Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 05. 2012 o 08:55

Rozhodli dve jedenástky

autor: riso
1506x čítanéDva premenené pokutové kopy rozhodli o výsledku stretnutia V. ligy Podtatranskej medzi domácim Spišským Bystrým a Hrabušicami. V šlágri kola sa zrodila remíza, keď sa z bieleho bodu nemýlili hosťujúci brankár Sagula ani domáci obranca Jurčo.

Hoci remízu možno považovať za celkom spravodlivú, v prvom polčase mali domáci viacero vyložených možností k tomu, aby sa ujali vedenia. To sa im však nepodarilo, a tak po obrátke museli ratovať aspoň bod. „K dobrému zápasu prispel nielen náš výkon, ale aj súper, ktorý ukázal, že je právom na čele tabuľky. Svoje mužstvo môžem pochváliť za nezlomnú vôľu, že stále chcelo s tým stavom niečo urobiť. Určite na neho psychicky doľahol aj inkasovaný gól, lebo v prvom polčase sme mali hru jednoznačne pod kontrolou, mali sme niekoľko šancí, ktoré sme však nepremenili. Celý zápas však hráči pracovali na výsledku a napokon sa im podarilo aspoň vyrovnať. Z celkového pohľadu je remíza spravodlivá, aj keď na šance sme mali určite o niečo navrch,“ uviedol tréner Spišského Bystrého Pavol Kubičko.

Jeho zverenci strácajú v tabuľke na lídra z Hrabušíc štyri body, ale o prípadnom postupe hovoriť nechcú. „Postupové možnosti a šance v klube vôbec neriešime. Snažíme sa hrať tak, aby sme podali čo najoptimálnejší výkon a aby fanúšik našim hráčom zatlieskal. To je pre nich jediná odmena. To, kto z tejto súťaže postúpi, nechajme na jej záver, matematika to ukáže,“ doplnil Kubičko.