Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

08. 05. 2015 o 13:30

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1661x čítané



Druhý májový víkend sa pozornosť športových fanúšikov už tradične upriamuje na hokejové majstrovstvá sveta, o slovo sa ale opätovne hlási aj futbal v regiónoch.

Klasická porcia takmer šiestich desiatok stretnutí III., IV. a V. ligy bude tentoraz z geografického hľadiska rozdelená medzi Prešovský a Košický kraj v pomere 27:31. Viac ako polovicu stretnutí situovaných v južnejšie položenom Košickom kraji uvidia diváci v okresoch Michalovce a Košice-okolie – zhodne po osem. Na „severe“ hrajú prím okresy Vranov nad Topľou (5 zápasov) a Bardejov (4). Ďaleko do dejísk stretnutí to cez víkend nebudú mať poľskí rozhodcovia, keďže im zverené súboje sa uskutočnia blízko hraníc oboch štátov. Ide o duely IV. ligy Sever Stará Ľubovňa – Fintice (delegátom bude Slebodník) a V. ligy Šarišskej Malcov – Šiba (Kunzo). V posledne menovanej súťaži budú z dôvodu nepárneho počtu účastníkov v súťaži pauzovať hráči Dlhej Lúky.

Futbalový víkend štartuje už v piatok, treťoligovým súbojom Spišská Nová Ves - Lipany, pokračuje ďalšími štyrmi sobotňajšími stretnutiami a definitívnu bodku dá hlavné nedeľné menu. Úradný hrací čas zostáva rovnaký ako pred týždňom – 16.30 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠK Futura Humenné (J. Kakaščík, Šoltés, Capík, Gavalier)

V. liga Šarišská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Gerlachov - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Jevín, Lenková, Beluško, Tkáčik)

TJ Javorina Malcov - TJ Poľana Šiba

FK Busov Gaboltov - OFK Uzovce (Gorel, Farkaš, Ivan, Maturkanič) - 9.5.2015

Humenné

IV. liga Sever - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FO Ajax Pakostov - FK Rozvoj Pušovce (Alexa, Baksay, Počurek, Borufka)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.: 

FK Humenné - FK Soľ (Židišin, T. Bednár, Hamadej, Koščo), hrá sa v Humennom - Pri Mlyne

Levoča

IV. liga Sever - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Drustav Svidník (Dušek, Lang, Mil. Hudák, Kostík)

V. liga Podtatranská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Prakovce (Kriak, V. Havrila, Štefanič, Čekan)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OcFK Dlhé Klčovo (Ištoňa, Cuprák, Knapíková, Lumtzer)

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Slovan Kendice (P. Kmec, Mati, D. Mano, Repovský)

Poprad

IV. liga Sever - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Svit - Sokol Ľubotice (Micheľ, Homoľa, Džima, Hajdada)

V. liga Podtatranská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Slovan Smižany (Tabaka, Ľ. Roka, Končár, Feckanin st.)

FK Poprad ´B´ - OFK Kravany (Mačák, Zemčák, Kovaľ, Novický) - o 10.30 hod.

Prešov

V. liga Šarišská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (J. Sendek, Somoši, Moroz, Šafránko)

FK Demjata - OŠK Kľušov (Mat. Hrebeňár, Kováčová, Pastor, Počatko)

Sabinov

V. liga Šarišská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OFK Chmiňany (J. Roka, Vojtko, Benedik, J. Gajdoš)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - OŠK Udavské (Harajbič, Kurtak, Ivan, Pecha)

Stará Ľubovňa

IV. liga Sever - 25.kolo - 9.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OŠK Fintice

Stropkov

III. liga Východ - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - 1. FC Tatran Prešov jun. (Maliňák, Mišková, Bucko, Lisák)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OFK Tatran Bystré (Nosaľ, Tabiš, Kuspan, K. Zvolánek)

Svidník

III. liga Východ - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Snina (R. Marcin, Baldovský, Drenko)

IV. liga Sever - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - ŠK Štrba (Haviarik, Lešková, Šeršeň, Sadiv)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - OFK SIM Raslavice (P. Havrila, Ginda, Leško, Koščo)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Nižný Hrušov - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Gaľa, Klokočka, Kocúr, Fencík)

ŠK Sačurov - FKO Kochanovce (Slimák, Prokša, Horochonič, Piruch)

FK Sedliská - FK Kamenica nad Cirochou (Krivjančin, Kačmár, Fedák, Popík)

MsFK Hanušovce nad Topľou - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Vasilenko, J. Kmec, Adamčo, Kačmár)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - 1. MFK Kežmarok (Zis, Novák, Choma, Korinko) - 9.5.2015

FK Slovan Helcmanovce - MŠK Slavoj Spišská Belá (V. Tóth, J. Eperješi, Kostráb, Čeľovský)

Košice-mesto

III. liga Východ - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Slovan Sabinov (J. Mano, Bali-Jenčík, Maličký, Ferenc)

IV. liga Juh - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Šaca - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Kunzo, Žofčák, Šimková, Michna), hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

III. liga Východ - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Haniska - MFK Vranov nad Topľou (Michalík, Bochnovič, D. Béreš, Onofrej)

IV. liga Juh - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - OŠK Rudňany (M. Havrila, Klovanič, J. Mišenčík, Štofka)

FK Čaňa - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Fabíny, Ruščanský, Mar. Hudák, Knut)

V. liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Čečejovce - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Šuba, Zoričák, Marušin, Pribula)

Tatra Sokoľany - FK Gemerská Poloma (Prokopovič, Čertický, Žulevič, Guľko)

TJ Kokšov-Bakša - MFK Ťahanovce (Ulian, Žofčák, Bobko, Tornay)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Krásnohorské Podhradie (Miklóš, Bančanský, Godžák, Čerevka)

FK Geča 73 - MFK Dobšiná (Maňkoš, F. Sendek, P. Gajdoš, Klič) - o 10.45 hod.

Michalovce

III. liga Východ - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Družstevník Plavnica (Gál, Jancura, Jurášek, Džubák), hrá sa na umelej tráve

IV. liga Juh - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Hríb, Zajac, M. Mišenčík, Leško st.)

ŠK Strážske - OFK Slovan Poproč (Vass, Hepka, I. Havrila, Barvirčák)

V. liga Zemplínska - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Cejkov (Lipták, Drabant, Barát, L. Gnip)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Olympia Borša (Juhás, Farkaš, Litványi, R. Tóth)

OŠK Zalužice - TJ Družstevník Čičarovce (Gonos, Gorel, Hrinda, Minaroviech)

OŠK Vinné - ŠK Nacina Ves (Guba, Palinský, Konečný, Gábor)

ŠK Agro Palín - OFK Lastomír (Čeklovský, Šípoš, Švec, Vaško)

Rožňava

IV. liga Juh - 25.kolo - 10.5.2015 o 10.30 hod.:

SP MFK Rožňava - MFK Sobrance (Kováčová, Gaľa, Prokopovič, Hreško)

V. liga Košicko-gemerská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Tatran Betliar - MŠK Ďurkov (Onofrej, F. Sendek, Maňkoš, Voroňák)

FK Gemerská Hôrka - FK Košická Nová Ves (Šoltés, Pavlovský, L. Tóth, Vaľko) - 9.5.2015

Sobrance

III. liga Východ - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Ondrášek, Filipák, Paulišin, Komár)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 25.kolo - 8.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - ŠK Odeva Lipany (Lipták, Tabaka, Baksay, Tarcala)

IV. liga Juh - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Spartak Medzev (L. Tóth, Leferovič, Čonka, Dub)

V. liga Podtatranská - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

OŠK Teplička - TJ Toporec (Maček, Bajo, Laskovský, Kanuščák)

TJ Štart Hrabušice - TJ Slovan Nálepkovo (Jakubčo, Turcsanyi, M. Béreš, Krajčík) - o 10.30 hod.

Trebišov

IV. liga Juh - 25.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Tramita, Berta, Feckanin ml., Dzido), hrá sa vo Veľkom Horeši

V. liga Zemplínska - 21.kolo - 10.5.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Budkovce (P. Beréš, Tomáš, Fečo, Izrael)

TJ Tisa Trakany - FK Tatran Úpor (Kavčák, J. Gnip, Baniková, Sloboda)