Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 06. 2015 o 09:25

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1191x čítané



A je tu záver! Víkendovými stretnutiami sa definitívne uzavrie súťažný ročník 2014/15. Vo viacerých prípadoch je však stále o čo hrať.

Keďže posledné kolo je už, na rozdiel od predchádzajúcich dvoch, o niečo benevolentnejšie k výnimkám zo schváleného úradného hracieho času, jednotlivé stretnutia sú rozťahané do takmer celého týždňa. Dva treťoligové súboje Lipany – Bardejovská Nová Ves (4:0) a Prešov jun. – Vyšné Opátske (3:4) sú už odohrané, v piatok ich bude nasledovať štvorica stretnutí, hlavný balík zápasov je tentoraz na programe už v sobotu (väčšina duelov má úvodný výkop naplánovaný o 18.00 hod.) a derniérou sezóny budú tri nedeľňajšie zápasy.

Okrem uvedených tímov skončila sezóna už aj pre futbalistov OFK Uzovce, ktorí majú v poslednom kole V. ligy Šarišskej voľno.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - Sokol Ľubotice (Džima, Šuba, Berta, Štofka)

V. liga Šarišská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠFK Šarišské Michaľany (Zajac, Bančanský, Lenková, Novický)

FK Busov Gaboltov - TJ Javorina Malcov (Vasilenko, J. Sendek, Onofrej, Pecha) – o 17.00 hod.

OŠK Kľušov - TJ Družstevník Záhradné (Juhás, Novák, Zis, Vansa)

TJ Poľana Šiba - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Horochonič, Maček, Kunzová, Michna)

Humenné

III. liga Východ - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - FK Spišská Nová Ves (J. Kakaščík, Lang, Drenko, Repovský), hrá sa v Strážskom

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.: 

FK Humenné - FK Sedliská (Pastor, Reňo, Bajo, Lacko) - 14.6.2015 o 16.00 hod., hrá sa v Humennom-Pri Mlyne

OŠK Udavské - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Miklóš, Stretavský, Kron, Popík) – 12.6.2015

FK Kamenica nad Cirochou - FKO Kochanovce (Štefanič, P. Holp, Ševčík, Maturkanič) – o 16.30 hod.

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Družstevník Spišské Bystré (J. Eperješi, Pavlovský, Klokočka, Tkáčik) - o 10.30 hod.

TJ Toporec - 1. MFK Kežmarok (Pavlovský, Židišin, Jakubčo, Feckanin st.)

Levoča

IV. liga Sever - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Tatran Zámutov (Šoltés, Ginda, Paulišin, P. Bednár)

Poprad

III. liga Východ - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Slovan Sabinov (Sedlák, Ferenc, Perát, Sekereš)

IV. liga Sever - 30.kolo - 12.6.2015 o 18.00 hod.:

ŠK Štrba - OcFK Dlhé Klčovo (Mil. Hudák, Jurášek, M. Havrila, Kotrády)

V. liga Podtatranská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

OFK Kravany - FK Prakovce (P. Béreš, Gonos, Turcsanyi, Čeľovský)

Prešov

IV. liga Sever - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - MŠK Spartak Medzilaborce (D. Mano, T. Bednár, Žofčák, Onofrej), hrá sa v Kračúnovciach

OŠK Fintice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Bochnovič, Čonka, Leferovič, Hreško)

FK Slovan Kendice - FO Ajax Pakostov (P. Kmec, Maličký, Djordjevič, Koščo)

V. liga Šarišská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Demjata - FK Gerlachov (Ivan, Tabiš, Tirpák, Šafránko)

OFK Chmiňany - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Nosaľ, Krivjančin, Onderišin, Pribula) – 14.6.2015 o 15.00 hod.

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - ŠK Sačurov (Šípoš, Fedák, Kovaľ, Piruch)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MFK Snina (Ištoňa, Cuprák, Lešková, Tarcala)

IV. liga Sever - 30.kolo - 13.6.2015 o 10.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OFK Tatran Kračúnovce (Maliňák, Maličký, Gaľa, Lumtzer)

Stropkov

III. liga Východ - 30.kolo - 12.6.2015 o 18.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - TJ Veľké Revištia (Filipák, Baksay, Capík, Pečarka)

Svidník

IV. liga Sever - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Svit (Počurek, Leško, I. Havrila, Borufka)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - MFK Slovan Giraltovce (J. Mano, M. Mišenčík, Biroš, Gavalier)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - MsFK Hanušovce nad Topľou (Lipták, Mišková, Kriak, Jenčo) - 14.6.2015 o 17.00 hod.

FK Soľ - TJ Družstevník Breznica (Žofčák, Ivan, Šípoš, J. Gajdoš) - 12.6.2015 o 17.30 hod.

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Drabant, Kuspan, Kostráb, Kanuščák)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MFK Sobrance (Tabaka, Gaľa, Dušek, Vaško)

V. liga Podtatranská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - FK Poprad ´B´ (Pristáč, V. Havrila, Gorel, Čekan)

TJ Slovan Nálepkovo - AŠK Mária Huta Gelnica (Anguš, Zubka, Beluško, Tornay)

Košice-mesto

IV. liga Juh - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Šaca - FK Pokrok SEZ Krompachy (Alexa, Homoľa, L. Tóth, Szabó)

V. liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

MFK Ťahanovce - MŠK Ďurkov (Farkaš, Kriak, Slimák, Sloboda)

FK Košická Nová Ves - FK Gemerská Poloma (J. Mišenčík, Tramita, Žulevič, Dub)

Košice-okolie

III. liga Východ - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Haniska - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Michalík, Jancura, Micheľ, Knut)

IV. liga Juh - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FK Čaňa - Družstevník Veľký Horeš (Greško, Klovanič, Ruščanský, Ondík)

OFK Slovan Poproč - TJ Mladosť Kalša (Mati, Bucko, Šimková, Čaga)

MFK Spartak Medzev - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Haviarik, Tramita, J. Mišenčík, Minaroviech) - o 14.00 hod.

V. liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - TJ Kokšov-Bakša (Kavčák, Kováč, Kocúr, Fencík)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Gemerská Hôrka (J. Kmec, J. Gnip, Baniková, Koščo)

FK Geča 73 - Tatra Sokoľany (Hrinda, Jančár, Laskovský, Korinko)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

OŠK Vinné - OŠK Krišovská Liesková (Barát, Švec, Guba, L. Gnip)

ŠK Agro Palín - TJ Tisa Trakany (Ľ. Roka, P. Gajdoš, J. Roka, Guľko)

OFK Lastomír - TJ Družstevník Parchovany (Harajbič, Godžák, M. Béreš, Krajčík)

ŠK Nacina Ves - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (M. Havrila, Tomáš, Čertický, Gábor)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Budkovce (Fečo, Prokša, Litványi, Počatko)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Tatran Betliar (V. Tóth, Konečný, Sedlačková, Kunzo)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Družstevník Čečejovce (Marko, F. Sendek, Marušin, Voroňák)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

OŠK Rudňany - ŠK Strážske (Vass, Hepka, Šeršeň, Lisák)

V. liga Podtatranská - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - OŠK Teplička (Zemčák, Klokočka, Bobko, Kačmár)

TJ Štart Hrabušice - FK 05 Levoča (Končár, Kessel, Mil. Hudák, Piro)

Trebišov

IV. liga Juh - 30.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Veľké Kapušany (R. Marcin, Olejník, Kunzo, Leško st.)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - SP MFK Rožňava (Capík, Jarášek, Somoši, Dzido)

V. liga Zemplínska - 26.kolo - 13.6.2015 o 18.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Zalužice (Vojtko, P. Tkáč, Mat. Hrebeňár, R. Tóth)

TJ Olympia Borša - FK Tatran Úpor (Kováčová, Moroz, Kurtak, Škody)