Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 08. 2014 o 15:23

Štvorzápasovú sériu Rožňavy bez prehry prerušil aktuálny líder

autor: Karol Csobadi
1474x čítanéNa stretnutie piateho kola cestovali štvrtoligisti Rožňavy na pôdu aktuálneho lídra do Veľkého Horeša. Doposiaľ mali výbornú bilanciu , keď v Kráľ. Chlmci a Čani uhrali po bode a doma zdolali Šacu aj Strážske. Pomýšľali po ďalšom bode, ale tentoraz to nevyšlo. Na dôvažok hosťom chýbali dvaja útočníci ako F. Pollák a F. Kovács.

Skóre otvoril domáci Zeher , ktorý nariadenú penaltu premenil vo vedúci gól. Päť minút pred polčasom hosťujúci Figúr jednogólové manko zmazal a začínalo sa po prestávke odznova. Po hodine šli domáci Sninským po druhýkrát do vedenia  a tento najtesnejší výsledok už ubránili až do záverečného hvizdu.

„Vychádzali sme zo zabezpečenej obrany , ale po úvodnej dvadsaťminútovke sme inkasovali gól z prísne nariadenej penalty.  Pred odchodom do kabín sa nám podarilo po rýchlom brejku vyrovnať Figúrom. V druhom polčase sa hra odvíjala prevažne medzi šestnástkami. Po hodine hry sa v skrumáži v našej šestnástke najlepšie zorientoval domáci hráč Sninský a dosiahol gól. Ako sa neskôr ukázalo bol víťazný. Desať minút pred koncom mal šancu náš striedajúci Drobňák, ale z hranice jedenásťmetrového kopu nezasiahol ideálne loptu čím príležitosť ostala nevyužitá,“ uviedol na margo zápasu druhý gólman SP MFK Rožňava Ondrej Skokan.

 

Veľký Horeš - SP MFK Rožňava 2:1 (1:1), G: Zeher (z 11 m), Sninský - Figúr

Rožňava: Šalamon - Jonáš, Breuer, Milata, Mészner, Korfanta, Gere, Z. Zdechovan, Figúr, Roth, Havko, striedali: M. Pollák, Drobňák, Kúdela