Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 05. 2015 o 00:23

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1443x čítané



Do konca sezóny 2014/15 zostáva odohrať posledných päť kôl. V jednotlivých súťažiach preto, v ostrom kontraste s rastúcimi vonkajšími teplotami, začína poriadne prituhovať. K rozlúšteniu mnohých tajničiek má napomôcť 26. kolo III. i IV. ligy, a rovnako tak 22. kolo V. ligy.

Uvedené kolá so sebou prinášajú celkovo 33 stretnutí v Prešovskom a 25 súbojov v Košickom kraji. Futura Humenné už tradične nastúpi v prechodnom domácom prostredí v Strážskom, tentoraz tam vo veľkom zemplínskom derby privíta Michalovce ´B´. Ani hostia to do dejiska stretnutia nebudú mať rozhodne ďaleko... Poľskí rozhodcovia povedú dva treťoligové súboje, Vysoké Tatry – Vyšné Opátske (pod dohľadom delegáta Juráška), Lipany – Stropkov (Novysedlák) a piatoligové spišské derby Smižany – Hrabušice (Slebodník). V V. lige Šarišskej si cez víkend nezahrajú futbalisti Veľkého Šariša, ktorých pôvodný súper z Beloveže už v súťaži neúčinkuje. Okteto duelov uvidia priaznivci už v sobotu, rovných päťdesiat následne v nedeľu.

Počnúc týmto víkendom sa úradný hrací čas dostáva do svojej finálnej podoby, jednotlivé zápasy – zatiaľ ešte akceptujúc prípadné výnimky - sa odteraz už budú hrávať v jednotnom čase – 17.00 hod.  

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - OFK Tatran Kračúnovce (Maliňák, Džima, Haviarik, K. Zvolánek)

V. liga Šarišská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Demjata (Jančár, Kuspan, Prokša, Pribula)

OŠK Kľušov - FK Busov Gaboltov (Tabiš, M. Béreš, Litványi, Vansa)

TJ Poľana Šiba - FK Gerlachov (Zubka, Ištoňa, Cuprák, Izrael)

Humenné

III. liga Východ - 26.kolo - 16.5.2015 o 17.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Biroš, Maličký, M. Mišenčík, Švarc)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.: 

OŠK Udavské - FK Humenné (Bali-Jenčík, Ondrášek, Prokopovič, Repovský)

FK Kamenica nad Cirochou - ŠK Sačurov (Kurtak, Hrinda, Adamčo, Kanuščák)

FKO Kochanovce - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Marušin, D. Béreš, J. Sendek, Kačmár), hrá sa v Humennom-pri Mlyne

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - OŠK Teplička (Štefanič, F. Sendek, Končár, Feckanin st.) - 16.5.2015 o 17.00 hod.

TJ Toporec - FK Poprad ´B´ (Maličký, Jakubčo, Bobko, Kandráč) - o 14.00 hod.

1. MFK Kežmarok - FK Družstevník Spišské Bystré (Kessel, Maličký, Vasilenko, Piruch)

Poprad

III. liga Východ - 26.kolo - 16.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - TJ FK Vyšné Opátske, hrá sa v Tatranskej Lomnici

IV. liga Sever - 26.kolo - 16.5.2015 o 17.00 hod.:

ŠK Štrba - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (J. Mišenčík, D. Béreš, Tramita, P. Bednár)

V. liga Podtatranská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OFK Kravany - FK 05 Levoča (Zemčák, Sedlačková, Židišin, Kostík)

Prešov

III. liga Východ - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - FK Haniska (Šoltés, P. Holp, Vass, Barvirčák)

IV. liga Sever - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - MFK Stará Ľubovňa (Počurek, D. Mano, Šuba, Minaroviech)

OŠK Fintice - MŠK Spišské Podhradie (Paulišin, Tabaka, Somoši, Koščák)

FK Slovan Kendice - FK Tatran Zámutov (Kunzo, Mati, Kunzová, Gábor)

Sokol Ľubotice - FO Ajax Pakostov (Lipták, Šeršeň, Djordjevič, Szabó)

V. liga Šarišská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Javorina Malcov (Pastor, Bajo, Barát, Maturkanič)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Družstevník Záhradné (Fabíny, Maček, Švec, Guľko)

Sabinov

III. liga Východ - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - MŠK Tesla Stropkov - 16.5.2015

MFK Slovan Sabinov - MFK Slovan Giraltovce (Alexa, Jasečko, Rumančík, Škody)

V. liga Šarišská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OFK Uzovce - OŠFK Šarišské Michaľany (Gál, Lang, Konečný, Novický)

Snina

III. liga Východ - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Snina - FK Spišská Nová Ves (P. Kmec, Klovanič, L. Tóth, Pečarka)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - TJ Veľké Revištia (Bochnovič, Greško, Drenko, M. Tkáč)

Svidník

IV. liga Sever - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

FK Drustav Svidník - MŠK Spartak Medzilaborce (Anguš, Baksay, Šimková, R. Tóth)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - TJ Družstevník Breznica (Kostráb, Jurášek, Pavlovský, Tkáčik)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 26.kolo - 16.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Filipák, Gál, Lang, Hajdada)

IV. liga Sever - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - FK Svit (Feckanin ml., Lešková, M. Havrila, L. Gnip)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - OFK Agrifop Stakčín (Filipák, J. Kmec, Kovaľ, Šafránko)

FK Soľ - MsFK Hanušovce nad Topľou (Marko, Laskovský, Kačmár, Čeľovský)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Sedliská (Žulevič, Moroz, Ivan, Pecha)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FK Pokrok SEZ Krompachy (Karaffa, T. Bednár, I. Havrila, Gavalier)

V. liga Podtatranská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - FK Slovan Helcmanovce (Beluško, P. Béreš, Mich. Hrebeňár, Štofka)

FK Prakovce - AŠK Mária Huta Gelnica (R. Marcin, Gonos, Godžák, Michna)

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Gemerská Hôrka (Lenková, Bančanský, Tirpák, Lacko)

FK Košická Nová Ves - Tatra Sokoľany (Nosaľ, Reňo, Kron, Popík)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - Družstevník Veľký Horeš (Micheľ, Homoľa, Capík, Kotrády)

MFK Spartak Medzev - MFK Veľké Kapušany (Leško, Leferovič, Čonka, Sadiv)

V. liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Geča 73 (Kocúr, Kriak, Kavčák, Džubák)

MŠK Ďurkov - TJ Družstevník Čečejovce (Fedák, Zis, Klokočka, Kunzo)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OFK Lastomír - OŠK Vinné (J. Mano, Hepka, Baniková, Koščo)

ŠK Nacina Ves - OŠK Zalužice (Novák, Slimák, Fečo, J. Gajdoš)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Krišovská Liesková (Čertický, Miklóš, Onofrej, Čekan)

OŠK Budkovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Harajbič, Palinský, Ľ. Roka, Počatko)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Družstevník Malá Ida (Vojtko, Baldovský, Mačák, Tornay)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Kokšov-Bakša (Dušek, Tomáš, Štefanič, Krajčík)

FK Gemerská Poloma - TJ Tatran Betliar (Juhás, Mišková, Pristáč, Labanc)

Sobrance

IV. liga Juh - 26.kolo - 16.5.2015 o 17.00 hod.:

MFK Sobrance - TJ Mladosť Kalša (Ondrášek, Mar. Hudák, Dušek, Jenčo)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

OŠK Rudňany - FK Šaca (J. Mano, Bali-Jenčík, Hepka, Vaško) - 16.5.2015

MŠK Tatran Spišské Vlachy - SP MFK Rožňava (Michalík, Gaľa, Zajac, Dub)

V. liga Podtatranská - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - TJ Štart Hrabušice

Trebišov

IV. liga Juh - 26.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Čaňa (Mar. Hudák, Ruščanský, Mil. Hudák, Čaga)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - ŠK Strážske (Ginda, Bucko, Berta, Borufka)

V. liga Zemplínska - 22.kolo - 17.5.2015 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - ŠK Agro Palín (M. Mišenčík, Krivjančin, Benedik, Fencík)

TJ Olympia Borša - TJ Tisa Trakany (Biroš, J. Roka, Ševčík, Hreško)

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Parchovany (P. Gajdoš, Gorel, J. Eperješi, Sloboda)