Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 04. 2012 o 14:42

Hrdinom derby trojgólový Šimai

autor: Ladislav Kaplár
1733x čítanéV zápase odvekých rivalov medzi domácim MFK Veľké Kapušany a TJ Slavoj Kráľovský Chlmec sa zrodila na Veľkonočnú nedeľu jednoznačná výhra domáceho celku. Hrdinom stretnutia sa stal útočník Ľubomír Šimai, ktorý sa svojím hetrikom postaral o nevídaný gólový uragán.

Postavou nenápadný zakončovateľ patrí od úvodu jarnej časti súťaže medzi opory domáceho celku. Svoju formu potvrdil aj vo víkendovom zápase:Hralo sa mi dobre. Rivalitu medzi mužstvami bolo cítiť, keďže oba tímy chceli vyhrať tento zápas považovaný za derby. Zápas určite nebol jednoznačný, ale na ihrisko sme nastupovali s cieľom vyhrať a tak sme do toho dali všetko,“ rozhovoril sa mladý útočník. Počas troch jarných kôl nastrieľal už úctihodných šesť gólov a právom je najlepším útočníkom na svojom novom pôsobisku, pretože v jesennej časti strieľal góly za piatoligové Dvorianky. Jednoznačný recept na strieľanie gólov nemám. Je proste dôležité ísť na ihrisko s dobrou náladou a s odhodlaním zápas vyhrať. V najbližších kolách čakáju MFK zaujímave zápasy. Už počas nastávajúceho víkendu sa predstavia na pôde lídra vo Veľkých Revištiach a následne doma privítajú Smižiny. Budú to asi ťažké zápasy, určite by sme chceli bodovať a dáme do toho všetko, čo je v nás, doplnil na záver hrdina uplynulého víkendu.