Partizán Bardejov - Tesla Stropkov

autor: Peter Cingel
1688x čítané

Fotogaléria zo stretnutí 1. ligy ml. žiakov U 12 a U 13.

Prvá liga ml. žiakov prešla od úvodu tohto súťažného ročníka podstatnými zmenami. Ml. žiaci hrajú paralelne na dvoch ihriskách situovaných na oboch poloviciach hracej plochy veľkého ihriska. Najskôr hrá ročník U 13 a potom U 12. Do hry musí byť pripravených nastúpiť minimálne 16 hráčov rozdelených do družstiev A a B, tak aby hrali každý polčas proti inému družstvu súpera. Druhá polovica zápasu sa začína opäť od 0:0. Výsledok zápasu je súčtom bodov a gólov. Hrá sa 2x 30 minút. Rozmery brány sú 2x5 m.