Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

28. 03. 2014 o 14:55

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1333x čítané



Po úvodnom súťažnom víkende sú už štvrtoligové a piatoligové kopačky dozaista zahriaté na tú správnu prevádzkovú teplotu, preto môžeme plynulo pokračovať ďalším, v poradí 19. kolom.

V rozdelení zápasov z pohľadu krajov panuje aj na druhý pokus vzácna zhoda, v Prešovskom aj Košickom sa odohrá 12 zápasov. Začíname už v sobotu v Rožňave, pokračujeme v nedeľu, všetky zápasy majú rovnaký čas úvodného výkopu – o 15.00 hod.

 

Prešovský kraj

Levoča

IV. liga - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Spišská Nová Ves (M. Zvolánek, Lipták, Bednár, Labanc)

Poprad

IV. liga - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Drustav Svidník (Kováčová, Jasečko, Gonos, Pečarka), hrá sa v Tatranskej Lomnici

FK Svit - FK Družstevník Plavnica (Michalík, Filipák, Béreš, Leško st.)

Prešov

V. liga Sever - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - FO AJAX Pakostov (Ondič, Vass, Capík, M. Eperješi)

OŠK Fintice - OŠK Kľušov (Kunzo, Žulevič, Sedlačková, Koščák)

FK Slovan Kendice - OFK SIM Raslavice (Mati, Tabaka, Berta, Dzido)

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - MŠK Spartak Medzilaborce (Leferovič, Leško, Čonka, Duška)

Stropkov

IV. liga - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Snina (Juhás, Baksay, Lang, Kotrády)

Svidník

V. liga Sever - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - Sokol Ľubotice (Karaffa, Baldovský, Mihalíková, Gnip)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Gál, Bochnovič, Marko, Krajčík)

MsFK Hanušovce nad Topľou - 1.MFK Kežmarok (I. Havrila, Gaľa, Želinská, Dudáš)

OcFK Dlhé Klčovo - ŠK Štrba (Želizňák, Mišková, Micheľ, Mriglot)

 

Košický kraj

Košice-mesto

IV. liga - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Košice-Barca - MFK Slovan Giraltovce (Marcin, Cuprák, Rumančík, Koščo)

Košice-okolie

IV. liga - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Haniska - TJ Veľké Revištia (Maličký, Fabíny, Novotný, Džubák)

V. liga Juh - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Spartak Medzev - Družstevník Veľký Horeš (M. Mišenčík, Jurášek, Židišin, Vaško)

FK Čaňa - TJ Mladosť Kalša (Hegeduš, J. Mano, Knapíková, Kostík)

Tatra Sokoľany - MFK Veľké Kapušany (Feckanin ml., Ištoňa, Haviarik, M. Tkáč)

OFK Slovan Poproč - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Palinský, Žofčák, Hrinda, Dub)

Michalovce

IV. liga - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - TJ FK Vyšné Opátske (Čech - Špirek, Holp, Hepka, Ferenc), hrá sa v Topoľanoch

V. liga Juh - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

ŠK Strážske - MŠK Tatran Spišské Vlachy (P. Havrila, Ma. Hudák, Joz. Somoši, Guľko)

Rožňava

V. liga Juh - 19.kolo - 29.3.2014 o 15.00 hod.:

SP MFK Rožňava - OŠK Rudňany (Korečko, Lešková, Greško, Minaroviech)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Slovan Sabinov (Biroš, Bucko, Homoľa, R. Tóth)

Trebišov

V. liga Juh - 19.kolo - 30.3.2014 o 15.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Sobrance (Šoltés, Pika, L. Tóth, Čabala)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Šaca (Mi. Hudák, Tramita, Baloga, Tornay)