Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

21. 05. 2015 o 21:24

Košický arbiter na čiare vo finále!

autor: redakcia
1759x čítanéNa finálové stretnutie ME vo futbale hráčov do 17 rokov Francúzsko - Nemecko v Burgase (začiatok o 19.00 h SELČ) o celkové prvenstvo na tomto mládežníckom kontinentálnom šampionáte nominovala Európska futbalová únia (UEFA) ako asistenta hlavného rozhodcu Slováka Erika Weissa.

Hlavným arbitrom bude Poliak Pawol Raczkowski, spolu s Weissom mu bude na čiare pomáhať Švéd Mehmet Culum. Finále je na programe v piatok 22. mája na štadióne Lazur v Burgase, výkop je o 19:00.

Už pred šampionátom urobila rozhodcovský komisia UEFA výber a z deviatich hlavných napokon na zápasy finálového turnaja nominovala šiestich, v prípade asistentov z dvanástich osem a Slovák Weiss mal miesto v elitnom oktete. V skupinovej fáze asistoval Košičan Erik Weiss v štyroch stretnutiach, bol aj na čiare v infarktovom štvrťfinále Nemecko – Španielsko (0:0, 4:2 na 11 m), finále bude teda jeho šiestym vystúpením na ME.