Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

02. 11. 2014 o 20:16

Slová trénera Kuzmu padli na úrodnú pôdu

autor: Karol Csobadi
1579x čítanéV 15. kole hostili štvrtoligisti SP MFK Rožňava súpera z Michaľan. Po prehre v Poproči si chceli napraviť reputáciu a v domácom prostredí bodovať naplno. To sa im aj podarilo a súpera zdolali rozdielom triedy.

Domáci mali od úvodných minút územnú prevahu, ktorú korunovali gólom po štvrťhodine hry Kovácsom. Tesný náskok poistil pred odchodom do polčasových kabín kapitán Mészner. Po hodine hre uspel Figúr , ktorý zaznamenal tretí domáci úspech.

Tréner Branko Kuzma: "V priebehu celého týždňa sme si vysvetľovali, čo sa stalo v Poproči a vidím, že moje slová padli na úrodnú pôdu. Škoda, že sme tak zodpovedne nepristupovali k zápasu pred týždňom ako dnes, mohli sme mať o tri body viac. Bohužiaľ, všetko zlé je k niečomu dobré a dnes sa to potvrdilo. Dali sme tri góly, nevyužili množstvo šancí a chlapci si z chuti zahrali. Ocenili ich hru potleskom aj diváci a radosť bolo pozerať sa na prekrásne akcie hlavne v druhom polčase. Určite som spokojný."

 

Rožňava - Michaľany 3:0 (2:0). G: F. Kovács, Mészner, Figúr

Rožňava: Šalamon - Breuer, Péter, Milata, Mészner, Havko, Kovács, Figúr, Gere, Kúdela, Róth, striedali: Jonáš, Drobňák, M. Pollák.