20. 04. 2012 o 14:16

Tipovacia súťaž DUEL – Osemfinále č.4

autor: Daniel Dedina
982x čítané

duelMimoriadne dramatickú zápletku prinieslo uplynulé tipovacie kolo. Po prvý raz rozhodovalo až dodatočné kritérium. Predo dvermi je už ďalší osemfinálový duel, ktorým sa uzavrie horná polovica osemfinálového pavúka a  známe budú prvé dve štvrťfinálové dvojice. Giraltovce už čakajú na svojho súpera, ktorý vzíde z DUEL-u v 22. kole Majstrovstiev regiónu VsFZ. Vzájomný súboj zvedú futbalisti Sniny a Spišského Podhradia na trávniku a funkcionári týchto klubov na tipérskom poli. Prajeme veľa šťastia!

Vyhodnotenie 21. súťažného kola - Osemfinále č.3

Osemfinále č.3 sa ako prvé v tejto tipovacej súťaži skončilo nerozhodne, keďže predstavitelia oboch klubov uhádli polovicu zápasov, a teda obaja mali štyri správne tipy. Preto pri vyhodnotení a určení víťaza sme museli pristúpiť ku kroku, ktorých následnosť bola uvedená v pravidlách, pred začatím súťaže, teda pred osemfinále č.1. Rozhodol hneď prvý krok pri rovnosti bodov a to bodový zisk mužstiev zainteresovaných tipérov v danom kole. Vzájomný zápas v Nižnom Hrušove vyhrali futbalisti Giraltoviec a týmto úspechom pomohli svojmu zástupcovi k postupu do štvrťfinále, bol to teda dvojitý úspech. Prinášame Vám vyhodnotenie tohto osemfinálového duelu: