Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

30. 04. 2015 o 14:54

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1360x čítané



Poradovým číslom s dvojkou na začiatku už budú, počnúc týmto víkendom, označované kolá všetkých regionálnych súťaží pod hlavičkou VsFZ. K 24. kolu III. a IV. ligy sa totižto pridruží jubilejné 20. kolo piatej najvyššej súťaže.

Úvod nového mesiaca ponúka klasickú porciu 58 zápasov. Nepárny počet účastníkov V. ligy Šarišskej núti vždy jedno mužstvo pauzovať, rozlosovanie súťaže tentoraz týmto spôsobom „vyautovalo“ futbalistov Záhradného. Tridsaťtri zápasov sa uskutoční v Prešovskom kraji (Futura Humenné sa opätovne sťahuje do Strážskeho), dvadsaťpäť na území Košického kraja. Okresné derby IV. ligy Juh Spišské Vlachy – Krompachy, tímov vzdialených od seba len pár kilometrov, bude zverené do rúk poľskému rozhodcovskému triu (delegátom bude Mriglot). Osem duelov – z toho až päť treťoligových – je naplánovaných už na sobotu, rovná päťdesiatka stretnutí sa odohrá o deň neskôr. Úradný hrací čas sa posúva na 16.30 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - MŠK Spartak Medzilaborce (Vass, T. Bednár, Somoši, Onofrej)

V. liga Šarišská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Kľušov (Marko, J. Sendek, Židišin, J. Gajdoš)

TJ Poľana Šiba - OŠFK Šarišské Michaľany (Greško, Gorel, Beluško, Kunzo)

Humenné

III. liga Východ - 24.kolo - 2.5.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Futura Humenné - FK Haniska (Filipák, Jancura, Micheľ, Pečarka), hrá sa v Strážskom

IV. liga Sever - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

FO Ajax Pakostov - FK Svit (Mil. Hudák, Leferovič, Čonka, Minaroviech)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - MsFK Hanušovce nad Topľou (Hamadej, Kavčák, Mat. Hrebeňár, Sloboda)

FKO Kochanovce - FK Sedliská (Šípoš, Bajo, P. Havrila, Koščo)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Štart Hrabušice (Bochnovič, Moroz, Krivjančin, Pribula) - 2.5.2015 o 17.00 hod.

TJ Toporec - FK Slovan Helcmanovce (Zoričák, Jancura, Micheľ, Pecha) - o 13.30 hod.

1. MFK Kežmarok - FK 05 Levoča (Turcsanyi, Jasečko, Baldovský, Kanuščák)

Poprad

III. liga Východ - 24.kolo - 2.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Greško, Michalík, Baldovský, Knut)

IV. liga Sever - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Štrba - FK Tatran Zámutov (M. Mišenčík, J. Mišenčík, Haviarik, Gábor)

V. liga Podtatranská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

OFK Kravany - OŠK Teplička (Kostráb, Filipák, Klovanič, Piruch)

FK Družstevník Spišské Bystré - AŠK Mária Huta Gelnica (Djordjevič, Maček, Nosaľ, Korinko)

Prešov

IV. liga Sever - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OŠK Fintice (J. Mano, Žofčák, I. Havrila, Lumtzer)

FK Slovan Kendice - MŠK Spišské Podhradie (Feckanin ml., Mišková, Hríb, R. Tóth)

Sokol Ľubotice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Berta, Bucko, Knapíková, Tarcala)

V. liga Šarišská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

OFK Chmiňany - FK Busov Gaboltov (Bobko, Džima, Godžák, Guľko)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Javorina Malcov (Klokočka, Kunzo, Horochonič, Šafránko)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Gerlachov (Pristáč, V. Tóth, Benedik, Fencík)

Sabinov

III. liga Východ - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Odeva Lipany - 1.FC Tatran Prešov jun. (Alexa, Maličký, Capík, Repovský) - 2.5.2015

MFK Slovan Sabinov - TJ Veľké Revištia (M. Zvolánek, Homoľa, Lang, M. Tkáč)

V. liga Šarišská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

OFK Uzovce - FK Demjata (Michalík, Jurášek, Jančár, Tornay)

Snina

III. liga Východ - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Snina - TJ FK Vyšné Opátske (Ištoňa, Cuprák, Bali-Jenčík, Barvirčák)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Lipták, P. Holp, P. Kmec, Škody)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - TJ Družstevník Nižný Hrušov (F. Sendek, J. Kmec, P. Gajdoš, Čerevka)

Svidník

IV. liga Sever - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Drustav Svidník - MFK Stará Ľubovňa (Šoltés, Kunzová, L. Tóth, Štofka)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - ŠK Sačurov (Höger, Krivjančin, Tirpák, Kačmár)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 24.kolo - 2.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - MŠK Tesla Stropkov (J. Kakaščík, Klovanič, Drenko, Kotrády)

IV. liga Sever - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - OFK Tatran Kračúnovce (Mar. Hudák, Hepka, D. Mano, Leško st.)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - OŠK Udavské (Moroz, Choma, Končár, Feckanin st.)

FK Soľ - OFK Agrifop Stakčín (Alexa, Pavlovský, Jakubčo, Tkáčik)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Humenné (Gál, Farkaš, Kron, Popík)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - ŠK Strážske (Mati, Tabaka, Gaľa, Hreško)

V. liga Podtatranská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Prakovce - FK Poprad ´B´ (M. Havrila, Onofrej, J. Eperješi, Piro)

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Ťahanovce - TJ Družstevník Malá Ida (Harajbič, Žulevič, Vasilenko, Novický)

FK Košická Nová Ves - TJ Kokšov-Bakša (Bančanský, Fečo, Ševčík, Voroňák)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - FK Čaňa (Juhás, Lešková, Počurek, Szabó)

MFK Spartak Medzev - Družstevník Veľký Horeš (Bochnovič, Rumančík, Novotný, Čaga)

TJ Mladosť Kalša - SP MFK Rožňava (Tramita, Šimková, Ruščanský, Jenčo)

V. liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - MFK Dobšiná (Fedák, Dušek, Jevín, Izrael)

MŠK Ďurkov - Tatra Sokoľany (Palinský, Drenko, Baniková, Koščo)

TJ Družstevník Čečejovce - TJ Tatran Betliar (Laskovský, M. Béreš, Adamčo, Počatko)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Nacina Ves - ŠK Agro Palín (Barát, Paulišin, Kriak, Hajdada)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Vinné (Anguš, Čeklovský, Stretavský, L. Gnip)

OŠK Budkovce - TJ Tisa Trakany (Drabant, Slimák, Švec, Klič)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Parchovany (Ivan, Kovaľ, Vojtko, Maturkanič)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - FK Geča 73 (Rumančík, Mačák, Marušin, Čeľovský) - 2.5.2015

FK Gemerská Poloma - FK Gemerská Hôrka (Maliňák, Maličký, Litványi, Olšavský)

Sobrance

IV. liga Juh - 24.kolo - 2.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Sobrance - MFK Veľké Kapušany (Džima, Jasečko, Kunzo, K. Zvolánek)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 24.kolo - 2.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Slovan Giraltovce (Maliňák, Jurášek, Gaľa, Duška)

IV. liga Juh - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

OŠK Rudňany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Šeršeň, Baksay, Sedlačková, Koščák)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FK Pokrok SEZ Krompachy

V. liga Podtatranská - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - TJ Slovan Nálepkovo (V. Havrila, J. Gnip, Maňkoš, Lacko)

Trebišov

IV. liga Juh - 24.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Šaca (J. Kakaščík, D. Béreš, Leško, Slebodník)

V. liga Zemplínska - 20.kolo - 3.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OFK Lastomír (Ľ. Roka, J. Roka, Zubka, Krajčík)

TJ Olympia Borša - OŠK Zalužice (Tomáš, Lenková, Kačmár, Čekan)

FK Tatran Úpor - OŠK Krišovská Liesková (Kuspan, Ginda, Guba, Dzido)