05. 10. 2015 o 06:50

Bard. N. Ves - Vranov 2:1

autor: Peter Cingel
1137x čítané

Domáci si po zlepšenom výkone v druhom polčase pripísali ďalšie víťazstvo. Prvý polčas prakticky ničím diváka nezaujal.

ŠK Milénium 2000 Bard. N. Ves - MFK Vranov nad Topľou 2:1 (0:0)

Hra domácich nemala iskru a ani dôraz a desiatimi hráčmi braniaci hostia spokojní s remízou čakali na možnosť brejku do otvorenej obrany.Ten sa im podaril v 32.min. a asi celá domáca tribúna vytlačila očami zakončenie Kissa tesne mimo ľavej žrde Kačmarovej brány. A keď v 43. min. Abaturov z uhla neprekabátil Kačmára, išli obe mužstvá do kabín za bezgólového stavu. Na druhý polčas nastúpili domáci ako vymenení a na ihrisku to bolo hneď poznať v množstve vyhratých osobných súbojov a tvoriacich sa gólových príležitostí. Už v 51.min. si vyťukali Jusko s Kiseľom hosťújucich obrancov a druhý menovaný pridal úvodný gólový zápis stretnutia - 1:0. V 55. min. sa nádherne preštrikoval Macečko pred hosťujúceho brankára Maka, ale z uhla namiesto zakončenia ešte prihrával a hosťujúci obranca loptu odkopol do bezpečia.V 58. min. dostal loptu do uličky Mihalov a povedľa Maka zvýšil domáce vedenie - 2:0. V 72. min. striedajúci Jančošek skoro nachytal na šestnástke stojaceho Maka "na hruškách", ale jeho lob nemal presnosť. V 73. min. po Macečkovom centri nevyšli ideálne nožničky Juskovi. V 75. min. posielal opäť Macečko krásne točený center do bieleho vápna, ale Jančošek a ani Kiseľ nedosiahli na gólové zakončenie iba o vlások . V 76. min. pálil Fiľakovský z hranice šestnástky iba do Makových rúk a ten istý hráč následne  zakončoval z uhla a Makó opäť vyrazil na roh. Keď už sa zdalo, že sa nič nestane do záverečného hvizdu rozhodcu, napriahol z vyše 25 m hosťujúci Sakala a utešenou strelou v 92. min. stanovil konečný výsledok.

Góly: 51. KIseľ, 58. Mihalov - 90.+ Sakala.

Divákov: 200

Rozhodoval: Mano.

Text : Gabriel Ontek

Foto : -pc-

Galéria
Bard. N. Ves - Vranov 2:1Bard. N. Ves - Vranov 2:1Bard. N. Ves - Vranov 2:1Bard. N. Ves - Vranov 2:1Bard. N. Ves - Vranov 2:1
Bard. N. Ves - Vranov 2:1Bard. N. Ves - Vranov 2:1Bard. N. Ves - Vranov 2:1