Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

05. 02. 2016 o 07:44

Snažíme sa vytvárať jednu futbalovú rodinu

autor: Peter Cingel
1542x čítanéVeronika Galarovičová naháňala od detstva futbalovú loptu v chlapčenských družstvách v rodnom Spišskom Podhradí.

V 15 rokoch sa však musela rozhodnúť čo ďalej, a keďže tento šport je jej srdcovka, rozhodla sa prestúpiť do Partizána Bardejov. Veronika Galarovičová: „Vybrala som si práve Partizán Bardejov, pretože mi poskytuje dobré podmienky na trénovanie a patrí medzi najlepšie ženské kluby na Slovensku." Zároveň začala študovať na bardejovskej Obchodnej akadémii.

Veronika prišla do Bardejova do už zabehaného kolektívu. Problémy so spoluhráčkami však nikdy nemala. V Bardejove sme dobrý kolektív, keďže sme skoro všetky rovnako mladé, takže vždy si máme medzi sebou čo povedať. I keď v ženskom kolektíve to nie je niekedy ľahké, všetky sa snažíme vytvárať jednu futbalovú rodinu.“

Má už aj reprezentačné skúsenosti. Patrí do širšieho kádra repre SR do 19 rokov. Na konte má niekoľko zápasov, v ktorých väčšinou nastupovala ako striedajúca hráčka. Nálada v družstve žien Partizána je po jesennej časti veľmi dobrá. Dievčatá sú si vedomé svojich kvalít a majú tie najvyššie ciele. Bardejovčanky o tom nahlas nehovoria, ale stále je tu ešte aj nádej na najvyššie ligové priečky a možno aj na pohárové európske súťaže.

 

.