Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 04. 2012 o 17:27

Hráčsky problém v Margecanoch

autor: Patrik Petruška
1562x čítanéV Hrabušiciach sa hrá majstrovský futbal v nedeľu dopoludnia. V tretiu aprílovú nedeľu privítali v bráne do Slovenského raja Margecany. Súboj sľuboval dobrý futbal v podobaní oboch aktérov. V konečnom účtovaní to bola jednoznačná záležitosť domácich - 6:1.

Hrabušice doma ešte v sezóne 2011/2012 neprehrali. Každý súper, ktorý tu príde, má rešpekt. Lepší na domácom trávniku sú len Helcmanovce. V nedeľu si hrabušickí kanonieri poriadne vylepšili svoje účty. Zo začiatku to vyzeralo na vyrovnaný boj, postupne však čoraz častejšie brankár hostí ťahal loptu zo svojej siete.

„Tak v podstate domáci s tou ich typickou hrou nás neprekvapili, my hráme len to na čo máme a ten prvý polčas sme zvládli ako tak, ale ten druhý polčas bol v súperovej réžii,“ skonštatoval po spišskom zápase šéf margecianského mužstva Michal Graban a pridal aj hodnotenie hry aktuálneho lídra súťaže.

„Tak v podstate ničím neprekvapil, klasická kombinačná hra na ihrisku, ktoré majú veľmi dobré zmapované, patrí sa len pogratulovať domácim.“

Margecianski klub je už dlhodobo známy svojou dobrou prácou s mládežou. V dnešnej dobe si už kluby nemôžu dovoliť nakupovať hráčov, núkať im výborné podmienky a ďalšie vymoženosti.

„Tak v podstate aj my prechádzame ako ostatné kluby krízou, čo sa týka hráčskeho kádra. Jar je ešte dlhá a naším cieľom je hrať dobrý futbal a tešiť ním hlavne doma našich fanúšikov,“ uzatvoril Michal Graban, bývalý výborný brankár Margecian.