Stretavský,  Mriglot)

OFK Tatran Bystré - OcŠK Sečovská Polianka (Godžák, Guba, Havrila, Lumtzer)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - OFK Slovan Poproč (Friga, Paulišin, Vass, Lisák)

VI. liga Podtatranská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - ŠK Harichovce (Slimák, Tóth, Šuba, Kunzo)

AŠK Mária Huta Gelnica - FK Slovan Helcmanovce (Bányácsky, Farkaš, Mačák, Tornay)-  17.8.2013

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK 1931 Hranovnica (Kriviančin, Tomeček, Kováč, Škody)

Košice-mesto

IV. liga - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Marcin, Černický, Drenko, Repovský)

V. liga Juh - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Šaca - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Leško, Tramita, Zubka, Kolesár)

VI. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Geča 73 (Gaľa, Baksay, Jančár, Tornay)

Košice-okolie

V. liga Juh - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - FK Čaňa (Hrinda, Žofčák, Hudák, L. Gnip)

VI. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - FK Gemerská Hôrka (Tomeček, Sendek, Jurašek, Borufka) - 17.8.2013

TJ Kokšov-Bakša - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Miklóš, Kocúr, Tirpák, Eliáš)

TJ Družstevník Budimír - MFK Ťahanovce (Prokša, Treščák, Gajdoš, Guľko)

MŠK Ďurkov - MFK Dobšiná (Onofrej, Šípoš, Verdžák, Kalanin)

Michalovce

V. liga Juh - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - Tatra Sokoľany (Počurej, Basoš, Jancura, Komár)

VI. liga Zemplínska - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - OŠK Zalužice (Bajo, Dankanin, Čertický, Čaga)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OFK Lastomír (Hríb, Vojtko, Prokopovič, Gábor)

FK Žbince - FK Tatran Úpor (Kuspan, Eperješi, Švec, Maturkanič)

ŠK Agro Palín - ŠK Naciná Ves (Konečný, Piro, Kuľha, M. Tkáč)

OŠK Vinné - FK Slavoj Sečovce (Lenková, Štefek, Marušin, Krajčík)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Tatran Betliar - TJ Družstevník Malá Ida (Mačák, Maliňák, Tomáš, Izrael)

FK Gemerská Poloma - FK Krásnohorské Podhradie (Maličký, Hegeduš, Roka, Kotrády)

Sobrance

IV. liga - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Haniska (Šoltés, Džima, Jasečko, Bazár)

V. liga Juh - 4.kolo - 17.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Džubák, Olejník, Capík, Eliáš)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 4.kolo - 17.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MŠK Spišské Podhradie (Homoľa, Baksay, Bednár, Eperješi)

V. liga Juh - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

OŠK Rudňany - SP MFK Rožňava (Berta, Tabaka, Joz. Somoši, Knut)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - ŠK Strážske (Trembeckí, Alexa, Zvolánek, Michna)

VI. liga Podtatranská - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

OŠK Teplička n/H - OFK Kravany (Drabant, Béreš, Tabiš, Čigáš)

Trebišov

V. liga Juh - 4.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - MFK Spartak Medzev (Michalík, Ondič, Polomský, Ferenc), hrá sa v Čiernej nad Tisou

VI. liga Zemplínska - 2.kolo - 18.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Olympia Borša (Farkaš, Reňo, Bányácsky, Hudák)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Čičarovce (P. Tkáč, Firda, J. Gnip, Gajdoš)