Bardejov - Dubnica 3:1 + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1156x čítané

Partizán Bardejov - MFK Dubnica 3:1 (1:1)

V úvode boli hostia lepším mužstvo a v 22. minúte sa ujali vedenia. Po faule na prenikajúceho Andraščíka Seman bezpečne premenil pokutový kop a mužstvá odchádzali do šatní za nerozhodného stavu. V druhom polčase sa hra vyrovnala.  Zlom nastal v 69. min. keď Palša po rohovom kope hlavou strelil druhý gól Partizána. O tri minúty neskôr po ukážkovej akcii na jeden dotyk Grohoľ poistil víťazstvo domácich.

Góly: 34. Seman (z pok. kopu), 69. Palša, 72. Grohoľ - 22. Andrej Urban, ŽK: 74. Lukáč - 3. Beňo, 22. Andrej Urban, 61. Čiernik, 72. Bilovský, rozhodovali: Špaček - Bóllo, Borsányi, 1550 divákov.

Galéria
Bardejov - Dubnica 3:1 + fotogalériaBardejov - Dubnica 3:1 + fotogalériaBardejov - Dubnica 3:1 + fotogalériaBardejov - Dubnica 3:1 + fotogalériaBardejov - Dubnica 3:1 + fotogaléria