Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

06. 06. 2014 o 19:06

Strelci žiakov

autor: Mikuláš Novický
1804x čítané





Strelci II. liga mladší žiaci skupina A:

54 Mn. Horváth (Kechnec),

26 R. Vozár (Benecol KE), K. Sontra (Buzica),

25 T. Mitro (Čaňa),

24 S. Knutelský (Lokomotíva),

23 Z. Hajdu (Čierna n/T.),

20 P. Takáč (Benecol KE),

19 J. Kopcsák (Čaňa), M. Demjanovič (Vranov n/T B),

17 D. Hanko (Buzica),

13 J. Tóth (Lokomotíva),

12 A. Migač (Benecol KE), M. Simon (KAC Košice),

10 Ľ. Godarský (Čierna n/T.), E. Koneracký (KAC Košice), K. Moravčík (V. Kapušany), A. Veliky (Vranov n/T.),

9 P. Seman (Benecol Košice), I. Timko, M. Poľa (obaja Galaktik KE), S. Szabó (Kechnec), D. Kašuba (Lokomotíva), M. Bakoš, T. Gecelovský (obaja Rožňava), V. Kaňuh (Sečovce), J. Kandala (Vranov n/T B),

8 J. Vadas, M. Bodnár (obaja Benecol KE), D. Havriš (Sečovce), D. Uzsovics ( V. Kapušany),

7 A. Maťaš (Čaňa), D. Kováč, J. Trojčák (obaja Lokomotíva), M. Šimurda, P. Fekete (obaja Vranov n/T B),

6 Š. Pučan (Čaňa), D. Horváth, S. Vozárik (obaja Čierna n/T.), B. Járay, S. Puškáš (obaja KAC Košice), K. Borovský (Lokomotíva), Á. Tamás (Rožňava), P. Adi (V. Kapušany),

5 A. Horvát (Buzica), D. Čarný, R. Novák (obaja Čaňa), D. Makkai, P. Nemeček (obaja Galaktik KE), A. Pástor (Geča), J. Tomášek (Lokomotíva), S. Vápeník (Rožňava),

4 D. Grohol (Benecol Košice), J. Petrík (Buzica), A. Kucák, E. Fogaraš, J. Tóth, R. Karvanský (všetci Čaňa), B. Kliment, O. Vašš (obaja Čierna n/T.), R. Ferencz (Kechnec), Š. Melega (Lokomotíva), J. Gruľa (Sečovce), F. Pištej (Šaca), D. Boháč (Vranov n/T B),

3 F. Maňo (Benecol Košice), D. Bartók, S. Sanislo, T. Kiss (všetci Buzica), D. Királ, F. Behún, M. Ondrejkovič (všetci Galaktik KE), M. Hajduk, M. Mato, M. Sabol (všetci KAC Košice), M. Tóth, R. Kočiš (obaja Kechnec), D. Džačár, O. Slavkay (obaja Rožňava), M. Čižmár (Vranov n/T B),

2 D. Leščinský, M. Csaszár (obaja Benecol KE), D. Bobaľ, D. Hutkay, D. Komár, L. Körösi (všetci Buzica), M. Tokár (Čaňa), E. D. Seman (Čierna n/T.), A. Simák, L. Stolár (obaja Geča), B. Šaššák, S. M. Nicholson (obaja KAC Košice), P. Németh (Kechnec), D. Bozó (Lokomotíva), P. Doboš (Sečovce), M. Čisár, M. Piga, V. Kačmar (všetci Šaca),

1 J. Mutňan, L. Mihok, M. Horna, S. Závacký (všetci Benecol KE), K. Kováč, T. Lipták (obaja Buzica), D. Kiráľ, M. Tóth, P. Živčák, R. Slanina, V. Hajdu (všetci Galaktik KE), E. Bazda, J. Bočkorik, S. Varga (všetci Geča), J. Kavečanský, J. Palša, R. Košík (všetci KAC Košice), A. Prekop, Mš. Horváth, R. Šváb (všetci Kechnec), J. Haus, M. Béreš (obaja Lokomotíva), A. Keresteš, A. Mihók, M. Kováč, S. Havrila (všetci Rožňava), A. Kucák, E. Fenár, L. Torkoš (všetci Sečovce), E. Bunda, N. Zsiga, P. Balog (všetci Šaca), A. Lukáč, B. Cmór, K. André, K. Jóni, M. Chrenko, P. Szabo, R. Balog, S. Bujňák (všetci V. Kapušany), M. Leporis, P. Blaško, S. Kentoš, S. Keresteš, Š. Kertis, Š. Slávik (všetci Vranov n/T B),

Vlastné góly : S. Vozárik, Ľ. Godarský (obaja Čierna n /T.), M. Piga, S. Mitro (obaja Šaca), M. Bakoš (Rožňava), S. Kentoš (Vranov n/T B), D. Guľa (Geča), R. Balog, G. Tóbiás (obaja V. Kapušany), D. Kováč (Lokomotíva), M. Tóth (Kechnec), A. Cihovič (Benecol Košice), A. Kucák (Čaňa)

 

Strelci II. liga starší žiaci skupina A:

46 T. Revúcky (Rožňava),

44 F. Čema (Galaktik KE),

24 B. Gašparik (Čierna n/T.),

23 K. Hamdan (KAC Košice),

22 N. B. Hutkay (Buzica),

21 T. Lukáč (KAC Košice),

20 D. Pástor (KAC Košice), G. Bohunický (Lokomotíva),

19 Z. Majoroš (Geča), D. Čontoš (Lokomotíva),

16 N. Džerenga (Buzica),

15 E. Vidlička (Vranov n/T B),

14 J. Pancurák (Čaňa), M. Šoman (Geča),

13 A. Sanislo (KAC Košice), M. Seman, T. Lipták (obaja Rožňava),

12 F. Hunyor (Benecol Košice), D. Berko (Galaktik KE), J. Kušiak, Š. Kuruc (obaja KAC Košice), S. Končoš (Lokomotíva),

11 M. Kelemen (Rožňava),

10 M. Bach (Galaktik KE), S. Fekete (Vranov n/T B),

9 M. Hanušin (Lokomotíva),

8 A. Vrábeľ (Benecol Košice), P. Péter (Čierna n/T.), M. Kovačevič (Galaktik KE), T. Lipták (Geča), D. Chovanec (KAC Košice), P. Takács (Kechnec),

7 P. Vojtko (Čierna n/T.), J. Kevin (Šaca), R. Hornyák (V. Kapušany), P. Jurov (Vranov n/T B),

6 M. Baran (Benecol KE), M. Végvári (Buzica), J. Ganyó, T. Pancurák (obaja Čaňa), P. Škorec (Galaktik KE), D. Sinovický, R. Horváth, S. Škovran (všetci Kechnec), M. Filakovský, T. Fedák (obaja Lokomotíva), B. Harabin (Rožňava), F. Horváth (Šaca),

5 D. Čarný, R. Červený (obaja Čaňa), J. Andre (Čierna n/T.), D. Pataki (Kechnec), K. Kondáš (V. Kapušany),

4 D. Orosz (Benecol Košice), R. Ónodi, R. Valkay (obaja Buzica), P. Juhás (Kechnec), P. Karaffa (Lokomotíva), R. Fedorčák (Sečovce), K. Žiga, P. Mačinga, R. Bodnár, R. Csiszár (všetci Šaca), B. Oros, G. Varga, Ch. Jóni (všetci V. Kapušany), F.G. Lancoš, P. Hanusin (obaja Vranov n/T.),

3 D. Červený, J. Senderák (obaja Benecol Košice), K. Glonczi, M. Baláž, R. Pelegrin (všetci Buzica), J. Škovran (Čaňa), M. Lakomec, P. Terpaj (obaja Galaktik KE), K. Glajc (Geča), O. Ihnat, V. Stolár (obaja KAC Košice), A. Krempaský, J. Holcz, J. Hovorka, M. Mitrík (všetci Rožňava), I. Čisár, R. Necela (obaja Šaca), J. Andrus (V. Kapušany), P. Čandík (Vranov n/T B),

2 P. Takáč, S. Koltáš (obaja Benecol KE), M. Doboš, M. Horváth (obaja Buzica), D. Habina (Čaňa), N. Ficzu, N. Márton, P. Toth (všetci Čierna n/T.), K. Kyjovský, S. Alaimi (obaja Galaktik KE), R. Majoroš (Geča), R. Haluška (KAC Košice), L. Gungl (Kechnec), J. Dzák (Lokomotíva), D. Sčerbák, M. Zorvan, R. Siska (všetci Sečovce), T. Jakub (V. Kapušany), A. Štefanko, J. Mezej, V. Ihnát (všetci Vranov n/T B),

1 A. Kušnír, J. Nemčík, L. Szappanos (všetci Benecol KE), A. Tirpák, E. Petró, F. Spišák, G. Fülöp, R. Dringuš (všetci Buzica), J. Mitro (Čaňa), R. Orgovan (Čierna n/T.), D. Bender, K. Behún (obaja Galaktik KE), D. Majoroš, D. Potemri, E. Badžo, P. Kováč, T. Lacko (všetci Geča), A. Jurek, F. Varga, P. Trusa, R. Goldir (všetci KAC Košice), J. Horváth, M. Horváth, P. Nagy (všetci Kechnec), F. Sasák, J. Nehila, K. Tokár, M. Petro, R. Pilár (všetci Lokomotíva), J. Dávid, M. Plošnica, Z. Répási (všetci Rožňava), D. Hufnágel, M. Škovran, M. Tokár (všetci Sečovce), M. Čisár, M. Štipák, S. Kompuš, Š. Uhaľ (všetci Šaca), A. Király, P. Čecho, R. Vaszily (všetci V. Kapušany), J. Ivako, L. Maďarík, S. Kuca, S. Lapčák (všetci Vranov n/T B),

Vlastné góly: Š. Uhaľ (Šaca), R. Ónodi (Buzica), T. Jakub (V. Kapušany), T. Pancurák, M. Čabra (obaja Čaňa), T. Ruzinský (Geča), P. Nagy (Kechnec), M. Baran (Benecol Košice).

 

I. liga starší žiaci skupina B:

47 gólov: A. Svat (SAFI Prešov),

40 gólov: J. Polačko (Vranov n/T.),

21 gólov: M. Strelec (Sabinov),

15 gólov: J. Pizúr (Giraltovce),

14 gólov: D. Řeřicha (Humenné),

13 gólov: A. Bambúch (Vranov n/T.),

11 gólov: L. Katriňák (Giraltovce), R. Dzuruš (Kračúnovce),

10 gólov: Š. Pisko (FAMT Prešov), J. Kalaš (Sabinov),

9 gólov: R. Belý (Giraltovce), J. Vasiľ (Humenné), J. Juda (Sabinov), A. Sabol (Vranov n/T.),

8 gólov : K. Maťaš (Giraltovce), R. Begala, R. Piskor (obaja Vranov n/T.),

7 gólov: M. Zaputil (Giraltovce), M. Piatka, R. Cvik  (obaja Humenné), M. Pekarčík (KAC Košice), P. Džurban (Svidník), A. Bazyľák, M. Maďarík (obaja Vranov n/T.),

6 gólov: P. Ličák (FAMT Prešov), M. Cina (obaja Svidník),

5 gólov: L. Šimko (FAMT Prešov), K. Sirota (Giraltovce), M. Balog (Humenné), T. Havrila (KAC Košice), M. Hudák (Ľubotice), V. Varecha (Medzilaborce), F. Marton, M. Mikolaj (obaja Sabinov), A. Kostelník (SAFI Prešov), D. Cina (Svidník), D. Trella, S. Kuca (všetci Vranov n/T.),

4 góly: M. Varga (FAMT Prešov), K. Cigán (Giraltovce), Ľ. Pankovčin (Humenné), M. Kuľbaga (KAC Košice), J. Galdič (Kračúnovce),  J. Petrovský, M. Fejko, P. Kertys (všetci Ľubotice), A. Marcin (SAFI Prešov), T. Bochnovič (Svidník), P. Goda (Vranov n/T.),

3 góly: A. Mikula, F. Kučeraj, T. Pacák (všetci Giraltovce), P. Kuľha (Humenné), A. Dziacky, P. Jureček (obaja Kurima), L. Brilla (Sabinov), A. Fialka, S. Ržonca (obaja SAFI Prešov), M. Kmec (Vranov n/T.),

2 góly: J. Timko, K. Balčák, P. Vasilenko, R. P. Vantruba (všetci FAMT Prešov), D. Macko (Giraltovce), D. Krajník, F. Sitarčík (obaja Humenné), D. Veis (KAC Košice), A. Havrila, J. Gazdačko, M. Daňko, S. Goč (všetci Kračúnovce), J. Kraus (Kurima), R. Čerba (Ľubotice), G. Lukáčik, J. Tarča, V. Višňovský (všetci Medzilaborce), D. Galeštok, F. Varga, L. Vasočák (všetci Sabinov), J. Komara, M. Molitoris (obaja SAFI Prešov), R. Vaňko (Svidník),

1 gól: B. Lorinc, L. Vojtko, T. Džibinský (všetci FAMT Prešov), A. Pavuk (Giraltovce), S. Salanci (Humenné), J. Sabol, L. Dura, L. Petrovský, N. Jenčuš, S. Fiľak, V. Masrna (všetci KAC Košice), A. Hreha (Kračúnovce), A. Chlebovský, D. Miko, D. Tuch, J. Hudaček, T. Minčák (všetci Kurima), D. Sabo, D. Tuleja, M. Mikula, M. Paľo, S. Falat (všetci Ľubotice), D. Zjatik, K. Muskurišin, M. Galajda, M. Goga, P. Šamko, S. Sekela (všetci Medzilaborce), E. Dragoň, K. Urda, M. Pustý (všetci Sabinov), M. Hirko, M. Šporcr (obaja SAFI Prešov), B. Tkáč, E. Slávik, J. Ksenič, P. Podaný (všetci Svidník), J. Ivanko, P. Jurov (obaja Vranov n/T.)

Vlastný gól: S. Fiľak (KAC Košice),

 

II. liga mladší žiaci skupina B

 

37 gólov: P. Krídla (Humenné),

35 gólov: A. Havlíček (Humenné),

21 gólov: G. Janovič (Giraltovce), T. Matuščák (Humenné),

20 gólov: J. Vranko (Sabinov),

19 gólov: A. Klepsatel (SAFI Prešov),

16 gólov: M. Ukropec (KAC Košice), P. Krajňák (Kračúnovce),

15 gólov: M. Šebej Kovaľ (SAFI Prešov), P. Milenky (Vranov n/T.),

14 gólov: M. Kuriplach (Giraltovce), V. Varecha (Medzilaborce), B. Artim, V. Haňak (obaja Svidník),

13 gólov : M. Olah (Medzilaborce),

12 gólov: M. Miškov (KAC Košice), Š. Kertis (Vranov n/T.), 

11 gólov: R. Macko (KAC Košice), A. Ľaš (SAFI Prešov),

10 gólov: D. Tomečko (KAC Košice),

9 gólov: S. Gajdoš (Svidník),

8 gólov: D. Rejta (FAMT Prešov), D. Belák (Giraltovce), D. Havrila (Kračúnovce),

7 gólov: M. Čabra (KAC Košice), P. Kos (Vranov n/T.),

6 gólov: A. Čulík, M. Ukropec (obaja KAC Košice), J. Babinčák (Ľubotice), M. Šoltis (SAFI Prešov), J. Kertis (Vranov n/T.),

5 gólov: M. Lipovský, R. Elizeuš (obaja FAMT Prešov), S. Kučeraj (všetci Giraltovce), I. Diky (Kračúnovce), E. Marcin (Ľubotice), A. Králik (Medzilaborce), S. Turák (Sabinov), Š. Kmec (SAFI Prešov),

4 góly: J. Frajt (FAMT Prešov), Š. Vaceľ (Humenné), D. Sekeľský, R. Macko, R. Šoltíšik (všetci KAC Košice), S. Talian (Kračúnovce), P. Minčák (Kurima), K. Džačovský (Sabinov), P. Andrek (SAFI Prešov), K. Špik, M. Paliga (obaja Svidník), D. Dzurovčin, J. Žolna (obaja Vranov n/T.),

3 góly: J. Samseli, R. Gimecký (obaja FAMT Prešov), M. Michalko, M. Tkáč, R. Pavlík (všetci Giraltovce), J. Packo, Š. Borc (obaja Humené), F. Bikár (KAC Košice), R. Mihok (Kračúnovce), R. Kapraľ (Ľubotice), S. Kundrát (Medzilaborce), T. Strelec (Sabinov), A. Feščáková, D. Magdolen, M. Baloga (všetci SAFI Prešov), D. Polončák, K. Beniš, M. Darivčák, M. Gerek (všetci Svidník), B. Ihná, F. Pavliško, J. Žipaj, M. Mitrišin (všetci Vranov n/T.),

2 góly: J. Gera (FAMT Prešov), P. Jurč (Giraltovce), A. Macko, D. Baláž, D. Prokopčák, S. Timuľák, Z. Osa (všetci Humenné), J. Hudaček, (Kračúnovce), S. Ševčák, Š. Maťaš (obaja Kurima), A. Kručay (Ľubotice), M. Šanta (Medzilaborce), S. Popjak (SAFI Prešov),

1 gól: F. Kočiš, J. Pisko (obaja FAMT Prešov), F. Bolva, I. Hliboký, T. Bajcura (všetci Giraltovce), M. Macko, Š. Ganaj, V. Balint (všetci Humenné), D. Sabol, G. Labuda, J. Vaško, L. Weiszer , O. Cenker, R. Nicholson (všetci KAC Košice), D. Kovalčík, M. Labuda, M. Talian, P. Zajac, Š. Seman (všetci Kračúnovce), M. Maťaš (Kurima), D. Haincl, F. Baran, M. Semančík, P. Imrich (všetci Ľubotice), D. Zjatik, J. Kark, M. Černega, T. Štec (všetci Medzilaborce), A. Olejár, F. Mišenko, K. Pekeja, R. Cenker, Š. Marhefka (všetci Sabinov), A. Timko, T. Haľko obaja (SAFI Prešov), A. Košč (Svidník), K. Dargaj, P. Berilla, Š. Červeňák (všetci Vranov n/T.),

Vlastné góly: M. Ernst (Sabinov).

 

Strelci II. liga mladší žiaci skupina C:

35 S. Kuba (St. Ľubovňa),

27 S. Volák (FAM Poprad),

26 B. Sedlák (Ľubica),

25 J. Vislocký (St. Ľubovňa), M.Garan (Svit),

24 F. Šťastný (St. Ľubovňa),

19 M. Rabik, P. Jedinák (obaja St. Ľubovňa),

17 E. Rabatin (Plavnica), F. Horanský (St. Ľubovňa),

16 D. Klein (FAM Poprad),

15 J. Chovanec (Sp. Podhradie), T. Jambor (Svit),

14 P. Rokyta (Sp. Podhradie),

13 A. Piljan (FAM Poprad), F. Hudák (Lendak), P. Sakmár (Sp. Podhradie),

10 T. Rešetár (Plavnica), D. Straka (Svit),

9 P. Stolár (Lendak), D. Sova (Plavnica),

8 A. Zimmemann (Krompachy), M. Kyšeľa (Plavnica), M. Caban (Sp. Belá),

7 R. Pavlikovič, R. Wikarski (obaja Kežmarok), D. Gallovič (Levoča), R. Brindza (Sp. Podhradie), H. Vaľušová (St. Ľubovňa),

6 F. Novák (Kežmarok), K. Dobrovič (Krompachy), F. Gabčo, R. Griglak (obaja Ľubica), D. Jeleň, T. Solotruk (obaja St. Ľubovňa),

5 A. Penxa (FAM Poprad), M. Petrík (Levoča), A. Strišovský (Sp. Belá), S. Petráková , A. Javorský (Svit),

4 D. Surmaj, F. Šperka, M. Špiner (všetci FAM Poprad), M. Gožo (Krompachy), L. Hudáček (Lendak), L. Majer, S. Bagar (obaja Levoča), S. Ritter (Ľubica), R. Grich, Š. Kyšeľa (obaja Plavnica), J. Šarišský (Smižany), D. Blahovský, I. Staňa (obaja Sp. Podhradie), J. Medvec (Svit),

3 R. Mlynarčík (FAM Poprad), F. Lech (Kežmarok), S. Borženský (Krompachy), D. Antal, S. Farkašovský (obaja Levoča), I. Stojka (Ľubica), A. Zeleňak (Smižany), M. Zemianek (Sp. Belá), , V. Longauer (Sp. Podhradie), Ľ. Drobňák (St. Ľubovňa), A. Fábry, A. Mlynarčík, M. Jína, S. Lukáč (všetci Svit)

2 A. Tužák, T. Surmaj (obaja FAM Poprad), J. Gardoš, L. Urban, P. Podolinský, T. Gemza (všetci Kežmarok), J. Sedlák, T. Chibeľ (obaja Krompachy), J. Birošík, O. Majerčák, P. Halčin, V. Hudák (všetci Lendak), T. Oravec (Levoča), D. Stanek, M. Šujeta, S. Vojtek (všetci Plavnica), P. Bryndza (Smižany), A. Simonis (Sp. Belá), R. Rovder (Sp. Podhradie), J. Krivoňák, K. Barlík, M. Firment (všetci St. Ľubovňa), M. Trajteľ (obaja Svit),

1 M. Molnár (FAM Poprad), D. Pavlík, D. Tokarčík, E. Vida, E. Zastko, M. Pitoňák, M. Vrábeľ (všetci Kežmarok), M. Bujňák, M. Probala, S. Mikula (všetci Krompachy), A. Neupauer, D. Galis, P. Gallik (všetci Lendak), O. Spirczak, P. Brindza, P. Kopaničák (všetci Levoča), N. Skokan (Ľubica), J. Liščinský (Plavnica), O. Trojan, R. Bryndza (obaja Smižany), D. S. Čaban, Ľ. Makovský, M. Belončák (všetci Sp. Belá), A. Bučák, A. Michalko, D. Panák, T. Krupa (všetci Sp. Podhradie), S. Ondrík (Svit),

vlastné góly : A. Penxa (FAM Poprad), M. Bechleda (Sp. Belá), N. Machajdík ( Smižany), I. Stojka (Ľubica).

 

Strelci II. liga starší žiaci skupina C:

45 M. Červeňák (St. Ľubovňa),

30 A. Gallik (Lendak),

27 J. Cehula (Kežmarok), M. Németh (Sp. Podhradie),

24 P. Voško (Sp. Podhradie),

19 J. Pastirčík (St. Ľubovňa),

18 R. Frič (Ľubica),

17 D. Vinter (Kežmarok),

15 T. Bosák (Sp. Podhradie), M. Angelovič (St. Ľubovňa),

14 M. Sako (Smižany),

13 J. Varhoľ (Plavnica),

12 M. Š. Jančura (Smižany),

11 K. Havrila (Plavnica), D. Gancarčík (Sp. Belá), F. Furtkevič, N. Leščinský (obaja St. Ľubovňa),

10 M. Janoška (FAM Poprad), K. Trenčanský (Ľubica), P. Dziak (St. Ľubovňa),

8 J. Horváth (Krompachy), J. Zavacký (Levoča),

7 M. Nalevanko (Krompachy), T. Korba (Smižany), A. Hradický , D. Hohol, S. Boleš (všetci Sp. Belá),

6 M. Kovalčík (Kežmarok), K. Lizák (Lendak), M. Pollák (Smižany), R. Bango (Svit),

5 K. Kačmarek (Kežmarok), K. Gallik (Lendak), D. Kováč (Levoča), A. Štellmach, J. Olekšák (obaja Ľubica), E. Jurčák (Sp. Belá), T. Kuchčák (Sp. Podhradie), P. Imrich (St. Ľubovňa),

4 M. Šugarek (Kežmarok), D. Richnavský, G. Sedlák, H. T. Ngoc, M. Ondov (všetci Krompachy), Š. Koščák (Lendak), A. Puška (Ľubica), B. Tetemonte, (Sp. Belá), B. Koky, L. Koky (obaja Svit),

3 J. Svitánek (Kežmarok), A. Slezák, S. Brutovský (obaja Krompachy), L. Hudaček (Lendak), A. Málik (Levoča), J. Stojka (Ľubica), M. Marinčin, V. Kyšeľa (obaja Plavnica), A. Bdžoch, M. Rusin (Smižany), J. Polhoš (Sp. Belá), M. Dolák (Sp. Podhradie), M. Arendáč, P. Sýkora (obaja St. Ľubovňa),

2 D. Ihnačák, M. Boguská, M. Kapral (všetci FAM Poprad), A. Hudaček, R. Pivko (obaja Kežmarok), D. Mižikár (Krompachy), F. Halčin, K. Gális, M. Batory, P. Halčin (všetci Lendak), K. Kvasil, M. Majer (obaja Levoča), T. Ordzovenská (Ľubica), K. Rabatin, M. Kočiš, S. Sýkora (všetci Plavnica), M. Brandobur (Smižany), J. Belončák, J. Džadoň, O. Beskyt, S. Zednikovič (všetci Sp. Belá), A. Eliaš, F. Rokyta, Ľ. Zajac (všetci Sp. Podhradie), Ch. Poľančík, M. Šuga, R. Vislocký (všetci St. Ľubovňa), Ľ. Konter, M. G. Fabík, S. Ondrík (všetci Svit),

1 R. Muzslay, S. Šoltys (obaja FAM Poprad), A. J. Djelovski, A. Lach, H. T. Vo dai (všetci Kežmarok), J. Vojčík, P. Staňa (obaja Krompachy), A. Neupauer, J. Žmijovský, M. Selvek, R. Koščák, S. Hudáček (všetci Lendak), B. Rovder, S. Lazar (obaja Levoča), M. Dlugoš, P. Pitvor (obaja Ľubica), E. Martan, M. Kačmárik (obaja Plavnica), A. Pollák, J. Lapšanský, K. Gbur, Š. Harhovský, T. Markulík (všetci Smižany), J. Neupaver (Sp. Belá), J. Kaľavský, M. Michalik, M. Zezula, R. Bendžák (všetci Sp. Podhradie), J. Motoľák, L. Klanduch (obaja St. Ľubovňa), A. Dikant, L. Trhaj, M. Čonka, M. Michlík, P. Holub (všetci Svit),

Vlastné góly: L. Koky (Svit), P. Rybár (Krompachy), M. Čonka, M. Š. Jančura (obaja Smižany), K. Lizák, S. Hudaček (obaja Lendak).