Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

19. 09. 2014 o 13:45

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1849x čítané



Program najbližších dvoch kôl najvyššej regionálnej súťaže ovplyvní Regions cup. To aktuálne sa z tohto dôvodu odohrá už v sobotu, v jednotnom čase od 16.00 hod.

Ostatné súťaže pokračujú v tradičnom formáte, väčšina stretnutí má úvodný výkop naplánovaný na nedeľňajšiu 15. hodinu.

V Prešovskom kraji si môžu fanúšikovia vyberať z porcie 28 zápasov, v Košickom ich je v ponuke ešte o tri viac, z toho najviac v okrese Michalovce – 8 duelov.

Dohromady tri stretnutia budú, na základe platnej úradnej správy, zverené poľským arbitrom. Ide o súboje každej hierarchickej úrovne. Rozhodcovské trojice z krajiny nášho severného suseda povedú treťoligový duel Haniska – Humenné (delegátom bude Onofrej), štvrtoligový Veľký Horeš – Medzev (Kotrády) a piatoligový Hrabušice – Spišská Belá (Mriglot).

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Družstevník Plavnica (J. Mano, Bucko, D. Béreš, Hajdada)

V. liga Šarišská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

OŠK Kľušov - TJ Slovan Dlhá Lúka (Kriak, Daňo, Feckanin ml., Pribula)

FK Busov Gaboltov - OFK Chmiňany (Novák, Prokša, Leferovič, Dudáš) - 20.9.2014

TJ Javorina Malcov - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Vasilenko, Jancura, Zoričák, Tkáčik)

FK Gerlachov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (V. Havrila, Kocúr, Horochonič, Novický)

Humenné

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.: 

OŠK Udavské - OFK Tatran Bystré (Tirpák, M. Béreš, Kovaľ, Piruch)

FK Humenné - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Anguš, M. Mišenčík, Baniková, Voroňák)

Levoča

IV. liga Sever - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Slovan Kendice (I. Havrila, Žofčák, Prokopovič, K. Zvolánek)

V. liga Podtatranská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FK 05 Levoča - 1.MFK Kežmarok (Onofrej, Bobko, Jakubčo, Tornay)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - OFK SIM Raslavice (Korečko, Baksay, Lešková, Gábor)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - Sokol Ľubotice (L. Tóth, Jasečko, R. Marcin, Kostík)

Poprad

IV. liga Sever - 9.kolo - 20.9.2014 o 14.00 hod.:

FK Svit - FO AJAX Pakostov (P. Kmec, Drenko, Baloga, R. Eliáš)

V. liga Podtatranská - 7.kolo - 21.9.2014 o 10.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - FK Prakovce (Tabiš, Marušin, Maček, Kandráč)

Prešov

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

1.FC Tatran Prešov jun. - ŠK Odeva Lipany (Alexa, R. Marcin, Šoltés, Komár)

IV. liga Sever - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

OŠK Fintice - FK Rozvoj Pušovce (M. Zvolánek, Capík, Joz. Somoši, Barvirčák)

V. liga Šarišská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Demjata - OFK Uzovce (Škodi, Novák, Leferovič, Pecha)

TJ Družstevník Záhradné - TJ Beloveža (J. Gnip, P. Havrila, Beluško, Kunzo)

Sabinov

V. liga Šarišská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Poľana Šiba (Maličký, Maliňák, Fečo, Izrael)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Soľ (Čertický, Miklóš, Hrinda, Šimko)

Stará Ľubovňa

IV. liga Sever - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Drustav Svidník (Baloga, Klovanič, Gaľa, Borufka)

Stropkov

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Vranov nad Topľou (Maliňák, Filipák, Ruščanský, Kačenga)

Svidník

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Spišská Nová Ves (Greško, Cuprák, Baksay, Gavalier)

IV. liga Sever - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - OcFK Dlhé Klčovo (Hrib, Bali-Jenčík, Jurášek, Jenčo)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - ŠK Štrba (Tabaka, Bucko, Mil. Hudák, Vaško)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.: 

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Kamenica nad Cirochou (Mati, Ľ. Roka, Ivan, Šafránko)

FK Sedliská - FKO Kochanovce (Lipták, Bajo, Höger, Kanuščák)

ŠK Sačurov - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Kovalčin, Prokša, Pastor, Guľko)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - TJ Družstevník Breznica (Gorel, Bányácsky, Ruščanský, Maturkanič)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - TJ Slovan Smižany (Choma, F. Sendek, Zis, Štofka)

FK Slovan Helcmanovce - TJ Toporec (Litványi, Slimák, Antl, Lacko)

AŠK Mária Huta Gelnica - FK Družstevník Spišské Bystré (P. Béreš, Haviarik, Nosaľ, A. Mišenčík) - 20.9.2014

Košice-mesto

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Snina (Michalík, Jancura, Jurášek, Lisák)

IV. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Šaca - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Micheľ, Rumančík, Homoľa, Ferenc)

Košice-okolie

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

FK Haniska - ŠK Futura Humenné

IV. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Čaňa - OFK Slovan Poproč (Kováčová, Zajac, Djordjevič, R. Tóth)

V. liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Geča 73 - FK Krásnohorské Podhradie (Šípoš, J. Sendek, Nosaľ, Počatko) - o 10.45 hod.

TJ Družstevník Malá Ida - MFK Ťahanovce (Reňo, Šípoš, Vass, Koščo)

TJ Kokšov-Bakša - FK Košická Nová Ves (Godžák, V. Tóth, Laskovský, Krajčík)

Tatra Sokoľany - MŠK Ďurkov (Švec, Tomáš, Kováč, Popík)

Michalovce

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Ondrášek, Ištoňa, Homoľa, Pečarka)

IV. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

ŠK Strážske - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Šeršeň, Pika, Berta, Hreško)

MFK Veľké Kapušany - MFK Sobrance (Bochnovič, Ginda, Bíro, Szabó)

V. liga Zemplínska - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

OFK Lastomír - TJ Družstevník Cejkov (Zubka, Kostráb, Barát, Čerevka)

ŠK Agro Palín - ŠK Nacina Ves (Jevín, Ulian, Mich. Hrebeňár, Sloboda)

OŠK Vinné - TJ Družstevník Čičarovce (Kuspan, Žulevič, J. Roka, Piro)

OŠK Zalužice - TJ Olympia Borša (P. Gajdoš, Ševčík, Paulišin, J. Gajdoš)

OŠK Krišovská Liesková - FK Tatran Úpor (Bančanský, Lenková, Guba, Klič)

Rožňava

IV. liga Juh - 9.kolo - 20.9.2014 o 15.00 hod.:

SP MFK Rožňava - TJ Mladosť Kalša (M. Mišenčík, Hepka, Feckanin ml., Koščo)

V. liga Košicko-gemerská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Jančár, Pavlovský, Fabíny, Fencík)

FK Gemerská Hôrka - FK Gemerská Poloma (J. Kakaščík, P. Leško, J. Eperješi, M. Eperješi) - 20.9.2014

TJ Tatran Betliar - TJ Družstevník Čečejovce (Mačák, Martinko, Kunaj, Čeľovský)

Sobrance

III. liga Východ - 9.kolo - 20.9.2014 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Slovan Sabinov (Dolhý, T. Bednár, Lešková, M. Tkáč)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MŠK Tatran Spišské Vlachy (J. Kakaščík, P. Leško, D. Mano, Čaga)

V. liga Podtatranská - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Štart Hrabušice - MŠK Slavoj Spišská Belá - o 10.30 hod.

OŠK Teplička - OFK Kravany (Haviarik, Maček, Židišin, Feckanin st.)

Trebišov

IV. liga Juh - 9.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - OŠK Rudňany (Gaľa, Hríb, Mati, L. Gnip) - 20.9.2014

Družstevník Veľký Horeš - MFK Spartak Medzev

V. liga Zemplínska - 7.kolo - 21.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Tisa Trakany - OŠK Budkovce (Harajbič, Greško, J. Eperješi, Š. Leško st.)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Končár, J. Kmec, M. Drabant, Lumtzer)