Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

01. 12. 2015 o 11:38

Tak tipovali tréneri

autor: redakcia
2120x čítané



Jedenástku roka už tradične vyberali znalci súťaže, čiže tréneri III. ligy. Klinec po hlavičke najlepšie trafili hneď dvaja z nich – Karol Kisel a Vladimír Rusnák. Obaja zhodne nominovali do treťoligovej elity po deväť hráčov.Osem hráčov správne tipoval František Hanc a posedem uhádliTomáš Danko,Ľubomír Horochonič,Jaroslav Galko, Rastislav Rybovič.Šťastnú ruku pri výbere tých najlepších nemal Jozef Lehocký, ktorý uhádol iba dvoch hráčov. Ako teda tipovali tréneri si môžete pozrieť v nasledujúcich riadkoch.

Jedenástka roka 2015 (podľa rozostavenia 4-4-2)

 

                      Štefanik

Kražel   Fröhlich   Majný   M. Pčola

Kónya    Ribár   Pončák   Bandžuch

                Zeher   Verčimák

 

Tomáš Danko (FK Krásna – 7 hráčov): R. Novák – Kražeľ, J. Novák, Majný, Kónya – Hanzuš, Ribár, Verčimák, Pončák  - Zeher, Chedrik.

 

Emil Jacko (ŠK Odeva Lipany – 5 hráčov): Bartoš – Kražeľ, Andraščík, Dický, Sakala – Kónya, Ribár, Blaško, Človečko – Pončák, Zeher.

 

Karol Kisel (TJ FK Vyšné Opátske – 9 hráčov): Štefanik – Kražeľ, Majný, Fröhlich, M. Pčola – Urban, Ribár, Dlugoš, Bandžuch – Zeher, Verčimák.

 

Vladimír  Rusnák (MŠK Slovan Giraltovce – 9 hráčov): Štefanik – Kražeľ,  Fröhlich, Tomko, Majný – Červeňák, Ribár, Verčimák, M. Pčola – Bandžuch, Zeher.

 

Zdenko Marjov (FK Veľké Revištia – 3 hráči): Holienčin -  Kostovčik, Fröhlich, Shukal, Paluba – Pončák, Hanzuš, Urban, Palenčár – Chedrik, Zeher.

 

Jozef Lehocký (MŠK Tesla STROPKOV – 2 hráči): Bartoš – Kražeľ, Tomko, Dický, Sakala – Bandžuch, Jakubčo, Blaško, Človečko – Burcák, Jusko.

 

Tomáš Suslo (FK Rozvoj Pušovce - 4 hráči): Vaško – Kražeľ, Kiš, J. Novák, Vilčko -  Trebuňák, Pončák, Digoň, Hricov – Zeher, Bandžuch.

 

Jozef Žofaj (Bardejovská Nová Ves – 4 hráči): Bartoš – Košč, Fiľakovský, Štefčák, Lukáč – Kandráč, Ribár, Verčimák, Pončák -  Zeher, Bandžuch.

 

Ľubomír Horochonič  (ŠK Futura Humenné – 7 hráčov): Štefanik – Bochin, Bednár, Majný, M. Pčola – Bandžuch, Pončák, Ribár, Kiseľ – Zeher, Hricov.

 

František Hanc (MFK Snina – 8 hráčov): Štefanik – M. Pčola, Kražeľ, Fröhlich, Juhás – Pončák, Bandžuch, Mihok, Červeňák – Zeher, Verčimák. .

 

Rastislav Rybovič  (FK Družstevník Plavnica – 7 hráčov): Štefanik – Kubík, Fröhlich, Hanzuš, Kónya – Červeňák, Bandžuch, Kiseľ, Pončák - Zeher, Verčimák.

 

Jaroslav Galko (MFK Slovan Sabinov – 7 hráčov): Novák – Kražeľ, Juhás, Andraščík, M. Pčola – Bandžuch, Dlugoš, Ribár, Pončák – Zeher, Verčimák.

 

Bartolomej Petro (MFK Vranov – 3 hráči): Štefanik – Dargaj, Staško, MAjný, Hrynysin, Lorinčák, Pončák, Človečko, Kotľár – Kisel, Jusko.

 

Stanislav Baran (Tatran Prešov jun. – 5 hráčov): Bartoš – Kražeľ, Andraščík, Dický, Sakala, Kónya, Ribár, Blaško, Šimko – Pončák, Zeher.

 

Branislav Kuzma (FK Bodva Moldava – 5 hráčov): Vincler – Lukáč, Juhás, Majný, Kražeľ – Kónya, Ribár, Lopéz D.S., Hricov – Lorinčák, Zeher.

 

Roman Berta (Slavoj Trebišov– 6 hráčov): Novák – Kražeľ, Dargaj, Hanzuš, Kiseľ – Verčimák, Bandžuch, Ribár, Pončák – Zeher, Burcák.