Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

22. 06. 2014 o 21:38

Strelecké tabuľky II. ligy žiakov

autor: Mikuláš Novický
2137x čítané





Strelci  II. liga starší žiaci skupina A:                                  

49      T. Revúcky (Rožňava),

48      F. Čema  (Galaktik KE),

26      B. Gašparik (Čierna n/T.),

23      K. Hamdan (KAC Košice),

22      N. B. Hutkay (Buzica),  D. Pástor (KAC Košice),

21      T. Lukáč (KAC Košice),

20      Z. Majoroš (Geča), D. Čontoš, G. Bohunický (obaja Lokomotíva),

18      E. Vidlička (Vranov n/T  B),

16      N. Džerenga (Buzica),

15      J. Kušiak (KAC Košice),

14     F. Hunyor (Benecol Košice), J. Pancurák (Čaňa), M. Šoman (Geča),

13      D. Berko (Galaktik KE), A. Sanislo (KAC Košice), S. Končoš (Lokomotíva), M. Seman, T. Lipták (obaja Rožňava),

12      Š. Kuruc (KAC Košice), S. Fekete (Vranov n/T  B),

11      M. Kelemen (Rožňava),

10      P. Vojtko (Čierna n/T.), M. Bach, M. Kovačevič (obaja Galaktik KE), 

  9      T. Lipták (Geča), M. Filakovský, M. Hanušin (obaja Lokomotíva),

  8      A. Vrábeľ (Benecol Košice), P. Péter (Čierna n/T.), D. Chovanec (KAC Košice), P. Takács (Kechnec), P. Jurov (Vranov n/T  B),

  7      T. Fedák (Lokomotíva), J. Kevin (Šaca), R. Hornyák (V. Kapušany),

  6      M. Baran (Benecol KE), M. Végvári (Buzica), J. Ganyó, T. Pancurák (obaja Čaňa), J. Andre (Čierna n/T.), P. Škorec (Galaktik KE), D. Sinovický, R. Horváth, S. Škovran (všetci Kechnec), B. Harabin (Rožňava), F. Horváth (Šaca), F.G. Lancoš (Vranov n/T  B),

  5      R. Ónodi (Buzica), D. Čarný, R. Červený (obaja Čaňa), D. Pataki (Kechnec), B. Oros, G. Varga, K. Kondáš (všetci V. Kapušany),

  4      D. Orosz, J. Senderák (obaja Benecol Košice), R. Valkay (Buzica), M. Lakomec, P. Terpaj (obaja Galaktik KE), K. Glajc (Geča), O. Ihnat (KAC Košice), P. Juhás (Kechnec), P. Karaffa (Lokomotíva), R. Fedorčák (Sečovce), K. Žiga, P. Mačinga, R. Bodnár, R. Csiszár, R. Necela (všetci Šaca), Ch. Jóni (V. Kapušany), P. Hanusin (Vranov n/T. B), 

  3      D. Červený (Benecol Košice), K. Glonczi, M. Baláž, R. Pelegrin (všetci Buzica), J. Škovran (Čaňa), V. Stolár (KAC Košice), A. Krempaský, J. Holcz, J. Hovorka, M. Mitrík (všetci Rožňava), I. Čisár (Šaca), J. Andrus (V. Kapušany), A. Štefanko, P. Čandík (obaja Vranov n/T  B),

  2      P. Takáč, S. Koltáš (obaja Benecol KE), M. Doboš, M. Horváth (obaja Buzica), D. Habina (Čaňa), N. Ficzu, N. Márton, P. Toth (všetci Čierna n/T.), D. Bender, K. Kyjovský, S. Alaimi (všetci Galaktik KE), D. Majoroš, R. Majoroš, T. Lacko (všetci Geča), A. Jurek, R. Haluška (obaja KAC Košice), L. Gungl (Kechnec), J. Dzák, J. Nehila (obaja Lokomotíva), D. Sčerbák, M. Zorvan, R. Siska (všetci Sečovce), M. Štipák, Š. Uhaľ (obaja Šaca), P. Čecho, T. Jakub (obaja V. Kapušany), J. Ivako, J. Mezej, V. Ihnát (všetci Vranov n/T  B),

  1      A. Kušnír, J. Nemčík, L. Szappanos (všetci Benecol KE),  A. Tirpák, E. Petró, F. Spišák, G. Fülöp, R. Dringuš (všetci Buzica), J. Mitro (Čaňa), D. Makkai, R. Orgovan (obaja Čierna n/T.), K. Behún (Galaktik KE), D. Potemri, E. Badžo, P. Kováč (všetci Geča), F. Varga, P. Trusa, R. Goldir (všetci KAC Košice), J. Horváth, M. Horváth (obaja Kechnec), F. Sasák, K. Tokár, M. Petro, R. Pilár (všetci Lokomotíva), J. Dávid, M. Plošnica, Z. Répási (všetci Rožňava), D. Hufnágel, M. Škovran, M. Tokár (všetci Sečovce), M. Čisár, S. Kompuš (obaja Šaca), A. Király, R. Vaszily (obaja V. Kapušany), L. Maďarík, S. Kuca, S. Lapčák (všetci Vranov n/T  B),

 

Strelci  II. liga mladší žiaci skupina A:              

65          Mn. Horváth (Kechnec),

31          K. Sontra (Buzica),

30          R. Vozár (Benecol KE), 

25          T. Mitro (Čaňa), Z. Hajdu (Čierna n/T.),

24          S. Knutelský (Lokomotíva),

21          P. Takáč (Benecol KE), J. Kopcsák (Čaňa),       

19          M. Demjanovič (Vranov n/T B),

18          D. Hanko (Buzica),

15          J. Tóth (Lokomotíva), A. Veliky (Vranov n/T.),

12          A. Migač (Benecol KE), M. Simon (KAC Košice),

11          Ľ. Godarský (Čierna n/T.),  D. Kašuba (Lokomotíva), J. Kandala  (Vranov n/T B),

10         E. Koneracký (KAC Košice), S. Szabó (Kechnec) , T. Gecelovský (Rožňava), V. Kaňuh (Sečovce), K. Moravčík (V. Kapušany),

  9          P. Seman (Benecol Košice),  I. Timko, M. Poľa (obaja Galaktik KE), M. Bakoš (Rožňava),

  8          J. Vadas, M. Bodnár (obaja Benecol KE), D. Havriš (Sečovce), D. Uzsovics ( V. Kapušany),

  7          A. Maťaš (Čaňa),  S. Vozárik  (Čierna n/T.), D. Kováč,  J. Trojčák (obaja Lokomotíva), M. Šimurda, P. Fekete (obaja Vranov n/T B),

  6          A. Horvát (Buzica), Š. Pučan (Čaňa), D. Horváth (Čierna n/T.), B. Járay, S. Puškáš (obaja KAC Košice), K. Borovský (Lokomotíva), Á. Tamás (Rožňava), P. Adi (V. Kapušany),

  5          D. Čarný, R. Karvanský, R. Novák (všetci Čaňa), D. Makkai, P. Nemeček (obaja Galaktik KE),  A. Pástor (Geča), M. Sabol (KAC Košice), J. Tomášek (Lokomotíva),  S. Vápeník (Rožňava),

  4          D. Grohol (Benecol Košice), D. Bobaľ, J. Petrík, S. Sanislo,  T. Kiss (všetci Buzica), A. Kucák, E. Fogaraš, J. Tóth (všetci Čaňa), B. Kliment, O. Vašš (obaja Čierna n/T.), M. Tóth, R. Ferencz (obaja Kechnec), Š. Melega (Lokomotíva), J. Gruľa (Sečovce), F. Pištej (Šaca), D. Boháč (Vranov n/T B),

  3          F. Maňo (Benecol Košice), D. Bartók (Buzica), M. Tokár (Čaňa), D. Királ, F. Behún,  M. Ondrejkovič (všetci  Galaktik KE), M. Hajduk, M. Mato (obaja KAC Košice), R. Kočiš (Kechnec), D. Džačár, O. Slavkay (obaja Rožňava), M. Čižmár (Vranov n/T B),

  2          D. Leščinský, M. Csaszár (obaja Benecol KE), D. Hutkay, D. Komár, L. Körösi (všetci Buzica),  D. Tárczy, E. D. Seman (obaja Čierna n/T.), A. Simák, L. Stolár (obaja Geča), B. Šaššák, S. M. Nicholson (obaja KAC Košice), P. Németh (Kechnec), D. Bozó (Lokomotíva), O. Miklóš (Rožňava), E. Fenár, P. Doboš (obaja Sečovce), M. Čisár, M. Piga, V. Kačmar (všetci Šaca),

  1          J. Mutňan,  L. Mihok, M. Horna, S. Závacký (všetci Benecol KE), K. Kováč, T. Lipták (obaja Buzica), M. Koncz (Čierna n/T.), D. Kiráľ, M. Tóth,  P. Živčák, R. Slanina, V. Hajdu (všetci Galaktik KE), E. Bazda, J. Bočkorik, S. Varga (všetci Geča), J. Kavečanský, J. Palša, R. Košík (všetci KAC Košice), A. Prekop, J. Horváth, Mš. Horváth, R. Šváb (všetci Kechnec), J. Haus, M. Béreš (obaja Lokomotíva), A. Keresteš, A. Mihók, M. Kováč, S. Havrila (všetci Rožňava), A. Kucák, L. Torkoš (obaja Sečovce), A. Hunyor, E. Bunda, N. Zsiga,  P. Balog (všetci Šaca), A. Lukáč, B. Czmór, K. André, K. Jóni, M. Chrenko, P. Szabo, R. Balog, S. Bujňák (všetci  V. Kapušany), M. Leporis, P. Blaško, S. Kentoš, S. Keresteš,  Š. Kertis, Š. Slávik (všetci Vranov n/T B),

 

Vlastné góly: S. Vozárik, Ľ. Godarský (obaja Čierna n /T.), M. Piga, S. Mitro (obaja Šaca), M. Bakoš (Rožňava), S. Kentoš (Vranov n/T B), D. Guľa (Geča), R. Balog, G. Tóbiás (obaja V. Kapušany), D. Kováč (Lokomotíva), M. Tóth (Kechnec), A. Cihovič (Benecol Košice), A. Kucák (Čaňa)

 

II. liga starší žiaci skupina B:

47 gólov:A. Svat (SAFI Prešov),

40 gólov: J. Polačko (Vranov n/T.),

22 gólov: M. Strelec (Sabinov),

15 gólov: J. Pizúr (Giraltovce),

14 gólov:D. Řeřicha (Humenné), A. Bambúch (Vranov n/T.),

13 gólov:  L. Katriňák (Giraltovce),

12 gólov:Š. Pisko (FAMT Prešov),

10 gólov:J. Kalaš (Sabinov),

  9 gólov:K. Maťaš, R. Belý (obaja Giraltovce), J. Vasiľ (Humenné), R. Dzuruš (Kračúnovce), J. Juda             (Sabinov), A. Sabol, R. Begala, R. Piskor (všetci Vranov n/T.),

  8 gólov : M. Maďarík (Varnov n/T.)

  7 gólov:L. Šimko (FAMT Prešov), M. Zaputil (Giraltovce), M. Piatka, R. Cvik  (obaja Humenné), M. Pekarčík (KAC Košice), P. Džurban (Svidník), A. Bazyľák (Vranov n/T.),

  6 gólov: P. Ličák (FAMT Prešov), K. Sirota (Giraltovce), M. Mikolaj (Sabinov), M. Cina (Svidník),

  5 gólov: M. Balog (Humenné), T. Havrila (KAC Košice), M. Hudák (Ľubotice), V. Varecha (Medzilaborce), F. Marton (Sabinov), A. Kostelník (SAFI Prešov), D. Cina (Svidník), D. Trella,  S. Kuca (obaja Vranov n/T.),

  4 góly: M. Varga (FAMT Prešov), A. Mikula, F. Kučeraj, K. Cigán (všetci Giraltovce), Ľ. Pankovčin (Humenné), M. Kuľbaga (KAC Košice), J. Galdič (Kračúnovce),  J. Petrovský, M. Fejko,  P. Kertys (všetci Ľubotice), A. Marcin (SAFI Prešov), T. Bochnovič (Svidník), P. Goda (Vranov n/T.),

  3 góly:D. Macko, T. Pacák (obaja Giraltovce), P. Kuľha (Humenné), A. Dziacky, P. Jureček (obaja Kurima), L. Brilla (Sabinov), A. Fialka, S. Ržonca (obaja SAFI Prešov), M. Kmec (Vranov n/T.),

  2 góly: J. Timko, K. Balčák, P. Vasilenko, R. P. Vantruba (všetci FAMT Prešov), D. Krajník, F. Sitarčík (obaja Humenné), D. Veis, S. Fiľak (obaja KAC Košice), A. Havrila, J. Gazdačko, M. Daňko, S. Goč (všetci Kračúnovce), D. Miko, J. Kraus (obaja Kurima), R. Čerba (Ľubotice), G. Lukáčik, J. Tarča, V. Višňovský (všetci Medzilaborce), D. Galeštok, F. Varga, L. Vasočák (všetci Sabinov), J. Komara, M. Hirko, M. Molitoris (všetci SAFI Prešov), R. Vaňko  (Svidník),

  1 gól: B. Lorinc, L. Vojtko, T. Džibinský (všetci FAMT Prešov), A. Pavuk, J. Vadoc (obaja Giraltovce), D. Čura, S. Salanci (obaja Humenné), J. Sabol, L. Dura, L. Petrovský, N. Jenčuš, V. Masrna (všetci KAC Košice), A. Hreha (Kračúnovce), A. Chlebovský, D. Tuch, J. Hudaček, T. Minčák (všetci Kurima), D. Sabo, D. Tuleja, M. Mikula, M. Paľo, S. Falat (všetci Ľubotice), D. Zjatik, K. Mikita, K. Muskurišin, M. Galajda, M. Goga, P. Šamko, S. Sekela (všetci Medzilaborce), E. Dragoň, K. Urda,  M. Pustý (všetci Sabinov), M. Šporcr (obaja SAFI Prešov), B. Tkáč, E. Slávik, J. Ksenič, P. Podaný (všetci Svidník), J. Ivanko, P. Jurov (obaja Vranov n/T.)

Vlastný gól: S. Fiľak (KAC Košice),

 

II. liga mladší žiaci skupina B:

39 gólov: P. Krídla (Humenné),

35 gólov: A. Havlíček (Humenné),

21 gólov: G. Janovič (Giraltovce), T. Matuščák (Humenné),

20 gólov:J. Vranko (Sabinov),

19 gólov:A. Klepsatel (SAFI Prešov),

17 gólov:P. Krajňák (Kračúnovce),

16 gólov: M. Ukropec (KAC Košice), V. Varecha (Medzilaborce),

15 gólov: M. Kuriplach (Giraltovce), M. Šebej Kovaľ (SAFI Prešov), P.  Milenky (Vranov n/T.),

14 gólov:M. Olah (Medzilaborce), B. Artim, V. Haňak (obaja Svidník),

13 gólov :Š. Kertis (Vranov n/T.), 

12 gólov: M. Miškov (KAC Košice),

11 gólov: R. Macko (KAC Košice), A. Ľaš (SAFI Prešov),

10 gólov: D. Tomečko (KAC Košice),

  9 gólov: S. Gajdoš (Svidník),

  8 gólov: D. Rejta (FAMT Prešov), D. Belák (Giraltovce), D. Havrila (Kračúnovce), J. Kertis (Vranov n/T.),

  7 gólov: M. Čabra, M. Ukropec (obaja KAC Košice), M. Šoltis (SAFI Prešov), P. Kos (Vranov n/T.),

  6 gólov: M. Lipovský (FAMT Prešov), A. Čulík (KAC Košice), J. Babinčák (Ľubotice),

  5 gólov: R. Elizeuš (FAMT Prešov), S. Kučeraj (Giraltovce), D. Sekeľský (KAC Košice), I. Diky (Kračúnovce), E. Marcin (Ľubotice), A. Králik (Medzilaborce), S. Turák (Sabinov), P. Andrek, Š. Kmec (obaja SAFI Prešov), B. Ihnát (Vranov n/T.),

  4 góly: J. Frajt (FAMT Prešov), M. Tkáč (Giraltovce), Š. Vaceľ (Humenné), R. Macko, R. Šoltíšik (obaja KAC Košice), S. Talian (Kračúnovce), P. Minčák (Kurima), K. Džačovský (Sabinov), K. Špik, M. Paliga (obaja Svidník), D. Dzurovčin, J. Žolna (obaja Vranov n/T.),

  3 góly: J. Gera, J. Samseli, R. Gimecký (všetci FAMT Prešov), M. Michalko, R. Pavlík (obaja Giraltovce), J. Packo, Š. Borc (obaja Humené), F. Bikár (KAC Košice), R. Mihok (Kračúnovce), R. Kapraľ (Ľubotice), S. Kundrát (Medzilaborce), T. Strelec (Sabinov), A. Feščáková, D. Magdolen, M. Baloga (všetci SAFI Prešov), D. Polončák, K. Beniš, M. Darivčák, M. Gerek (všetci Svidník), F. Pavliško, J. Žipaj, M. Mitrišin (všetci Vranov n/T.),

2 góly: P. Jurč (Giraltovce), A. Macko, D. Baláž, D. Prokopčák, S. Timuľák, Z. Osa (všetci Humenné), J. Hudaček, (Kračúnovce), S. Ševčák, Š. Maťaš (obaja Kurima), A. Kručay (Ľubotice), M. Šanta (Medzilaborce), S. Popjak (SAFI Prešov),

1 gól: F. Kočiš, J. Pisko (obaja FAMT Prešov), F. Bolva, I. Hliboký, T. Bajcura (všetci Giraltovce), M. Macko, Š. Ganaj, V. Balint (všetci Humenné), D. Sabol, G. Labuda, J. Vaško, L. Weiszer , O. Cenker, R. Nicholson (všetci KAC Košice), D. Kovalčík, M. Labuda, M. Talian, P. Zajac, Š. Seman (všetci Kračúnovce), M. Maťaš (Kurima), D. Haincl, F. Baran, M. Semančík, P. Imrich (všetci Ľubotice), D. Zjatik, J. Kark, M. Černega, T. Štec (všetci Medzilaborce), A. Olejár,  F. Mišenko, K. Pekeja, R. Cenker, Š. Marhefka (všetci Sabinov), A. Timko, T. Haľko obaja (SAFI Prešov), A. Košč (Svidník), K. Dargaj, P. Berilla, Š. Červeňák (všetci Vranov n/T.),

vlastné : M. Ernst (Sabinov),

 

Strelci II. liga starší žiaci skupina C:

45       M. Červeňák (St. Ľubovňa),

30       A. Gallik (Lendak),

27       J. Cehula (Kežmarok), M. Németh (Sp. Podhradie),

25       P. Voško (Sp. Podhradie),

21       J. Pastirčík (St. Ľubovňa),

18       R. Frič (Ľubica),

17       D. Vinter (Kežmarok),

16       M. Sako (Smižany),  T. Bosák (Sp. Podhradie), M. Angelovič (St. Ľubovňa),

13       J. Varhoľ (Plavnica),

12       M. Janoška  (FAM Poprad), M. Š. Jančura  (Smižany),

11       K. Havrila (Plavnica), D. Gancarčík (Sp. Belá), F. Furtkevič, N. Leščinský (obaja St. Ľubovňa),

10       K. Trenčanský (Ľubica), P. Dziak (St. Ľubovňa),

  9       D. Hohol (Sp. Belá),

  8       J. Horváth (Krompachy), J. Zavacký (Levoča), T. Korba (Smižany),

  7       M. Nalevanko (Krompachy), K. Lizák (Lendak), A. Hradický , S. Boleš (obaja Sp.          Belá),

  6       K. Kačmarek, M. Kovalčík (obaja Kežmarok), M. Pollák (Smižany), P. Sýkora (St. Ľubovňa), R. Bango (Svit),

  5       K. Gallik (Lendak), D. Kováč (Levoča), A. Štellmach, J. Olekšák (obaja Ľubica), E. Jurčák (Sp. Belá), T. Kuchčák (Sp. Podhradie), P. Imrich (St. Ľubovňa),

  4       M. Šugarek (Kežmarok), D. Richnavský, G. Sedlák, H. T. Ngoc, M. Ondov  (všetci Krompachy), Š. Koščák (Lendak), A. Puška (Ľubica), V. Kyšeľa (Plavnica), B. Tetemonte (Sp. Belá), B. Koky, L. Koky (obaja Svit),

3       J. Svitánek (Kežmarok), A. Slezák, S. Brutovský (obaja Krompachy), L. Hudaček (Lendak), A. Málik (Levoča), J. Stojka (Ľubica), M. Kočiš, M. Marinčin (obaja Plavnica), A. Bdžoch, M. Rusin (obaja Smižany), J. Polhoš (Sp. Belá), M. Dolák (Sp. Podhradie), Ch. Poľančík, M. Arendáč (obaja St. Ľubovňa),

2       D. Ihnačák, M. Boguská, M. Kapral (všetci FAM Poprad), A. Hudaček, A. J. Djelovski, H. T. Vo dai, R. Pivko  (všetci Kežmarok), D. Mižikár (Krompachy), F. Halčin, K. Gális, M. Batory, P. Halčin (všetci Lendak), K. Kvasil, M. Majer (obaja Levoča), T. Ordzovenská (Ľubica), K. Rabatin, S. Sýkora (všetci Plavnica), M. Brandobur (Smižany), J. Belončák, J. Džadoň, O. Beskyt, S. Zednikovič (všetci Sp. Belá), A. Eliaš, F. Rokyta, Ľ. Zajac (všetci Sp. Podhradie), M. Šuga, R. Vislocký (obaja St. Ľubovňa), Ľ. Konter, M. G. Fabík, S. Ondrík (všetci Svit),

  1       R. Muzslay, S. Šoltys (obaja FAM Poprad), A. Lach (Kežmarok), J. Vojčík, P. Staňa (obaja Krompachy), A. Neupauer, J. Žmijovský, M. Selvek, R. Koščák, S. Hudáček (všetci Lendak), B. Rovder, S. Lazar (obaja Levoča), J. Hájek, M. Dlugoš, P. Pitvor (všetci Ľubica), D. Hnat, E. Martan, M. Kačmárik (všetci Plavnica), A. Pollák, J. Lapšanský, K. Gbur, Š. Harhovský, T. Markulík (všetci Smižany), J. Neupaver (Sp. Belá), J. Kaľavský, M. Michalik, M. Zezula, R. Bendžák, T. Filičko (všetci Sp. Podhradie), J. Motoľák, L. Klanduch, M. Hanečák, S. Sčurko (všetci St. Ľubovňa), A. Dikant, L. Trhaj, M. Čonka, M. Michlík, P. Holub (všetci Svit),

vlastné góly : L. Koky (Svit), P. Rybár (Krompachy), M. Čonka, M. Š. Jančura (obaja Smižany), K. Lizák, S. Hudaček (obaja Lendak),

 

Strelci II. liga mladší žiaci skupina C:

38    S. Kuba (St. Ľubovňa),

28    S. Volák (FAM Poprad), B. Sedlák (Ľubica),

25    F. Šťastný, J. Vislocký (obaja St. Ľubovňa), M.Garan (Svit),

19   M. Rabik, P. Jedinák (obaja St. Ľubovňa),

17    D. Klein (FAM Poprad), E. Rabatin (Plavnica), F. Horanský (St. Ľubovňa), 

15    J. Chovanec, P. Sakmár (obaja Sp. Podhradie), T. Jambor (Svit),

14    F. Hudák (Lendak), P. Rokyta (Sp. Podhradie),

13    A. Piljan (FAM Poprad),

10    R. Pavlikovič (Kežmarok), P. Stolár (Lendak), T. Rešetár (Plavnica), D. Straka (Svit),

  9    D. Sova (Plavnica),

  8    A. Zimmemann (Krompachy), M. Kyšeľa (Plavnica), M. Caban (Sp. Belá),

  7    R. Wikarski (Kežmarok), D. Gallovič (Levoča), F. Gabčo, R. Griglak (obaja Ľubica), R. Brindza (Sp. Podhradie), H. Vaľušová (St. Ľubovňa),

  6    F. Novák (Kežmarok), K. Dobrovič (Krompachy),  S. Petráková (Sp. Podhradie), D. Jeleň, T. Solotruk (obaja St. Ľubovňa),

  5    A. Penxa (FAM Poprad), M. Petrík (Levoča), S. Ritter (Ľubica), J. Šarišský (Smižany), A. Strišovský (Sp. Belá),  A. Javorský (Svit),

  4    D. Surmaj, F. Šperka, M. Špiner (všetci FAM Poprad), M. Gožo (Krompachy), L. Hudáček (Lendak), L. Majer, S. Bagar (obaja Levoča), R. Grich, Š. Kyšeľa (obaja Plavnica),  D. Blahovský,  I. Staňa (obaja Sp. Podhradie), Ľ. Drobňák (St. Ľubovňa), J. Medvec (Svit),

  3    R. Mlynarčík (FAM Poprad), F. Lech (Kežmarok), S. Borženský (Krompachy), D. Antal, S. Farkašovský (obaja Levoča), I. Stojka (Ľubica), A. Zeleňak (Smižany), M. Zemianek (Sp. Belá), V. Longauer (Sp. Podhradie), M. Firment (St. Ľubovňa), A. Fábry, A. Mlynarčík, M. Jína, S. Lukáč (všetci Svit)

  2    A. Tužák, T. Surmaj  (obaja FAM Poprad), D. Pavlík, J. Gardoš, L. Urban, P. Podolinský, T. Gemza (všetci Kežmarok), J. Sedlák, T. Chibeľ (obaja Krompachy), A. Neupauer, J. Birošík, O. Majerčák, P. Halčin, V. Hudák (všetci  Lendak), T. Oravec (Levoča), D. Stanek, M. Šujeta, S. Vojtek (všetci Plavnica), P. Bryndza  (Smižany), A. Simonis (Sp. Belá), A. Bučák, R. Rovder (obaja Sp. Podhradie), J. Krivoňák, K. Barlík (obaja St. Ľubovňa),  M. Trajteľ (obaja Svit),

  1    M. Molnár (FAM Poprad), D. Tokarčík, E. Vida, E. Zastko, M. Pitoňák, M. Vrábeľ (všetci Kežmarok), M. Bujňák, M. Probala, S. Mikula (všetci Krompachy), D. Galis, P. Gallik (obaja Lendak), O. Spirczak, P. Brindza, P. Kopaničák (všetci Levoča), N.  Skokan  (Ľubica), J. Liščinský (Plavnica), O. Trojan, R. Bryndza (obaja Smižany), D. S. Čaban, Ľ. Makovský, M. Belončák (všetci Sp. Belá),  A. Michalko, D. Panák, T. Krupa (všetci Sp. Podhradie), S. Ondrík (Svit),

Vlastné góly : A. Penxa (FAM Poprad), M. Bechleda (Sp. Belá), N. Machajdík (Smižany), I. Stojka (Ľubica),