Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

18. 04. 2012 o 19:09

Tepličania doma so štyrmi bodmi

autor: Patrik Petruška
1528x čítanéNiet lepšie ako na jar začínať doma. Tepličania mali dokonca dvojnásobnú výhodu. V jarnej časti ešte ani raz nemuseli merať cestu za svojimi súpermi v piatej podtatranskej lige. Doma ešte v dvoch zápasoch neprehrali. Najprv na úvod zdolali tesne Helcmanovce 2:1 a naposledy s klubom z vrchných poschodí Spišské Bystré remizovali 1:1.

„Náš výkon proti Spišskému Bystrému by som hodnotil ako veľmi dobrý. Škoda len, že sme nezopakovali výsledok spred týždňa, kedy sme doma naplno bodovali proti Helcmanovciam. Proti Spišskému Bystrému rozhodlo to, že sme nepremieňali gólové šance. Ani remíza 1:1 nie je zlá, len nás mrzí, že sme mali na viac. Zabodovať doma na jar naplno by bolo super,“ rozobral nedeľňajší duel so Spišským Bystrým hráč Tepličky Michal Biacovský.

Teplička s 21–bodovým ziskom sa pohybuje v strede tabuľky. Situácia sa mení z kola na kolo. Stačia dva–tri nevydarené zápasy a mužstvo sa môže ocitnúť v pásme zostupu.

„Zatiaľ to s nami na vypadnutie nevyzerá. Čiže je to dobré. Dobré je aj to, že diváci sú s nami spokojní. Neprehrali sme a nech to tak ide aj ďalej. Teraz po prvý raz hráme vonku v Hranovnici a potom nás čaká veľké derby s Harichovcami,“ zakončil Michal Biacovský.