Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

22. 05. 2014 o 12:51

Strelci žiakov

autor: Mikuláš Novický
1518x čítané





Strelci  II. liga starší žiaci skupina A        

46      T. Revúcky (Rožňava),

39      F. Čema  (Galaktik KE),

23      B. Gašparik (Čierna n/T.),

21      N. B. Hutkay (Buzica), 

20      K. Hamdan (KAC Košice),

19      D. Pástor, T. Lukáč (obaja KAC Košice),

18      Z. Majoroš (Geča),

16      G. Bohunický (Lokomotíva),

15      N. Džerenga (Buzica),D. Čontoš (Lokomotíva),

14     J. Pancurák (Čaňa), E. Vidlička (Vranov n/T  B),

13      T. Lipták (Rožňava),

12      M. Šoman (Geča), A. Sanislo, Š. Kuruc (obaja KAC Košice), S. Končoš (Lokomotíva), M. Seman (Rožňava),

11      D. Berko (Galaktik KE), M. Kelemen (Rožňava),

10      J. Kušiak (KAC Košice),

  9      S. Fekete (Vranov n/T  B),

  8      A. Vrábeľ (Benecol Košice), P. Péter (Čierna n/T.), M. Bach (Galaktik KE), D. Chovanec (KAC Košice), P. Takács (Kechnec),

  7      F. Hunyor (Benecol Košice), P. Vojtko (Čierna n/T.), M. Kovačevič (Galaktik KE), J. Kevin (Šaca), R. Hornyák (V. Kapušany),

  6      M. Baran (Benecol KE), M. Végvári (Buzica), J. Ganyó (Čaňa), P. Škorec (Galaktik KE), T. Lipták (Geča), S. Škovran (Kechnec), M. Hanušin, T. Fedák (obaja Lokomotíva), B. Harabin (Rožňava), F. Horváth (Šaca), P. Jurov (Vranov n/T  B),

  5      D. Čarný (Čaňa), J. Andre (Čierna n/T.), D. Pataki, D. Sinovický, R. Horváth (všetci Kechnec), K. Kondáš (V. Kapušany),

  4      D. Orosz (Benecol Košice), R. Ónodi, R. Valkay (obaja Buzica), T. Pancurák (Čaňa), P. Juhás (Kechnec), P. Karaffa (Lokomotíva), R. Fedorčák (Sečovce), K. Žiga, P. Mačinga, R. Bodnár (všetci Šaca), B. Oros, G. Varga (obaja V. Kapušany),

  3      J. Senderák (Benecol Košice), K. Glonczi, M. Baláž, R. Pelegrin (všetci Buzica), J. Škovran, R. Červený (obaja Čaňa), M. Lakomec, P. Terpaj (obaja Galaktik KE), K. Glajc (Geča), M. Filakovský (Lokomotíva), A. Krempaský, J. Holcz, J. Hovorka, M. Mitrík (všetci Rožňava), I. Čisár, R. Csiszár, R. Necela (obaja Šaca), J. Andrus (V. Kapušany), F.G. Lancoš, P. Čandík, P. Hanusin (všetci Vranov n/T  B),

  2      D. Červený, P. Takáč, S. Koltáš (všetci Benecol KE), M. Doboš (Buzica), D. Habina (Čaňa), N. Ficzu, N. Márton, P. Toth (všetci Čierna n/T.), K. Kyjovský, S. Alaimi (obaja Galaktik KE), O. Ihnat, R. Haluška (obaja KAC Košice), L. Gungl (Kechnec), J. Dzák (Lokomotíva), D. Sčerbák, M. Zorvan, R. Siska (všetci Sečovce), Ch. Jóni (V. Kapušany), A. Štefanko, J. Mezej (všetci Vranov n/T  B),

  1      A. Kušnír, J. Nemčík (obaja Benecol KE),  A. Tirpák, E. Petró, F. Spišák, G. Fülöp, M. Horváth, R. Dringuš (všetci Buzica), J. Mitro (Čaňa), R. Orgovan (Čierna n/T.), D. Bender, K. Behún (obaja Galaktik KE), D. Majoroš, P. Kováč, R. Majoroš, T. Lacko (všetci Geča), A. Jurek, F. Varga, P. Trusa, V. Stolár (všetci KAC Košice), J. Horváth, M. Horváth, P. Nagy (všetci Kechnec), F. Sasák, J. Nehila, K. Tokár, M. Petro, R. Pilár (všetci Lokomotíva), J. Dávid, M. Plošnica, Z. Répási (všetci Rožňava), D. Hufnágel, M. Škovran, M. Tokár (všetci Sečovce), M. Čisár, M. Štipák, S. Kompuš, Š. Uhaľ (všetci Šaca), A. Király, P. Čecho, R. Vaszily, T. Jakub (všetci V. Kapušany), J. Ivako, S. Kuca, S. Lapčák, V. Ihnát (všetci Vranov n/T  B)

vlastné : Š. Uhaľ (Šaca), R. Ónodi (Buzica), T. Jakub (V. Kapušany), T. Pancurák, M. Čabra (obaja Čaňa), T. Ruzinský (Geča), P. Nagy (Kechnec)

 

Strelci  II. liga mladší žiaci skupina A                   

49              Mn. Horváth (Kechnec),

25              T. Mitro (Čaňa),

24              S. Knutelský (Lokomotíva),

23              R. Vozár (Benecol KE),  K. Sontra (Buzica), Z. Hajdu (Čierna n/T.),         

19              J. Kopcsák (Čaňa),

15              P. Takáč (Benecol KE), D. Hanko (Buzica), M. Demjanovič (Vranov n/T B),

12              A. Migač (Benecol KE), J. Tóth (Lokomotíva),

11              M. Simon (KAC Košice),

10              K. Moravčík (V. Kapušany),

  9            Ľ. Godarský (Čierna n/T.),  I. Timko, M. Poľa (obaja Galaktik KE), E. Koneracký (KAC Košice), S. Szabó (Kechnec), D. Kašuba (Lokomotíva), M. Bakoš, T. Gecelovský (obaja Rožňava), V. Kaňuh (Sečovce),

  8           M. Bodnár (Benecol KE), D. Havriš (Sečovce), J. Kandala  (Vranov n/T B),

  7           J. Vadas, P. Seman (obaja Benecol KE), J. Trojčák (Lokomotíva), D. Uzsovics ( V. Kapušany), M. Šimurda, P. Fekete (obaja Vranov n/T B),

  6            A. Maťaš, Š. Pučan (obaja Čaňa), D. Horváth,  S. Vozárik  (obaja Čierna n/T.), K. Borovský (Lokomotíva), P. Adi (V. Kapušany),

  5              A. Horvát (Buzica), D. Čarný, R. Novák (obaja Čaňa), P. Nemeček (Galaktik KE),  A. Pástor (Geča), S. Puškáš (KAC Košice),  D. Kováč,  J. Tomášek (obaja Lokomotíva),  Á. Tamás, S. Vápeník (obaja Rožňava), A. Veliky (Vranov n/T),

  4                                                 J. Petrík (Buzica), A. Kucák, E. Fogaraš, J. Tóth, R. Karvanský (všetci Čaňa), B. Kliment, O. Vašš (obaja Čierna n/T.), D. Makkai  (Galaktik KE), B. Járay (KAC Košice), Š. Melega (Lokomotíva), J. Gruľa (Sečovce), F. Pištej (Šaca), D. Boháč (Vranov n/T B),

  3              D. Grohol, F. Maňo (obaja Benecol Košice), D. Bartók, S. Sanislo (obaja Buzica), D. Királ, F. Behún (obaja Galaktik KE), M. Hajduk (KAC Košice), R. Ferencz (Kechnec), D. Džačár, O. Slavkay (obaja Rožňava), M. Čižmár (Vranov n/T B),

  2                                                 D. Leščinský, M. Csaszár (obaja Benecol KE), D. Bobaľ, D. Hutkay, D. Komár, L. Körösi,  T. Kiss (všetci Buzica),  M. Tokár (Čaňa), E. D. Seman (Čierna n/T.), M. Ondrejkovič (Galaktik KE), A. Simák, L. Stolár (obaja Geča), M. Mato, S. M. Nicholson (obaja KAC Košice), M. Tóth, P. Németh, R. Kočiš (všetci Kechnec), D. Bozó (Lokomotíva), P. Doboš (Sečovce), M. Čisár, M. Piga, V. Kačmar (všetci Šaca),

  1                                                 J. Mutňan,  L. Mihok, M. Horna (všetci Benecol KE), T. Lipták (Buzica), M. Tóth,  R. Slanina, V. Hajdu (všetci Galaktik KE), E. Bazda, J. Bočkorik, S. Varga (všetci Geča), B. Šaššák, J. Kavečanský, J. Palša, M. Sabol, R. Košík (všetci KAC Košice), A. Prekop, Mš. Horváth, R. Šváb (všetci Kechnec), J. Haus, M. Béreš (obaja Lokomotíva), A. Keresteš, A. Mihók, M. Kováč, S. Havrila (všetci Rožňava), A. Kucák, E. Fenár, L. Torkoš (všetci Sečovce), E. Bunda, N. Zsiga,  P. Balog (všetci Šaca), A. Lukáč, B. Cmór, K. André, K. Jóni, M. Chrenko, P. Szabo, R. Balog (všetci  V. Kapušany), M. Leporis, P. Blaško, S. Kentoš, S. Keresteš,  Š. Kertis, Š. Slávik (všetci Vranov n/T B),

Vlastné góly : S. Vozárik, Ľ. Godarský (obaja Čierna n /T.), M. Piga (Šaca), M. Bakoš (Rožňava), S. Kentoš (Vranov n/T B), D. Guľa (Geča), R. Balog, G. Tóbiás (obaja V. Kapušany), D. Kováč (Lokomotíva), M. Tóth (Kechnec), A. Cihovič (Benecol Košice),

 

II. liga starší žiaci skupina B:

37 gólov:A. Svat (SAFI Prešov),

36 gólov: J. Polačko (Vranov n/T.),

20 gólov: M. Strelec (Sabinov),

15 gólov: J. Pizúr (Giraltovce),

13 gólov:D. Řeřicha (Humenné),

12 gólov: A. Bambúch (Vranov n/T.),

10 gólov:Š. Pisko (FAMT Prešov), L. Katriňák (Giraltovce), J. Kalaš (Sabinov),

  9 gólov: J. Vasiľ (Humenné), J. Juda (Sabinov),

  8 gólov : R. Belý (Giraltovce), A. Sabol (Vranov n/T.),

  7 gólov: M. Piatka, R. Cvik  (obaja Humenné), M. Pekarčík (KAC Košice), R. Dzuruš (Kračúnovce), A. Bazyľák (Vranov n/T.),

  6 gólov: P. Ličák (FAMT Prešov), K. Maťaš (Giraltovce), M. Cina, P. Džuban (obaja Svidník), M. Maďarík (Vranov n/T.),

  5 gólov: L. Šimko (FAMT Prešov), M. Zaputil (Giraltovce), M. Balog (Humenné), T. Havrila (KAC Košice), V. Varecha (Medzilaborce), F. Marton, M. Mikolaj (obaja Sabinov), A. Kostelník (SAFI Prešov), D. Cina (Svidník), D. Trella, R. Begala, R. Piskor,  S. Kuca (všetci Vranov n/T.),

  4 góly: M. Varga (FAMT Prešov), K. Cigán, K. Sirota (obaja Giraltovce), Ľ. Pankovčin (Humenné), M. Kuľbaga (KAC Košice), J. Galdič (Kračúnovce),  A. Marcin (SAFI Prešov), T. Bochnovič (Svidník), P. Goda (Vranov n/T.),

  3 góly:A. Mikula, F. Kučeraj (obaja Giraltovce), P. Kuľha (Humenné), A. Dziacky, P. Jureček (obaja Kurima), J. Petrovský, M. Fejko,  M. Hudák, P. Kertys (všetci Ľubotice), L. Brilla (Sabinov), A. Fialka (SAFI Prešov), M. Kmec (Vranov n/T.),

  2 góly: J. Timko, R. P. Vantruba (obaja FAMT Prešov), D. Macko, T. Pacák (obaja Giraltovce), D. Krajník, F. Sitarčík (obaja Humenné), A. Havrila, J. Gazdačko, M. Daňko, S. Goč (všetci Kračúnovce), J. Kraus (Kurima), J. Tarča (Medzilaborce), F. Varga, L. Vasočák (obaja Sabinov), J. Komara, M. Molitoris, S. Ržonca (všetci SAFI Prešov), R. Vaňko  (Svidník),

  1 gól: B. Lorinc, K. Balčák, P. Vasilenko, T. Džibinský (všetci FAMT Prešov), A. Pavuk (Giraltovce), S. Salanci (Humenné), D. Veis, L. Dura, L. Petrovský, S. Fiľak, V. Masrna (všetci KAC Košice), A. Hreha (Kračúnovce), A. Chlebovský, D. Miko, D. Tuch, J. Hudaček, T. Minčák (všetci Kurima), D. Sabo, D. Tuleja, M. Mikula, M. Paľo, R. Čerba, S. Falat (všetci Ľubotice), D. Zjatik, G. Lukáčik, K. Muskurišin, M.Galajda, M. Goga, P. Šamko, S. Sekela, V. Višňovský (všetci Medzilaborce), D. Galeštok, E. Dragoň, K. Urda,  M. Pustý (všetci Sabinov), M. Šporcr (SAFI Prešov), B. Tkáč, E. Slávik, J. Ksenič, P. Podaný (všetci Svidník), J. Ivanko, P. Jurov (obaja Vranov n/T.)

Vlastný gól: S. Fiľak (KAC Košice),

 

II. liga mladší žiaci skupina B:

35 gólov: A. Havlíček (Humenné),

34 gólov: P. Krídla (Humenné),

21 gólov: G. Janovič (Giraltovce), T. Matuščák (Humenné),

19 gólov:J. Vranko (Sabinov),

16 gólov: M. Ukropec (KAC Košice), P. Krajňák (Kračúnovce),

15 gólov: A. Klepsatel (SAFI Prešov),

14 gólov:V. Varecha (Medzilaborce), B. Artim (Svidník),

13 gólov :M. Olah (Medzilaborce), V. Haňak (Svidník),

12 gólov: M. Kuriplach (Giraltovce), M. Miškov (KAC Košice),

11 gólov: R. Macko (KAC Košice), A. Ľaš, M. Šebej Kovaľ  (obaja SAFI Prešov), P.  Milenky, Š. Kertis (obaja Vranov n/T.), 

10 gólov: D. Tomečko (KAC Košice),

  9 gólov: S. Gajdoš (Svidník),

  8 gólov: D. Rejta (FAMT Prešov), D. Belák (Giraltovce), D. Havrila (Kračúnovce),

  7 gólov: M. Čabra (KAC Košice),

  6 gólov: A. Čulík (KAC Košice), J. Kertis, P. Kos (obaja Vranov n/T.),

  5 gólov: M. Lipovský, R. Elizeuš (obaja FAMT Prešov), M. Ukropec (KAC Košice), I. Diky (Kračúnovce), E. Marcin, J. Babinčák (obaja Ľubotice), A. Králik (Medzilaborce), S. Turák (Sabinov), Š. Kmec (SAFI Prešov),

  4 góly: J. Frajt (FAMT Prešov), R. Šoltíšik (KAC Košice), S. Talian (Kračúnovce), P. Minčák (Kurima), M. Paliga (Svidník), D. Dzurovčin, J. Žolna (obaja Vranov n/T.),

  3 góly: J. Samseli, R. Gimecký (obaja FAMT Prešov), M. Michalko, M. Tkáč, R. Pavlík, S. Kučeraj (všetci Giraltovce), J. Packo, Š. Borc, Š. Vaceľ (všetci Humené), F. Bikár (KAC Košice), R. Mihok (Kračúnovce), R. Kapraľ (Ľubotice), S. Kundrát (Medzilaborce), K. Džačovský, T. Strelec (obaja Sabinov), A. Feščáková, D. Magdolen, M. Šoltis (všetci SAFI Prešov), D. Polončák, K. Beniš, K. Špik, M. Gerek (všetci Svidník), F. Pavliško, M. Mitrišin (obaja Vranov n/T.),

2 góly: J. Gera (FAMT Prešov), P. Jurč (Giraltovce), A. Macko, D. Baláž, D. Prokopčák, S. Timuľák, Z. Osa (všetci Humenné), D. Sekeľský, R. Macko (obaja KAC Košice), J. Hudaček, (Kračúnovce), S. Ševčák, Š. Maťaš (obaja Kurima), A. Kručay (Ľubotice), M. Šanta (Medzilaborce), M. Baloga, P. Andrek, S. Popjak (všetci SAFI Prešov), J. Žipaj (Vranov n/T.)

1 gól: F. Kočiš, J. Pisko (obaja FAMT Prešov), F. Bolva, I. Hliboký, T. Bajcura (všetci Giraltovce), M. Macko, Š. Ganaj, V. Balint (všetci Humenné), D. Sabol, G. Labuda, J. Vaško, L. Weiszer , O. Cenker, R. Nicholson (všetci KAC Košice), D. Kovalčík, M. Labuda, M. Talian, P. Zajac, Š. Seman (všetci Kračúnovce), M. Maťaš (Kurima), D. Haincl, F. Baran, M. Semančík, P. Imrich (všetci Ľubotice), D. Zjatik, J. Kark, M. Černega, T. Štec (všetci Medzilaborce), A. Olejár,  F. Mišenko, K. Pekeja, Š. Marhefka (všetci Sabinov), A. Timko, T. Haľko obaja (SAFI Prešov), A. Košč, M. Darivčák (obaja Svidník), B. Ihnát, K. Dargaj, P. Berilla, Š. Červeňák (všetci Vranov n/T.),

vlastné : M. Ernst (Sabinov),

 

Strelci II. liga starší žiaci skupina C:      

45       M. Červeňák (St. Ľubovňa),

25       M. Németh (Sp. Podhradie),

24       A. Gallik (Lendak),

23       J. Cehula (Kežmarok),

22       P. Voško (Sp. Podhradie),

18       R. Frič (Ľubica),

17       D. Vinter (Kežmarok),

14       T. Bosák (Sp. Podhradie), M. Angelovič (St. Ľubovňa),

13       J. Varhoľ (Plavnica), J. Pastirčík (St. Ľubovňa),

11       K. Havrila (Plavnica), M. Š. Jančura  (Smižany), D. Gancarčík (Sp. Belá), F. Furtkevič (St. Ľubovňa),

10       M. Janoška  (FAM Poprad), N. Leščinský, P. Dziak (obaja St. Ľubovňa),

  9       K. Trenčanský (Ľubica), M. Sako (Smižany), 

  8       J. Zavacký (Levoča),

  7       A. Hradický (Sp. Belá), D. Hohol, S. Boleš (obaja Sp. Belá),

  6       M. Kovalčík (Kežmarok), J. Horváth (Krompachy), T. Korba (Smižany), R. Bango (Svit),

  5       M. Nalevanko (Krompachy), D. Kováč (Levoča), J. Olekšák (Ľubica), E. Jurčák (Sp. Belá), T. Kuchčák (Sp. Podhradie), P. Imrich (St. Ľubovňa),

  4       K. Kačmarek, M. Šugarek (obaja Kežmarok), D. Richnavský, G. Sedlák, H. T. Ngoc (všetci Krompachy), K. Gallik (Lendak), A. Puška (Ľubica), M. Pollák (Smižany), B. Tetemonte, (Sp. Belá), B. Koky, L. Koky (obaja Svit),

3       J. Svitánek (Kežmarok), A. Slezák (Krompachy), K. Lizák (Lendak), A. Málik (Levoča), A. Štellmach, J. Stojka (obaja Ľubica), M. Marinčin, V. Kyšeľa (obaja Plavnica), J. Polhoš (Sp. Belá), P. Sýkora (St. Ľubovňa),

2       D. Ihnačák, M. Boguská, M. Kapral (všetci FAM Poprad), A. Hudaček, (Kežmarok), D. Mižikár, M. Ondov (obaja Krompachy), F. Halčin, P. Halčin (obaja Lendak), K. Kvasil, M. Majer (obaja Levoča), T. Ordzovenská (Ľubica), K. Rabatin, M. Kočiš, S. Sýkora (všetci Plavnica), A. Bdžoch, M. Brandobur, M. Rusin (všetci Smižany), J. Džadoň, O. Beskyt, S. Zednikovič (všetci Sp. Belá), F. Rokyta, M. Dolák (obaja Sp. Podhradie), Ch. Poľančík, M. Arendáč, M. Šuga, R. Vislocký (všetci St. Ľubovňa), S. Ondrík (Svit),

  1       R. Muzslay, S. Šoltys (obaja FAM Poprad), A. J. Djelovski, A. Lach, H. T. Vo dai, R. Pivko (všetci Kežmarok), J. Žmijovský, L. Hudaček, M. Selvek, R. Koščák (všetci Lendak), B. Rovder, S. Lazar (obaja Levoča), M. Dlugoš, P. Pitvor, (obaja Ľubica), E. Martan, M. Kačmárik (obaja Plavnica), A. Pollák, J. Lapšanský, Š. Harhovský, T. Markulík (všetci Smižany), J. Belončák, J. Neupaver (obaja Sp. Belá), A. Eliaš, M. Michalik, R. Bendžák (všetci Sp. Podhradie), J. Motoľák, L. Klanduch (obaja St. Ľubovňa), A. Dikant, Ľ. Konter, L. Trhaj, M. Čonka, M. G. Fabík, P. Holub (všetci Svit),

vlastné góly : L. Koky (Svit), P. Rybár (Krompachy), M. Čonka, M. Š. Jančura (obaja Smižany), K. Lizák, S. Hudaček (obaja Lendak),

 

Strelci II. liga mladší žiaci skupina C:

31    S. Kuba (St. Ľubovňa),

26    B. Sedlák (Ľubica),

24    F. Šťastný (St. Ľubovňa),

22    J. Vislocký (St. Ľubovňa),  M.Garan (Svit),

21    S. Volák (FAM Poprad),                         

18   M. Rabik (St. Ľubovňa),

16    E. Rabatin (Plavnica), P. Jedinák (St. Ľubovňa),

15    T. Jambor (Svit),

14    D. Klein (FAM Poprad),

13    P. Rokyta (Sp. Podhradie), F. Horanský (St. Ľubovňa), 

11    F. Hudák (Lendak), J. Chovanec, P. Sakmár (obaja Sp. Podhradie),

10    T. Rešetár (Plavnica), D. Straka (Svit),

  9    A. Piljan (FAM Poprad), P. Stolár (Lendak),

  7    R. Pavlikovič, R. Wikarski (obaja Kežmarok), D. Gallovič (Levoča), D. Sova, M. Kyšeľa (obaja Plavnica), M. Caban (Sp. Belá), H. Vaľušová (St. Ľubovňa),

  6    F. Gabčo, R. Griglak (obaja Ľubica),

  5    A. Penxa (FAM Poprad), F. Novák (Kežmarok), A. Zimmemann, K. Dobrovič (obaja Krompachy), M. Petrík (Levoča), R. Brindza (Sp. Podhradie), T. Solotruk (St. Ľubovňa), A. Javorský (Svit),

  4    D. Surmaj, F. Šperka (obaja FAM Poprad), L. Majer, S. Bagar (obaja Levoča), R. Grich (Plavnica), A. Strišovský (Sp. Belá), D. Blahovský,  I. Staňa, S. Petráková (všetci Sp. Podhradie), D. Jeleň (St. Ľubovňa),

  3    M. Špiner, R. Mlynarčík (obaja FAM Poprad), S. Borženský (Krompachy), L. Hudáček (Lendak), D. Antal, S. Farkašovský (obaja Levoča), S. Ritter (Ľubica), Š. Kyšeľa (Plavnica), A. Zeleňak, J. Šarišský (obaja Smižany), M. Zemianek (Sp. Belá), Ľ. Drobňák (St. Ľubovňa), J. Medvec, S. Lukáč (obaja Svit)

  2    A. Tužák, T. Surmaj  (obaja FAM Poprad), F. Lech, J. Gardoš, L. Urban, P. Podolinský, T. Gemza (všetci Kežmarok), J. Sedlák, M. Gožo (obaja Krompachy), J. Birošík, O. Majerčák, P. Halčin, V. Hudák (všetci  Lendak), T. Oravec (Levoča),  I. Stojka (Ľubica), M. Šujeta, S. Vojtek (obaja Plavnica), P. Bryndza  (obaja Smižany), A. Simonis (Sp. Belá), R. Rovder, V. Longauer (obaja Sp. Podhradie), K. Barlík, M. Firment (obaja St. Ľubovňa), M. Jína, M. Trajteľ (obaja Svit),

  1    M. Molnár (FAM Poprad), D. Pavlík, E. Vida, E. Zastko, M. Pitoňák, M. Vrábeľ (všetci Kežmarok), M. Probala, S. Mikula (obaja Krompachy), A. Neupauer, D. Galis, P. Gallik (všetci Lendak), O. Spirczak, P. Brindza, P. Kopaničák (všetci Levoča), N.  Skokan  (Ľubica), D. Stanek, J. Liščinský (obaja Plavnica), O. Trojan, R. Bryndza (obaja Smižany), D. S. Čaban, Ľ. Makovský, M. Belončák (všetci Sp. Belá), A. Bučák, A. Michalko, T. Krupa (všetci Sp. Podhradie), J. Krivoňák (St. Ľubovňa), A. Fábry, S. Ondrík (obaja Svit),

vlastné góly : A. Penxa (FAM Poprad), M. Bechleda (Sp. Belá), N. Machajdík (Smižany), I. Stojka (Ľubica),