Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 02. 2014 o 18:41

Strelci II. ligy SMŽ skupina C

autor: Mikuláš Novický
1425x čítané





        Strelci II. liga starší žiaci skupina C     

                                 

45       M. Červeňák (St. Ľubovňa),

21       M. Németh (Sp. Podhradie),

18       J. Cehula (Kežmarok),

16       P. Voško (Sp. Podhradie),

12       D. Vinter (Kežmarok),

11       K. Havrila (Plavnica),

10       A. Gallik (Lendak), J. Varhoľ (Plavnica), P. Dziak (St. Ľubovňa),

  9       T. Bosák (Sp. Podhradie),

  8       R. Frič (Ľubica), D. Gancarčík (Sp. Belá),

  7       M. Š. Jančura  (Smižany)

  6       M. Janoška  (FAM Poprad), M. Angelovič (St. Ľubovňa), 

  5       M. Kovalčík (Kežmarok), J. Horváth, M. Nalevanko (obaja Krompachy), T. Korba (Smižany), A. Hradický, D. Hohol (obaja Sp. Belá), T. Kuchčák (Sp. Podhradie), N. Leščinský, P. Imrich (obaja St. Ľubovňa),

  4       D. Richnavský, H. T. Ngoc (Krompachy), K. Trenčanský (Ľubica), B. Tetemonte, E. Jurčák, S. Boleš (všetci Sp. Belá), J. Pastirčík (St. Ľubovňa), L. Koky, R. Bango (obaja Svit),

  3       K. Kačmarek, M. Šugarek (obaja Kežmarok), A. Slezák, G. Sedlák (Krompachy), A. Málik (Levoča), M. Marinčin (Plavnica),

  2       M. Boguská ( (FAM Poprad), J. Svitánek (Kežmarok), D. Mižikár (Krompachy), K. Gallik (Lendak), D. Kováč, K. Kvasil, M. Majer (všetci Levoča), A. Puška, A. Štellmach, J. Olekšák, J. Stojka (všetci Ľubica), M. Kočiš (Plavnica), M. Brandobur, M. Pollák (obaja Smižany), S. Zednikovič (Sp. Belá), F. Rokyta, M. Dolák (obaja Sp. Podhradie), F. Furtkevič, Ch. Poľančík (obaja St. Ľubovňa), B. Koky (Svit),

  1       D. Ihnačák, M. Kapral, R. Muzslay (všetci FAM Poprad), A. Hudaček, A. J. Djelovski, A. Lach, H. T. Vo dai, R. Pivko (všetci Kežmarok), M. Ondov (Krompachy), F. Halčin, K. Lizák, M. Selvek (všetci Lendak), J. Zavacký (Levoča), M. Dlugoš, P. Pitvor (obaja Ľubica), E. Martan, K. Rabatin, M. Kačmárik (všetci Plavnica), A. Bdžoch, T. Markulík (obaja Smižany), J. Džadoň, J. Polhoš, O. Beskyd     (všetci Sp. Belá), A. Eliaš, M. Michalik (obaja Sp. Podhradie), J. Motoľák, R. Vislocký (obaja St. Ľubovňa), Ľ. Konter, L. Trhaj, M. Čonka, P. Holub (Svit),

Vlastné góly: L. Koky (Svit), P. Rybár (Krompachy), M. Čonka, M. Š. Jančura (obaja Smižany), K. Lizák (Lendak),

 

          Strelci II. liga mladší žiaci skupina C

                                                                        

25    S. Kuba (St. Ľubovňa),

23    F. Šťastný (St. Ľubovňa),

18    B. Sedlák (Ľubica),

15    M.Garan, T. Jambor (obaja Svit), S. Volák (FAM Poprad),

13    J. Vislocký (St. Ľubovňa),

11    D. Klein (FAM Poprad), E. Rabatin (Plavnica),

10    F. Horanský,  P. Jedinák (obaja St. Ľubovňa), F. Hudák (Lendak), D.Straka (Svit),

  9    P. Stolár (Lendak),

  8    J. Chovanec, P. Rokyta, P. Sakmár (všetci Sp. Podhradie), M. Rabik (St. Ľubovňa),

  7    D. Gallovič (Levoča), D. Sova (Plavnica), R. Wikarski (Kežmarok),

  6    M. Caban (Sp. Belá), T. Rešetár (Plavnica), H. Vaľušová (St. Ľubovňa),

  5    R. Griglak (Ľubica), A. Penxa (FAM Poprad), T. Solotruk (St. Ľubovňa),

  4    R. Brindza (Sp. Podhradie), R. Grich (Plavnica), D. Jeleň (St. Ľubovňa), L. Majer (Levoča), I. Staňa (Sp. Podhradie), A. Zimmemann (Krompachy),

  3    S. Bagar (Levoča), S. Borženský, K. Dobrovič (obaja Krompachy), S. Farkašovský (Levoča), F. Gabčo (Ľubica), M. Kyšeľa (Plavnica), R. Pavlikovič (Kežmarok), M. Špiner (FAM Poprad), A. Zeleňak (Smižany),

  2    D. Antal (Levoča), D. Blahovský,  R. Rovder, S. Petráková (všetci Sp. Podhradie), M. Firment (St. Ľubovňa), J. Gardoš (Kežmarok), L. Hudáček (Lendak), Š. Kyšeľa (Plavnica), S. Lukáč (Svit), R. Mlynarčík (FAM Poprad), M. Petrík (Levoča), S. Ritter (Ľubica), J. Sedlák (Krompachy), A. Simonis, A. Strišovský (Sp. Belá),

  1    K. Barlík, Ľ. Drobňák, J. Krivoňák (všetci St. Ľubovňa), P. Bryndza,  J. Šarišský, O. Trojan (Smižany), A. Bučák, A. Michalko (obaja Sp. Podhradie), M. Gožo, S. Mikula, M. Probala (Krompachy), P. Halčin, V. Hudák (Lendak), M. Jína (Svit), P. Kopaničák, O. Spirczak (obaja Levoča), J. Liščinský,  S. Vojtek (obaja Plavnica), J. Medvec, S. Ondrík (obaja Svit), M. Molnár,  D. Surmaj, T. Surmaj,  A. Tužák (všetci FAM Poprad), P. Podolinský, M. Vrábeľ, E. Zastko (všetci Kežmarok), N.  Skokan,  I. Stojka (obaja Ľubica), M. Zemianek (Sp. Belá),

Vlastné góly: A. Penxa (FAM Poprad), M. Bechleda (Sp. Belá), N. Machajdík (Smižany), I. Stojka (Ľubica),