Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

03. 08. 2015 o 09:58

Kam za futbalom - streda, 5. august

autor: Daniel Dedina
2079x čítané



Obe najvyššie regionálne súťaže pokračujú v úvode ročníka rýchlym tempom ďalej. Druhé kolo je na programe už v stredu.

Všetky stretnutia majú úvodný výkop naplánovaný na 17.00 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - MŠK Spartak Medzilaborce (Dušek, Jurášek, Fedák, Leško)

Humenné

IV. liga Sever - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

F.O. Ajax Pakostov - OŠK Fintice (Tabaka, Bochnovič, Berta, Čaga)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OFK Dlhé Klčovo (Šoltés, Džima, Kunzová, Jenčo)

Poprad

IV. liga Sever - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

FK Svit - OFK Tatran Kračúnovce (D. Mano, J. Mano, Šeršeň, Knut)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - ŠK Štrba (Tramita, Alexa, D. Bobko, Zvolánek), hrá sa v Kežmarku

Prešov

III. liga Východ - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

TJ Rozvoj Pušovce - FK Družstevník Plavnica (Greško, Holp, Lešková, Lisák)

IV. liga Sever - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

TJ Sokol Ľubotice - MŠK Spišské Podhradie (Haviarik, Bednár, Konečný, Kostík)

Sabinov

III. liga Východ - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - Slavoj Trebišov (Homoľa, Maličký, Tóth, Duška)

MFK Slovan Sabinov - ŠK Futura Humenné (Juhás, Mišková, Baldovský, Gavalier)

IV. liga Sever - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Kunzo, Ruščanský, Šimková, Tóth)

Snina

III. liga Východ - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

MFK Snina - MFK Vranov nad Topľou (Ištoňa, Lang, Vass, Šklody)

Svidník

III. liga Východ - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MŠK Tesla Stropkov (Marcin, Klovanič, Gaľa, Pečarka)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - FK Slovan Kendice (Ondrášek, Djordjevič, Leferovič, Hreško)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

AŠK Maria Huta Gelnica - ŠK Strážske (Somoši, Kočiš, Zoričák, Michna)

Košice-mesto

III. liga Východ - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - 1. FC Tatran Prešov jun. (Anguš, Jasečko, Micheľ, Tkáč)

Košice-okolie

III. liga Východ - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

FK Bodva Moldava nad Bodvou - FK Krásna (Michalík, Jancura, J. Mišenčík, Komár)

IV. liga Juh - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - TJ Olympia Borša (Šuba, Ginda, M. Havrila, Tarcala)

FK Geča 73 - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Čonka, Drenko, P. Béreš, Lacko)

MFK Spartak Medzev - FK Slovan Veľký Folkmar (Hríb, Kakaščík, Nosáľ, Ondík)

Michalovce

IV. liga Juh - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FK Čaňa (Počurek, Paulišin, Mar. Hudák, Dzido)

Rožňava

IV. liga Juh - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

SP MFK Rožňava - FK Pokrok SEZ Krompachy (I. Havrila, Leško, Roka, Pribula)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

OŠK Rudňany - Družstevník Veľký Horeš (Filipák, Zvolánek, Maňkoš, Maliňák)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Sobrance (Kováčová, Biroš, Pastor, Lumtzer)

Sobrance

III. liga Východ - 2.kolo - 5.8.2015 o 17.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (D. Mati, Cuprák, Zajac, Ferenc)