Bardejov - Skalica 2:0

autor: Peter Cingel
1372x čítané

Favorit neukázal v Bardejove takmer nič.

Domáci, ktorí mali súperovi čo oplácať za prehru na jeho ihrisku, umou hrou hostí k ničomu nepustili a brankár domácich Molčan nemal prakticky čo riešiť. Jedinou zaujímavejšou  prezentáciou hostí bolo, keď v závere zápasu tréner MFK Horný nakopol loptu, ktorá opustila ihrisko do Milunovica.

Už v úvode zápasu nebezpečne hlavičkoval Grohoľ. Brankár Skalice svojich podržal. Rozdieľovým hráčom bol tentoraz Ján Zápotoka. V 16. minúte našiel Milunovica a ten otvoril skóre zápasu. O štyri minúty neskôr zahrávali domáci priamy kop. Ján Zápotoka šikovne napálil loptu do kĺbka hráčov pred bránou a tá sa odrazila za chrbát bezmocného Lupača. Aj druhý polčas sa niesol v réžii domáceho mužstva. Vynikajúce šance na skórovanie mal najmä Gagnon ale dať gól mu nebolo tentoraz súdené. Tréner Kica aj v tomto zápase dal opäť príležitosť mladým. Richard Nemergut aj Mário Jacko s prehľadom zvládli náročný zápas s vyspelým súperom.

Partizán Bardejov - MFK Skalica 2:0 (2:0)

Góly:16. M. Milunović, 30. J. Zápotoka , Rozhodovali : Mastiš - Hancko, Ličko, ŽK: 16. Milunovic  , 83. Kica - 5. Šefčík , 45. Vaško, 71. Čavojský, 411 divákov

Partizán Bardejov:Partizán: Molčan – Andraščík, Staš, Nemergut, S. Kica – Grohoľ (79. Pyda), Jacko, J. Zápotoka (86. Revák), Berecký, Gagnon (90. Guľa) – Milunovič.

Galéria
Bardejov - Skalica 2:0Bardejov - Skalica 2:0Bardejov - Skalica 2:0Bardejov - Skalica 2:0Bardejov - Skalica 2:0