Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

21. 03. 2014 o 16:42

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1476x čítané



Tak sme sa dočkali! Dlhý, vyše štvormesačný futbalový pôst, je definitívne na konci. Po presne 125 dňoch sa na východe republiky opätovne rozbehnú regionálne súťaže, cez víkend si na svoje prídu priaznivci štvrtoligového a piatoligového futbalu (VI. liga má, z dôvodu menšieho počtu účastníkov, prvé jarné kolo naplánované o dva týždne neskôr). K slovu sa preto opätovne dostáva seriál s názvom Kam za futbalom, osvedčená pomôcka pre fanúšikov tejto najobľúbenejšej kolektívnej hry na svete.

Záverečná etapa špecifickej sezóny odštartuje dvoma zápasmi už v sobotu, a to v Spišskej Novej Vsi a Sobranciach. O deň neskôr je na programe zvyšných 22 duelov tohto víkendu. Podľa dejiska zápasov je ich celková porcia vzácne vyrovnaná, dvanásť zápasov sa odohrá v Prešovskom a rovnaký počet v Košickom kraji.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

OŠK Kľušov - OcFK Dlhé Klčovo (Hrinda, Palinský, Bíro, K. Zvolánek)

Humenné

V. liga Sever - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - MFK Stará Ľubovňa (Čonka, Marko, Feckanin ml., J. Hudák)

Kežmarok

V. liga Sever - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - FK Rozvoj Pušovce (Židišin, Olejník, Mihalíková, Borufka)

Medzilaborce

V. liga Sever - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - OŠK Fintice (Fabíny, Maličký, P. Havrila, Štofka)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - MsFK Hanušovce nad Topľou (Bucko, Béreš, Mi. Hudák, Komár)

Poprad

IV. liga - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Svit (Džima, L. Tóth, Mišková, Ivanov), hrá sa v Tatranskej Lomnici

V. liga Sever - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

ŠK Štrba - FK Slovan Kendice (Haviarik, Baksay, Hegeduš, Krajčík)

Prešov

V. liga Sever - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

Sokol Ľubotice - OFK SIM Raslavice (Zajac, Černický, Knapíková, Dzido)

Sabinov

IV. liga - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Drustav Svidník (P. Kmec, Lešková, Gál, M. Tkáč)

Snina

IV. liga - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Snina - FK Pokrok SEZ Krompachy (M. Zvolánek, Pika, Želizňák, Barvirčák)

Svidník

IV. liga - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Družstevník Plavnica (Ištoňa, Zubka, Šoltés, Gavalier)

V. liga Sever - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Tatran Zámutov (Jurášek, Juhás, Korečko, Hajdada)

 

Košický kraj

Košice-mesto

IV. liga - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Haniska (Marcin, Baldovský, P. Karaffa, Mriglot)

FK Košice-Barca - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Bochnovič, Drenko, Michalík, P. Bednár)

V. liga Juh - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Šaca - OFK Slovan Poproč (Kováčová, Mati, Drabant, Kanuščák)

Košice-okolie

V. liga Juh - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Homoľa, Paulišin, Leferovič, Mišenčík)

MFK Spartak Medzev - FK Čaňa (Žulevič, Lang, T. Bednár, Onofrej)

Michalovce

V. liga Juh - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - ŠK Strážske (Filipák, Micheľ, Šeršeň, Fencík)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 18.kolo - 22.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MŠK Tesla Stropkov (J. Mano, Bali - Jenčík, Tramita, M. Eperješi)

V. liga Juh - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Leško, Ruščanský, Capík, Maturkanič)

OŠK Rudňany - Tatra Sokoľany (Cuprák, I. Havrila, Želinská, Čaga)

Sobrance

IV. liga - 18.kolo - 22.3.2014 o 15.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MŠK Spišské Podhradie (Tabaka, Gaľa, Čech - Špirek, Knut)

V. liga Juh - 18.kolo - 22.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Sobrance - SP MFK Rožňava (Vass, Hepka, Lipták, Kačmár)

Trebišov

V. liga Juh - 18.kolo - 23.3.2014 o 15.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Biroš, Gonos, Joz. Somoši, Lumtzer)