Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

15. 04. 2012 o 16:21

Nevídané skóre, štvorgólový Molnár

autor: Ladislav Kaplár
4403x čítanéV 17. kole V. ligy Zemplínska sa stretli regionálny susedia. TJ Družstevník Čičarovce privítal na svojom futbalovom štadióne hostí z Borše.

Aktívne skóre oboch celkov veštilo pred zápasom dobrý futbal a veľa gólov, čo sa aj napokon potvrdilo. Treba však dodať, že súper z Borše pricestoval na zápas bez viacerých hráčov, ktorí nemohli nastúpiť z pracovných či zdravotných dôvodov. Nástup domáceho Družstevníka pripomínal menši hurikán, lebo v 24. minúte už bolo 5:0 ! „Pred zápasom sme si povedali, že mužstvo Borše skúsime pritlačiť pred ich bránu a strelíme nejaké góly. Podarilo sa nám to, všetky naše šance sme premenili a mali sme tak skvelý úvod,“ povedal Gabriel Molnár. Gólová smršť očividne zaskočila hosťujúci celok, ktorému sa však do konca prvého polčasu podarilo znížiť  na rozdiel troch gólov a mal, paradoxne, hernú a územnu prevahu „Po skvelom úvode sme ubrali z tempa, ani mužstvo Barcelony nedokáže hrať počas celého zápasu na plné obratky a vyhrať 10:0 či 15:0. Jednoducho sme sa upokojili a boli sme si príliš istí." Druhý polčas už nemal také futbalové grády ako ten prvý. Napriek tomu vyše 200 prítomných divákov videlo ďalšie tri góly v sieti brankára Sirovca. „Druhý polčas už nemal také tempo, nemali sme dobrý pohyb, čo bolo úpdľa mňa zapríčenené aj našou slabšou kondíciou, lebo počas zimnej prestávky sme nenabehali toľko, ako sme zvykli. Som rád, že sme pridali tie tri góly a že aj viacerí hráči si zaknihovali gólove zápisy,“ dodal na záver strelec štyroch gólov domácich Gabriel Molnár. Do zápasu nastupoval so sebazaprením a s boľavým chrbtom kapitán a ikona čičarovského futbalu Ferdinand Hornyák. Som veľmi šťastný, že oku lahodiacou hrou sme potešili našich divákov a že v derby sme dokázali vyhrať jednoznačným rozdielom. Zápas sa začal pre nás skvele, vyhrávali sme 5:0. Nemôžeme hrať počas deväťdesiatich minút v takomto tempe. Po polhodine sme poľavili a aj preto sme inkasovali dva zbytočné góly. V polčasovej prestávke nám tréner vymyl hlavy, pristúpili sme k zápasu zodpovednejšie, pridali sme tri góly a dúfam, že týmto vysokým víťazstvom sme pripravili pre našich fanúšikov nezabudnuteľné spomienky, zdôraznil Hornyák.

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Olympia Borša 8:2 (5:2)

Góly: 4., 13., 70.,  90. Molnár, 24. a 60. Nagy, 1. Novák, 15. Ovák - 34. Krokus, 40. Matúš,  ŽK: Molnár - Krokus, Mihók, Tarhovický.

TJ: Filo - Bačo, Bertics, Ovák, Kulcsár - Paľo, Hornyák (67. Tóth), Tárczy (79. Dóžický), Nagy - Molnár, Novák 

Olympia: Sirovec - Gánoczi, Matúš (70. Varga), Tarhovický, Mihók - Krokus, Fedor, Nagy, Kiss - M. Nagy, Terényi (45. Fehér)