Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 08. 2012 o 14:34

Do tretice všetko dobré

autor: riso
1003x čítanéf-Svit-Giraltovce005a

Až na tretí pokus sa dočkali futbalisti Svitu prvého tohtosezónneho víťazstva na domácom ihrisku. Po prehre so Sninou (1:4) a remíze s Vysokými Tatrami (1:1) sa im to podarilo v súboji s Giraltovcami (2:0).

Jedným presným zásahom sa o to pričinil skúsený Milan Jambor. "Domáce zápasy nám v tejto sezóne zatiaľ herne nevychádzajú tak, ako v tej minulej. Konečne sme ale vyhrali, takže sme radi za toto víťazstvo. Chceme však hrať aj pre diváka, preto musíme popracovať na tom, aby naša hra vyzerala lepšie. Našťastie, nám v tomto stretnutí vyšli v prvom polčase dve akcie, po ktorých sme dali dva góly. Tie sa nakoniec ukázali ako rozhodujúce. V druhom polčase sme sa zamerali hlavne na hru zo zabezpečenej obrany a na rýchle brejky. Súper tiež ukázal svoju kvalitu, hral veľmi dobre kombinačne," uviedol Jambor. Už najbližšiu nedeľu privítajú Sviťania doma Svidník. "Nakopli sme sa už v minulom kole, keď sme vyhrali v Starej Ľubovni 3:2. Teší nás, že sa nám toto víťazstvo podarilo doma potvrdiť. Aj so Svidníkom sa pokúsime doma vyhrať," zdôraznil Jambor.