Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

06. 06. 2014 o 13:05

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1720x čítané



Tohtoročný Medard tentoraz so sebou, s veľkou pravdepodobnosťou, neprinesie dlhotrvajúci dážď. Čo ale prinesie určite, to je pre túto sezónu predposledný diel regionálnej futbalovej mozaiky.

Východziu pozíciu pred, cyklistickou terminológiou povedané, záverečným špurtom určia zápasy 29. kola IV. a V. ligy, ako aj 25. kola VI. ligy.

Dvadsaťsedem zápasov uvidí Prešovský kraj, o štyri viac jeho Košický sused. Výnimkou z úradneho hracieho času (nedeľa o 17.00 hod.) je len šiestoligový súboj Breznica – Vechec, ktorý sa odohrá už v piatok. 

Zvyčajnú porciu troch zápasov zveril VsFZ poľským rozhodcom aj v tomto prípade. Tí povedú stretnutia Spišská Nová Ves – Plavnica (delegát Knut), Rudňany – Veľký Folkmar (Kotrády) a Poprad ´B´ - Spišská Bela (Kunzo). Súťažný odpočinok bude dopriaty futbalistom Malej Idy.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

OŠK Kľušov - Sokol Ľubotice (Šoltés, Joz. Somoši, Mati, Minaroviech)

VI. liga Šarišská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Beloveža - FK Šarišské Dravce (Konečný, Kocúr, Kovaľ, Dzido)

TJ Javorina Malcov - FK Busov Gaboltov (Nosaľ, Tirpák, M. Drabant, Pečarka)

Humenné

V. liga Sever - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - OFK SIM Raslavice (Bančanský, Bíro, Capík, A. Mišenčík)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.: 

FKO Kochanovce - TJ Jasenov (Krivjančin, Kovalčin, Brendza, Korinko), hrá sa v Kamenici nad Cirochou

OŠK Udavské - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Marušin, Počurek, Nicz, Piruch)

Kežmarok

V. liga Sever - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - FK Slovan Kendice (Zajac, Baldovský, Berta, Pecha)

Levoča

VI. liga Podtatranská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FK 05 Levoča - TJ Štart Hrabušice (Ištoňa, Tomeček, Moroz, Gavalier)

Medzilaborce

V. liga Sever - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - ŠK Štrba (Micheľ, Bochnovič, Čonka, Novysedlák)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OcFK Dlhé Klčovo (Ondič, Žofčák, P. Drabant, Maturkanič)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Poprad ´B´ - MŠK Slavoj Spišská Belá

FK Družstevník Spišské Bystré - OFK Kravany (F. Sendek, M. Mišenčík, Kakaščík, Čeľovský)

Prešov

VI. liga Šarišská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Župčany - TJ Slovan Dlhá Lúka (Kriak, Bányácsky, P. Tkáč, Kačmár)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - ŠK Nová Ľubovňa (Litványi, Farkaš, J. Roka, Hajdada)

TJ Družstevník Záhradné - OFK Chmiňany (Jancura, Jurášek, Končár, J. Sendek st.)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Gerlachov (Pavlovský, Maček, Pristáč, Šafránko)

Sabinov

IV. liga - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - MFK Slovan Giraltovce (Maličký, Mišková, Rumančík, Dub)

VI. liga Šarišská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OFK Uzovce (Martinko, Kunzová, Kavčák, Voroňák)

Snina

IV. liga - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Snina - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Kováčová, Pika, Baksay, Ivanov)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Kunaj, Štefanič, Škodi, Popík)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 6.6.2014 o 17.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Vechec (Treščák, Krivjančin, Marko, Kostík)

Svidník

V. liga Sever - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - OŠK Fintice (Djordjevič, M. Zvolánek, Juhászová, Koščák)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - MFK Stará Ľubovňa (Mi. Hudák, D. Béreš, Šeršeň, Sadiv)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Rozvoj Pušovce (Žulevič, Paulišin, Trembeckí, Tornay)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK Kamenica nad Cirochou (Dolhý, J. Mišenčík, Baniková, Koščo)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - ŠK Sačurov (Bajo, Stretavský, J. Eperješi, Szabó)

FK Soľ - OcŠK Sečovská Polianka (Kuľha, Onofrej, Onderišin, Ondík)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - OŠK Teplička n/H (Gál, Slimák, Choma, Lacko)

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ Slovan Smižany (Greško, J. Kmec, Šuba, Tkáčik)

TJ Slovan Nálepkovo - FK 1931 Hranovnica (Marko, M. Béreš, Daňo, Leško st.)

Košice-mesto

IV. liga - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Drustav Svidník (Maliňák, Čech - Špirek, Tramita, Džubák)

FK Košice-Barca - FK Pokrok SEZ Krompachy (J. Mano, P. Holp, Karaffa, Repovský)

Košice-okolie

IV. liga - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Haniska - MŠK Spišské Podhradie (Homoľa, Bali - Jenčík, Zubka, Hreško)

V. liga Juh - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Džima, Hrinda, Šimková, Guľko)

MFK Spartak Medzev - ŠK Strážske (Židišin, Laskovský, Želinská, Kanuščák)

FK Čaňa - Tatra Sokoľany (Leško, Cuprák, Černický, Komár)

VI. liga Košicko-gemerská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Ďurkov - FK Košická Nová Ves (P. Kmec, Lešková, Dušek, Koščo)

TJ Družstevník Budimír - FK Geča 73 (P. Béreš, Drenko, Švec, Gajdoš)

TJ Kokšov-Bakša - MFK Dobšiná (R. Marcin, Fortuňák, Lenková, Jenčo)

Michalovce

IV. liga - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MŠK Tesla Stropkov (Alexa, Gaľa, Želizňák, Duška)

V. liga Juh - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FK Šaca (Vojtko, Hepka, J. Sendek, Vaško)

VI. liga Zemplínska - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Cejkov (Ma. Hudák, Friga, Ulian, Izrael)

FK Žbince - OŠK Vinné (Prokopovič, Vass, Ginda, L. Gnip)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Slavoj Sečovce (Guba, P. Gajdoš, Knapíková, Borufka)

OŠK Krišovská Liesková - FK Tatran Úpor (Hegeduš, V. Tóth, Tomáš, J. Hudák)

OŠK Zalužice - TJ Družstevník Čičarovce (Jevín, Šípoš, Harajbič, Klič)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Cementár Turňa n/B (Kunzo, Mihalíková, J. Gnip, K. Zvolánek)

TJ Tatran Betliar - FK Krásnohorské Podhradie (Lipták, Antl, Klokočka, M. Eperješi)

FK Gemerská Hôrka - MFK Ťahanovce (L. Tóth, Turcsanyi, Beluško, Bednár)

Sobrance

IV. liga - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Svit (Filipák, Bednár, Lang, Ferenc)

V. liga Juh - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Sobrance - OFK Slovan Poproč (I. Havrila, Godžák, Baloga, Onofrej)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Družstevník Plavnica

V. liga Juh - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - Družstevník Veľký Horeš (Bucko, Tabaka, P. Havrila, Krajčík)

OŠK Rudňany - ŠK Slovan Veľký Folkmar

VI. liga Podtatranská - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Harichovce - FK Slovan Helcmanovce (Haviarik, Gonos, Kováč, Gábor)

Trebišov

V. liga Juh - 29.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - SP MFK Rožňava (Palinský, Kočiš, Sedlačková, Štofka)

VI. liga Zemplínska - 25.kolo - 8.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - ŠK Naciná Ves (Gorel, Ľ. Roka, Havriško, Čerevka)

TJ Olympia Borša - OFK Lastomír (Hríb, Kuspan, Novák, Fencík)