Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

30. 04. 2015 o 11:02

Dve finálové stretnutia Slovenského pohára

autor: redakcia
1358x čítanéV piatok 1. mája sú v našom regióne na programe dve finálové stretnutia národného pohára. Najprv sa o 13.00 hod na štadióne FK Spišská Nová Ves uskutoční finále Slovenského pohára žien a večer o 18.15 hod. vyvrcholí v NTC Poprad Slovenský pohár mužov - Slovnaft cup.

V Spišskej Novej Vsi sa stretnú futbalistky úradujúceho majstra Slovenska a obhajcu Slovenského pohára, hráčky FC Union Nové Zámky a ich veľké rivalky z bratislavského Slovana. V minuloročnom dramatickom finále sa nakoniec až po pokutových kopoch tešili šťastnejšie hráčky Unionu.

Na štadión zavíta reprezentačný tréner Slovenska Ján Kozák i prezident SFZ Ján Kováčik, ktorý víťazkam odovzdá pohár. Organizátori pozývajú futbalových fanúšikov nielen na výnimočný futbal, ale aj na chutný prvomájový guláš.

Večer sa centrum slovenského futbalu presunie do Popradu. Vo finále Slovnaft cupu sa stretnú futbalisti AS Trenčín a FK Senica.