Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

03. 10. 2014 o 15:10

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1430x čítané



Desať treťoligových a štvrtoligových, ako aj osem piatoligových kôl už patrí minulosti. Hokejovou terminológiou povedané, prvú tretinu máme úspešne za sebou. Cez víkend vstúpia tímy do prostrednej časti hry, v tomto prípade sezóny. Tú predelí zimná prestávka.

Kompletná porcia 59 zápasov je medzi Prešovský a Košický kraj rozdelená v pomere 28:31. Poľskí rozhodcovia odpískajú súboje Stará Ľubovňa – Pušovce (delegát Gavalier) a Gaboltov – Kľušov (Kunzo). Päť stretnutí sa hrá už v sobotu, zvyšné v nedeľu. Úradný hrací čas sa posúva na 14.30 hod.

V jednotlivých súťažiach je opäť možné nájsť viacero zaujímavých zápasov. Kritéria bonbónikov je ťažké určiť, o dôležitosti zápasov a ich atraktivite mnohokrát rozhoduje subjektívne hľadisko konkrétneho fanúšika. Napriek tomu ponúkame, s príchodom víkendu, zopár tipov:

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Vranov nad Topľou (Ištoňa, Klovanič, Rumančík, Džubák)

V. liga Šarišská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Busov Gaboltov - OŠK Kľušov - 4.10.2014

TJ Javorina Malcov - OFK Chmiňany (Tabaka, Ivan, Ulian, Čerevka)

FK Gerlachov - TJ Poľana Šiba (Kunaj, Jevín, Moroz, Šafránko)

TJ Beloveža - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Horochonič, Švec, Harajbič, J. Gajdoš)

Humenné

IV. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - Sokol Ľubotice (Čonka, Leferovič, Micheľ, Jenčo)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.: 

FK Humenné - OŠK Udavské (Jancura, Bányácsky, Tomáš, Izrael)

Levoča

IV. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - OŠK Fintice (Hríb, Bíro, Korečko, Leško st.)

V. liga Podtatranská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK 05 Levoča - OFK Kravany (J. Sendek, Kriak, Gorel, Piro)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Drustav Svidník (Zajac, Gaľa, J. Mišenčík, Eliáš)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - ŠK Štrba (Prokopovič, Hepka, Mati, R. Tóth)

Poprad

IV. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Svit - OcFK Dlhé Klčovo (R. Marcin, I. Havrila, Leško, Ondík)

V. liga Podtatranská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - TJ Toporec (Kostráb, Pristáč, Kessel, Koščák) - o 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - 1. MFK Kežmarok (Černický, Turcsanyi, Šomšák, Tornay)

Prešov

V. liga Šarišská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Demjata - TJ Slovan Dlhá Lúka (Želizňák, Jančár, J. Gnip, Dudáš)

TJ Družstevník Záhradné - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Marko, J. Kmec, Štefanič, Kačmár)

Sabinov

V. liga Šarišská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OFK Uzovce (M. Béreš, Krivjančin, Höger, Kandráč)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - OFK Tatran Bystré (Čeklovský, Palinský, Reňo, Novický)

Stará Ľubovňa

IV. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Rozvoj Pušovce

Stropkov

III. liga Východ - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - ŠK Odeva Lipany (M. Zvolánek, Lang, Jasečko, Pečarka)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Slimák, Novák, Mich. Hrebeňár, Sadiv)

Svidník

III. liga Východ - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Slovan Sabinov (Šoltés, Ruščanský, Bali-Jenčík, Novysedlák)

IV. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - OFK SIM Raslavice (Somoši, Berta, Dušek, Hreško)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - FK Slovan Kendice (Šeršeň, P. Havrila, Ginda, L. Gnip)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.: 

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Soľ (Fedák, M. Marcin, Feckanin ml., Pecha)

FK Sedliská - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Onofrej, Farkaš, J. Roka, Maturkanič)

ŠK Sačurov - FK Kamenica nad Cirochou (Židišin, Mišková, Litványi, Počatko)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FKO Kochanovce (Kovaľ, Čertický, Ševčík, Kanuščák)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - TJ Slovan Nálepkovo (Gonos, P. Béreš, Hiľovský, Sloboda)

AŠK Mária Huta Gelnica - FK Prakovce (J. Eperješi, Kriak, J. Roka, Hajdada) - 4.10.2014

Košice-mesto

III. liga Východ - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Karaffa, J. Mano, Cuprák, Kačenga)

IV. liga Juh - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Šaca - OŠK Rudňany (J. Kakaščík, Vass, Mil. Hudák, Gábor)

Košice-okolie

III. liga Východ - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Haniska - 1. FC Tatran Prešov jun. (Greško, Ondrášek, Maličký, Kotrády)

IV. liga Juh - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Čaňa - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Paulišin, Žofčák, Šimková, Koščo)

TJ Mladosť Kalša - MFK Sobrance (Haviarik, Homoľa, Kunzo, Slebodník)

V. liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Geča 73 - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Daňo, Prokša, Zubka, Čeľovský) - o 10.45 hod.

TJ Družstevník Malá Ida - MFK Dobšiná (Fečo, Bančanský, Lenková, Pribula)

TJ Kokšov-Bakša - FK Krásnohorské Podhradie (Kavčák, Bajo, Stretavský, Guľko)

Tatra Sokoľany - FK Košická Nová Ves (Pástor, Kuspan, Mat. Hrebeňár, Klič)

TJ Družstevník Čečejovce - MŠK Ďurkov (Laskovský, Zubka, Šípoš, Šimko)

Michalovce

III. liga Východ - 11.kolo - 5.10.2014 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - ŠK Futura Humenné (Filipák, Juhás, P. Kmec, Tarcala)

IV. liga Juh - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Strážske - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Novotný, Kočiš, Filipák, Vaško)

MFK Veľké Kapušany - MFK Spartak Medzev (Bochnovič, D. Béreš, P. Holp, Dzido)

V. liga Zemplínska - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Cejkov (Godžák, Konečný, V. Tóth, Štofka)

OŠK Vinné - OFK Lastomír (P. Gajdoš, F. Sendek, Baniková, Lacko)

OŠK Zalužice - ŠK Nacina Ves (P. Kmec, Juhás, Puškáš, Voroňák)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Čičarovce (Kurták, Škodi, Kovalčin, Koščo)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Budkovce (Barát, Drabant, J. Eperješi, Krajčík)

Rožňava

IV. liga Juh - 11.kolo - 4.10.2014 o 14.30 hod.:

SP MFK Rožňava - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Žofčák, Bíro, Berta, Borufka)

V. liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - MFK Ťahanovce (Rumančík, Mačák, Šomšák, Vaľko) - 4.10.2014

TJ Tatran Betliar - FK Gemerská Poloma (Anguš, Hrinda, Klokočka, Tkáčik)

Sobrance

III. liga Východ - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Družstevník Plavnica (Maliňák, Baldovský, Jurášek, Komár)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 11.kolo - 4.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Snina (Michalík, Kočiš, Hepka, Onofrej)

IV. liga Juh - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Dolhý, Lešková, Šuba, Bednár)

V. liga Podtatranská - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - TJ Slovan Smižany (Michalík, Zemčák, Fabíny, Feckanin st.) - o 10.30 hod.

OŠK Teplička - MŠK Slavoj Spišská Belá (Onderišin, Tirpák, Nosaľ, Piruch)

Trebišov

IV. liga Juh - 11.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - OFK Slovan Poproč (D. Mano, L. Tóth, Kunzová, M. Tkáč)

V. liga Zemplínska - 9.kolo - 5.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Tisa Trakany - TJ Olympia Borša (Kocúr, V. Havrila, Marušin, Korinko)

TJ Družstevník Parchovany - FK Tatran Úpor (Žulevič, Guba, Havriško, Popík)