Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

30. 05. 2014 o 20:56

Strelci II.liga žiakov

autor: Mikuláš Novický
1559x čítané





 

Strelci II. liga mladší žiaci skupina A

 

 

50 Mn. Horváth (Kechnec),

25 T. Mitro (Čaňa),

24 S. Knutelský (Lokomotíva),

23 R. Vozár (Benecol KE), K. Sontra (Buzica), Z. Hajdu (Čierna n/T.),

19 J. Kopcsák (Čaňa), M. Demjanovič (Vranov n/T B),

15 P. Takáč (Benecol KE), D. Hanko (Buzica),

12 A. Migač (Benecol KE), M. Simon (KAC Košice), J. Tóth (Lokomotíva),

10 E. Koneracký (KAC Košice), K. Moravčík (V. Kapušany),

9 Ľ. Godarský (Čierna n/T.), I. Timko, M. Poľa (obaja Galaktik KE), S. Szabó (Kechnec), D. Kašuba (Lokomotíva), M. Bakoš, T. Gecelovský (obaja Rožňava), V. Kaňuh (Sečovce), J. Kandala (Vranov n/T B),

8 M. Bodnár (Benecol KE), D. Havriš (Sečovce),

7 J. Vadas, P. Seman (obaja Benecol KE), J. Trojčák (Lokomotíva), D. Uzsovics ( V. Kapušany), A. Veliky, M. Šimurda, P. Fekete (všetci Vranov n/T B),

6 A. Maťaš, Š. Pučan (obaja Čaňa), D. Horváth, S. Vozárik (obaja Čierna n/T.), S. Puškáš (KAC Košice), K. Borovský (Lokomotíva), Á. Tamás (Rožňava), P. Adi (V. Kapušany),

5 A. Horvát (Buzica), D. Čarný, R. Novák (obaja Čaňa), D. Makkai, P. Nemeček (obaja Galaktik KE), A. Pástor (Geča), B. Járay (KAC Košice), D. Kováč, J. Tomášek (obaja Lokomotíva), S. Vápeník (Rožňava),

4 J. Petrík (Buzica), A. Kucák, E. Fogaraš, J. Tóth, R. Karvanský (všetci Čaňa), B. Kliment, O. Vašš (obaja Čierna n/T.), R. Ferencz (Kechnec), Š. Melega (Lokomotíva), J. Gruľa (Sečovce), F. Pištej (Šaca), D. Boháč (Vranov n/T B),

3 D. Grohol, F. Maňo (obaja Benecol Košice), D. Bartók, S. Sanislo (obaja Buzica), D. Királ, F. Behún (obaja Galaktik KE), M. Hajduk, M. Mato (obaja KAC Košice), D. Džačár, O. Slavkay (obaja Rožňava), M. Čižmár (Vranov n/T B),

2 D. Leščinský, M. Csaszár (obaja Benecol KE), D. Bobaľ, D. Hutkay, D. Komár, L. Körösi, T. Kiss (všetci Buzica), M. Tokár (Čaňa), E. D. Seman (Čierna n/T.), M. Ondrejkovič (Galaktik KE), A. Simák, L. Stolár (obaja Geča), B. Šaššák, S. M. Nicholson (obaja KAC Košice), M. Tóth, P. Németh, R. Kočiš (všetci Kechnec), D. Bozó (Lokomotíva), P. Doboš (Sečovce), M. Čisár, M. Piga, V. Kačmar (všetci Šaca),

1 J. Mutňan, L. Mihok, M. Horna (všetci Benecol KE), T. Lipták (Buzica), M. Tóth, P. Živčák, R. Slanina, V. Hajdu (všetci Galaktik KE), E. Bazda, J. Bočkorik, S. Varga (všetci Geča), J. Kavečanský, J. Palša, M. Sabol, R. Košík (všetci KAC Košice), A. Prekop, Mš. Horváth, R. Šváb (všetci Kechnec), J. Haus, M. Béreš (obaja Lokomotíva), A. Keresteš, A. Mihók, M. Kováč, S. Havrila (všetci Rožňava), A. Kucák, E. Fenár, L. Torkoš (všetci Sečovce), E. Bunda, N. Zsiga, P. Balog (všetci Šaca), A. Lukáč, B. Cmór, K. André, K. Jóni, M. Chrenko, P. Szabo, R. Balog (všetci V. Kapušany), M. Leporis, P. Blaško, S. Kentoš, S. Keresteš, Š. Kertis, Š. Slávik (všetci Vranov n/T B),

 

Vlastné góly : S. Vozárik, Ľ. Godarský (obaja Čierna n /T.), M. Piga, S. Mitro (obaja Šaca), M. Bakoš (Rožňava), S. Kentoš (Vranov n/T B), D. Guľa (Geča), R. Balog, G. Tóbiás (obaja V. Kapušany), D. Kováč (Lokomotíva), M. Tóth (Kechnec), A. Cihovič (Benecol Košice),

 

 

 

 

Strelci II. liga starší žiaci skupina A

46 T. Revúcky (Rožňava),

39 F. Čema (Galaktik KE),

24 B. Gašparik (Čierna n/T.),

21 N. B. Hutkay (Buzica), K. Hamdan (KAC Košice),

20 D. Pástor, T. Lukáč (obaja KAC Košice),

18 Z. Majoroš (Geča),

16 G. Bohunický (Lokomotíva),

15 N. Džerenga (Buzica), D. Čontoš (Lokomotíva), E. Vidlička (Vranov n/T B),

14 J. Pancurák (Čaňa), M. Šoman (Geča),

13 A. Sanislo (KAC Košice), M. Seman, T. Lipták (obaja Rožňava),

12 J. Kušiak, Š. Kuruc (obaja KAC Košice), S. Končoš (Lokomotíva),

11 D. Berko (Galaktik KE), M. Kelemen (Rožňava),

10 S. Fekete (Vranov n/T B),

9 F. Hunyor (Benecol Košice),

8 A. Vrábeľ (Benecol Košice), P. Péter (Čierna n/T.), M. Bach (Galaktik KE), D. Chovanec (KAC Košice), P. Takács (Kechnec),

7 P. Vojtko (Čierna n/T.), M. Kovačevič (Galaktik KE), J. Kevin (Šaca), R. Hornyák (V. Kapušany), P. Jurov (Vranov n/T B),

6 M. Baran (Benecol KE), M. Végvári (Buzica), J. Ganyó (Čaňa), P. Škorec (Galaktik KE), T. Lipták (Geča), D. Sinovický, R. Horváth, S. Škovran (všetci Kechnec), M. Hanušin, T. Fedák (obaja Lokomotíva), B. Harabin (Rožňava), F. Horváth (Šaca),

5 D. Čarný, T. Pancurák (obaja Čaňa), J. Andre (Čierna n/T.), D. Pataki, (všetci Kechnec), K. Kondáš (V. Kapušany),

4 D. Orosz (Benecol Košice), R. Ónodi, R. Valkay (obaja Buzica), P. Juhás (Kechnec), P. Karaffa (Lokomotíva), R. Fedorčák (Sečovce), K. Žiga, P. Mačinga, R. Bodnár (všetci Šaca), B. Oros, G. Varga (obaja V. Kapušany), F.G. Lancoš, P. Hanusin (obaja Vranov n/T.),

3 D. Červený, J. Senderák (obaja Benecol Košice), K. Glonczi, M. Baláž, R. Pelegrin (všetci Buzica), J. Škovran, R. Červený (obaja Čaňa), M. Lakomec, P. Terpaj (obaja Galaktik KE), K. Glajc (Geča), O. Ihnat (KAC Košice), M. Filakovský (Lokomotíva), A. Krempaský, J. Holcz, J. Hovorka, M. Mitrík (všetci Rožňava), I. Čisár, R. Csiszár, R. Necela (obaja Šaca), Ch. Jóni, J. Andrus (obaja V. Kapušany), P. Čandík (Vranov n/T B),

2 P. Takáč, S. Koltáš (obaja Benecol KE), M. Doboš (Buzica), D. Habina (Čaňa), N. Ficzu, N. Márton, P. Toth (všetci Čierna n/T.), K. Kyjovský, S. Alaimi (obaja Galaktik KE), R. Haluška (KAC Košice), L. Gungl (Kechnec), J. Dzák (Lokomotíva), D. Sčerbák, M. Zorvan, R. Siska (všetci Sečovce), T. Jakub (V. Kapušany), A. Štefanko, J. Mezej, V. Ihnát (všetci Vranov n/T B),

1 A. Kušnír, J. Nemčík (obaja Benecol KE), A. Tirpák, E. Petró, F. Spišák, G. Fülöp, M. Horváth, R. Dringuš (všetci Buzica), J. Mitro (Čaňa), R. Orgovan (Čierna n/T.), D. Bender, K. Behún (obaja Galaktik KE), D. Majoroš, P. Kováč, R. Majoroš, T. Lacko (všetci Geča), A. Jurek, F. Varga, P. Trusa, V. Stolár (všetci KAC Košice), J. Horváth, M. Horváth, P. Nagy (všetci Kechnec), F. Sasák, J. Nehila, K. Tokár, M. Petro, R. Pilár (všetci Lokomotíva), J. Dávid, M. Plošnica, Z. Répási (všetci Rožňava), D. Hufnágel, M. Škovran, M. Tokár (všetci Sečovce), M. Čisár, M. Štipák, S. Kompuš, Š. Uhaľ (všetci Šaca), A. Király, P. Čecho, R. Vaszily (všetci V. Kapušany), J. Ivako, L. Maďarík, S. Kuca, S. Lapčák (všetci Vranov n/T B),

 

vlastné : Š. Uhaľ (Šaca), R. Ónodi (Buzica), T. Jakub (V. Kapušany), T. Pancurák, M. Čabra (obaja Čaňa), T. Ruzinský (Geča), P. Nagy (Kechnec), M. Baran (Benecol Košice)

 

 

 

 

II. liga starší žiaci skupina B

45 gólov: A. Svat (SAFI Prešov),

39 gólov: J. Polačko (Vranov n/T.),

20 gólov: M. Strelec (Sabinov),

15 gólov: J. Pizúr (Giraltovce),

13 gólov: D. Řeřicha (Humenné),

12 gólov: A. Bambúch (Vranov n/T.),

10 gólov: Š. Pisko (FAMT Prešov), L. Katriňák (Giraltovce), J. Kalaš (Sabinov),

9 gólov: J. Vasiľ (Humenné), R. Dzuruš (Kračúnovce), J. Juda (Sabinov), A. Sabol (Vranov n/T.),

8 gólov : R. Belý (Giraltovce),

7 gólov: M. Piatka, R. Cvik  (obaja Humenné), M. Pekarčík (KAC Košice), A. Bazyľák (Vranov n/T.),

6 gólov: P. Ličák (FAMT Prešov), K. Maťaš (Giraltovce), M. Cina, P. Džurban (obaja Svidník), M. Maďarík, R. Begala, R. Piskor (všetci Vranov n/T.),

5 gólov: L. Šimko (FAMT Prešov), M. Zaputil (Giraltovce), M. Balog (Humenné), T. Havrila (KAC Košice), V. Varecha (Medzilaborce), F. Marton, M. Mikolaj (obaja Sabinov), A. Kostelník (SAFI Prešov), D. Cina (Svidník), D. Trella, S. Kuca (všetci Vranov n/T.),

4 góly: M. Varga (FAMT Prešov), K. Cigán, K. Sirota (obaja Giraltovce), Ľ. Pankovčin (Humenné), M. Kuľbaga (KAC Košice), J. Galdič (Kračúnovce),  A. Marcin (SAFI Prešov), T. Bochnovič (Svidník), P. Goda (Vranov n/T.),

3 góly: A. Mikula, F. Kučeraj (obaja Giraltovce), P. Kuľha (Humenné), A. Dziacky, P. Jureček (obaja Kurima), J. Petrovský, M. Fejko, M. Hudák, P. Kertys (všetci Ľubotice), L. Brilla (Sabinov), A. Fialka, S. Ržonca (obaja SAFI Prešov), M. Kmec (Vranov n/T.),

2 góly: J. Timko, R. P. Vantruba (obaja FAMT Prešov), D. Macko, T. Pacák (obaja Giraltovce), D. Krajník, F. Sitarčík (obaja Humenné), A. Havrila, J. Gazdačko, M. Daňko, S. Goč (všetci Kračúnovce), J. Kraus (Kurima), J. Tarča (Medzilaborce), F. Varga, L. Vasočák (obaja Sabinov), J. Komara, M. Molitoris (všetci SAFI Prešov), R. Vaňko (Svidník),

1 gól: B. Lorinc, K. Balčák, P. Vasilenko, T. Džibinský (všetci FAMT Prešov), A. Pavuk (Giraltovce), S. Salanci (Humenné), D. Veis, L. Dura, L. Petrovský, S. Fiľak, V. Masrna (všetci KAC Košice), A. Hreha (Kračúnovce), A. Chlebovský, D. Miko, D. Tuch, J. Hudaček, T. Minčák (všetci Kurima), D. Sabo, D. Tuleja, M. Mikula, M. Paľo, R. Čerba, S. Falat (všetci Ľubotice), D. Zjatik, G. Lukáčik, K. Muskurišin, M.Galajda, M. Goga, P. Šamko, S. Sekela, V. Višňovský (všetci Medzilaborce), D. Galeštok, E. Dragoň, K. Urda, M. Pustý (všetci Sabinov), M. Šporcr (SAFI Prešov), B. Tkáč, E. Slávik, J. Ksenič, P. Podaný (všetci Svidník), J. Ivanko, P. Jurov (obaja Vranov n/T.)

Vlastný gól: S. Fiľak (KAC Košice),

 

II. liga mladší žiaci skupina B

35 gólov: A. Havlíček (Humenné),

34 gólov: P. Krídla (Humenné),

21 gólov: G. Janovič (Giraltovce), T. Matuščák (Humenné),

19 gólov: J. Vranko (Sabinov),

16 gólov: M. Ukropec (KAC Košice), P. Krajňák (Kračúnovce),

15 gólov: A. Klepsatel (SAFI Prešov),

14 gólov: V. Varecha (Medzilaborce), B. Artim (Svidník), P. Milenky (Vranov n/T.),

13 gólov : M. Olah (Medzilaborce), V. Haňak (Svidník),

12 gólov: M. Kuriplach (Giraltovce), M. Miškov (KAC Košice),

11 gólov: R. Macko (KAC Košice), A. Ľaš, M. Šebej Kovaľ  (obaja SAFI Prešov), Š. Kertis (Vranov n/T.), 

10 gólov: D. Tomečko (KAC Košice),

9 gólov: S. Gajdoš (Svidník),

8 gólov: D. Rejta (FAMT Prešov), D. Belák (Giraltovce), D. Havrila (Kračúnovce),

7 gólov: M. Čabra (KAC Košice),

6 gólov: A. Čulík (KAC Košice), , J. Babinčák (Ľubotice), J. Kertis, P. Kos (obaja Vranov n/T.),

5 gólov: M. Lipovský, R. Elizeuš (obaja FAMT Prešov), M. Ukropec (KAC Košice), I. Diky (Kračúnovce), E. Marcin (Ľubotice), A. Králik (Medzilaborce), S. Turák (Sabinov), Š. Kmec (SAFI Prešov),

4 góly: J. Frajt (FAMT Prešov), R. Šoltíšik (KAC Košice), S. Talian (Kračúnovce), P. Minčák (Kurima), M. Paliga (Svidník), D. Dzurovčin, J. Žolna (obaja Vranov n/T.),

3 góly: J. Samseli, R. Gimecký (obaja FAMT Prešov), M. Michalko, M. Tkáč, R. Pavlík, S. Kučeraj (všetci Giraltovce), J. Packo, Š. Borc, Š. Vaceľ (všetci Humené), F. Bikár (KAC Košice), R. Mihok (Kračúnovce), R. Kapraľ (Ľubotice), S. Kundrát (Medzilaborce), K. Džačovský, T. Strelec (obaja Sabinov), A. Feščáková, D. Magdolen, M. Šoltis (všetci SAFI Prešov), D. Polončák, K. Beniš, K. Špik, M. Gerek (všetci Svidník), F. Pavliško, J. Žipaj, M. Mitrišin (všetci Vranov n/T.),

2 góly: J. Gera (FAMT Prešov), P. Jurč (Giraltovce), A. Macko, D. Baláž, D. Prokopčák, S. Timuľák, Z. Osa (všetci Humenné), D. Sekeľský, R. Macko (obaja KAC Košice), J. Hudaček, (Kračúnovce), S. Ševčák, Š. Maťaš (obaja Kurima), A. Kručay (Ľubotice), M. Šanta (Medzilaborce), M. Baloga, P. Andrek, S. Popjak (všetci SAFI Prešov), B. Ihnát (Vranov n/T.),

1 gól: F. Kočiš, J. Pisko (obaja FAMT Prešov), F. Bolva, I. Hliboký, T. Bajcura (všetci Giraltovce), M. Macko, Š. Ganaj, V. Balint (všetci Humenné), D. Sabol, G. Labuda, J. Vaško, L. Weiszer , O. Cenker, R. Nicholson (všetci KAC Košice), D. Kovalčík, M. Labuda, M. Talian, P. Zajac, Š. Seman (všetci Kračúnovce), M. Maťaš (Kurima), D. Haincl, F. Baran, M. Semančík, P. Imrich (všetci Ľubotice), D. Zjatik, J. Kark, M. Černega, T. Štec (všetci Medzilaborce), A. Olejár, F. Mišenko, K. Pekeja, Š. Marhefka (všetci Sabinov), A. Timko, T. Haľko obaja (SAFI Prešov), A. Košč, M. Darivčák (obaja Svidník), K. Dargaj, P. Berilla, Š. Červeňák (všetci Vranov n/T.),

vlastné : M. Ernst (Sabinov),

 

 

 

 

Strelci II. liga starší žiaci skupina C

45 M. Červeňák (St. Ľubovňa),

27 A. Gallik (Lendak), M. Németh (Sp. Podhradie),

25 J. Cehula (Kežmarok),

23 P. Voško (Sp. Podhradie),

18 R. Frič (Ľubica),

17 D. Vinter (Kežmarok),

16 J. Pastirčík (St. Ľubovňa),

15 T. Bosák (Sp. Podhradie), M. Angelovič (St. Ľubovňa),

13 J. Varhoľ (Plavnica),

11 K. Havrila (Plavnica), M. Š. Jančura (Smižany), D. Gancarčík (Sp. Belá), F. Furtkevič, N. Leščinský (obaja St. Ľubovňa),

10 M. Janoška (FAM Poprad), K. Trenčanský (Ľubica), P. Dziak (St. Ľubovňa),

9 M. Sako (Smižany),

8 J. Zavacký (Levoča),

7 A. Hradický (Sp. Belá), D. Hohol, S. Boleš (obaja Sp. Belá),

6 M. Kovalčík (Kežmarok), J. Horváth (Krompachy), K. Lizák (Lendak), T. Korba (Smižany), R. Bango (Svit),

5 M. Nalevanko (Krompachy), K. Gallik (Lendak), D. Kováč (Levoča), A. Štellmach, J. Olekšák (obaja Ľubica), E. Jurčák (Sp. Belá), T. Kuchčák (Sp. Podhradie), P. Imrich (St. Ľubovňa),

4 K. Kačmarek, M. Šugarek (obaja Kežmarok), D. Richnavský, G. Sedlák, H. T. Ngoc (všetci Krompachy), Š. Koščák (Lendak), A. Puška (Ľubica), M. Pollák (Smižany), B. Tetemonte, (Sp. Belá), B. Koky, L. Koky (obaja Svit),

3 J. Svitánek (Kežmarok), A. Slezák (Krompachy), A. Málik (Levoča), J. Stojka (Ľubica), M. Marinčin, V. Kyšeľa (obaja Plavnica), J. Polhoš (Sp. Belá), M. Dolák (Sp. Podhradie), P. Sýkora (St. Ľubovňa),

2 D. Ihnačák, M. Boguská, M. Kapral (všetci FAM Poprad), A. Hudaček, R. Pivko (obaja Kežmarok), D. Mižikár, M. Ondov (obaja Krompachy), F. Halčin, K. Gális, M. Batory, P. Halčin (všetci Lendak), K. Kvasil, M. Majer (obaja Levoča), T. Ordzovenská (Ľubica), K. Rabatin, M. Kočiš, S. Sýkora (všetci Plavnica), A. Bdžoch, M. Brandobur, M. Rusin (všetci Smižany), J. Belončák, J. Džadoň, O. Beskyt, S. Zednikovič (všetci Sp. Belá), F. Rokyta (Sp. Podhradie), Ch. Poľančík, M. Arendáč, M. Šuga, R. Vislocký (všetci St. Ľubovňa), M. G. Fabík, S. Ondrík (obaja Svit),

1 R. Muzslay, S. Šoltys (obaja FAM Poprad), A. J. Djelovski, A. Lach, H. T. Vo dai (všetci Kežmarok), A. Neupauer, J. Žmijovský, L. Hudaček, M. Selvek, R. Koščák (všetci Lendak), B. Rovder, S. Lazar (obaja Levoča), M. Dlugoš, P. Pitvor (obaja Ľubica), E. Martan, M. Kačmárik (obaja Plavnica), A. Pollák, J. Lapšanský, Š. Harhovský, T. Markulík (všetci Smižany), J. Neupaver (Sp. Belá), A. Eliaš, J. Kaľavský, M. Michalik, R. Bendžák (všetci Sp. Podhradie), J. Motoľák, L. Klanduch (obaja St. Ľubovňa), A. Dikant, Ľ. Konter, L. Trhaj, M. Čonka, M. Michlík, P. Holub (všetci Svit),

vlastné góly : L. Koky (Svit), P. Rybár (Krompachy), M. Čonka, M. Š. Jančura (obaja Smižany), K. Lizák, S. Hudaček (obaja Lendak),

 

 

 

 

Strelci II. liga mladší žiaci skupina C

31 S. Kuba (St. Ľubovňa),

26 B. Sedlák (Ľubica),

24 F. Šťastný, J. Vislocký (obaja St. Ľubovňa),

23 S. Volák (FAM Poprad),

22 M.Garan (Svit),

19 M. Rabik (St. Ľubovňa),

18 P. Jedinák (St. Ľubovňa),

17 F. Horanský (St. Ľubovňa),

16 E. Rabatin (Plavnica),

15 T. Jambor (Svit),

14 D. Klein (FAM Poprad), P. Rokyta (Sp. Podhradie),

13 P. Sakmár (Sp. Podhradie),

12 F. Hudák (Lendak),

11 A. Piljan (FAM Poprad), J. Chovanec (Sp. Podhradie),

10 T. Rešetár (Plavnica), D. Straka (Svit),

9 P. Stolár (Lendak),

8 M. Caban (Sp. Belá),

7 R. Pavlikovič, R. Wikarski (obaja Kežmarok), D. Gallovič (Levoča), D. Sova, M. Kyšeľa (obaja Plavnica), H. Vaľušová (St. Ľubovňa),

6 A. Zimmemann (Krompachy), F. Gabčo, R. Griglak (obaja Ľubica), R. Brindza (Sp. Podhradie), D. Jeleň (St. Ľubovňa),

5 A. Penxa (FAM Poprad), F. Novák (Kežmarok), K. Dobrovič (Krompachy), M. Petrík (Levoča), A. Strišovský (Sp. Belá), T. Solotruk (St. Ľubovňa), A. Javorský (Svit),

4 D. Surmaj, F. Šperka (obaja FAM Poprad), L. Hudáček (Lendak), L. Majer, S. Bagar (obaja Levoča), R. Grich (Plavnica), J. Šarišský (Smižany), D. Blahovský, I. Staňa, S. Petráková (všetci Sp. Podhradie), J. Medvec (Svit),

3 M. Špiner, R. Mlynarčík (obaja FAM Poprad), S. Borženský (Krompachy), D. Antal, S. Farkašovský (obaja Levoča), S. Ritter (Ľubica), Š. Kyšeľa (Plavnica), A. Zeleňak (Smižany), M. Zemianek (Sp. Belá), Ľ. Drobňák (St. Ľubovňa), S. Lukáč (Svit)

2 A. Tužák, T. Surmaj (obaja FAM Poprad), F. Lech, J. Gardoš, L. Urban, P. Podolinský, T. Gemza (všetci Kežmarok), J. Sedlák, M. Gožo (obaja Krompachy), J. Birošík, O. Majerčák, P. Halčin, V. Hudák (všetci Lendak), T. Oravec (Levoča), I. Stojka (Ľubica), M. Šujeta, S. Vojtek (obaja Plavnica), P. Bryndza (Smižany), A. Simonis (Sp. Belá), R. Rovder, V. Longauer (obaja Sp. Podhradie), J. Krivoňák, K. Barlík, M. Firment (všetci St. Ľubovňa), M. Jína, M. Trajteľ (obaja Svit),

1 M. Molnár (FAM Poprad), D. Pavlík, E. Vida, E. Zastko, M. Pitoňák, M. Vrábeľ (všetci Kežmarok), M. Probala, S. Mikula, T. Chibeľ (všetci Krompachy), A. Neupauer, D. Galis, P. Gallik (všetci Lendak), O. Spirczak, P. Brindza, P. Kopaničák (všetci Levoča), N. Skokan (Ľubica), D. Stanek, J. Liščinský (obaja Plavnica), O. Trojan, R. Bryndza (obaja Smižany), D. S. Čaban, Ľ. Makovský, M. Belončák (všetci Sp. Belá), A. Bučák, A. Michalko, D. Panák, T. Krupa (všetci Sp. Podhradie), A. Fábry, S. Ondrík (obaja Svit),

Vlastné góly : A. Penxa (FAM Poprad), M. Bechleda (Sp. Belá), N. Machajdík ( Smižany), I. Stojka (Ľubica).