Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

20. 09. 2012 o 10:42

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
890x čítané



logoVsFZTak, ako je už dobrým zvykom, aj pred týmto víkendom vám ponúkame porciu zápasov IV.-VI.ligy na východnom Slovensku, zoradenú podľa okresov, v ktorých sa zápasy budú odohrávať

 

 

 

 



Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Kľušov – Zámutov (Čonka, Leferovič, Blicharová, Kanuščák)

Raslavice - V. Šariš (Hrinda, P. Drabant, K. Friga, Repovský)

VI. Liga Šarišská - 8.kolo -  23.9.2012 o 15.00 hod.:

Dl. Lúka – Beloveža (M. Béreš, Pivovarník, Gnip, Kalanin)

Šiba – Chmiňany (Kuspan, P. Juhás, Štefek, Styrančák)

Humenné

V. Liga SEVER - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Jasenov – Hanušovce (P. Kmec, Želizňák, Zajac, Barvirčák)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.: 

Kamenica n/C – Udavské (Kavčák, Ondrášek, Moroz, Piruch)

Kežmarok

VI. Liga Podtatranská - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Sp. Belá - Sp. Bystré (Turcsanyi, Dolhý, Marko, Labanc)

Medzilaborce

V. Liga SEVER - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Medzilaborce – Kežmarok (Černický, Bochnovič, Haviarik, Štofka)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.: 

Radvaň n/L – Hrabovčík (Marušin, Maňkoš, Bindas, Voroňák)

Poprad

IV. Liga - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

V. Tatry – Barca (Šoltés, Džima, Slebodník, Šimko)

Svit - Bard. N. Ves (Lipták, Jasečko, Lešková, Knut)

VI. Liga Podtatranská - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Štrba - Jaklovce (Jurášek, Koňar, Dubinský, Borůfka)

Hranovnica – Levoča (Maček, Kandráč, Oravec, Tabaka)

Poprad "B" - Mária Huta (Kunaj, Dubinský, Koňar, Krajčík) - 10.30 hod.

Prešov

V. Liga SEVER - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Ľubotice – Pakostov (Píro, Biroš, Gaľa, Kostík)

Kendice – Kračúnovce (Feckanin ml., Greško, Džubák, Sedlák)

Fintice – Plavnica (Kováčová, Gál, Palinský, Dzido)

VI. Liga Šarišská - 8.kolo -  23.9.2012 o 15.00 hod.:

Župčany – Záborské (Kovaľ, Brendza, Rumančík, Zvolánek)

Pušovce - Š. Michaľany (Roka, Antl, Vaľko, Lisák)

Sabinov

IV. Liga - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Sabinov - V. Opátske (Homoľa, Jancura, Vojtko, Ferenc)

VI. Liga Šarišská - 8.kolo -  23.9.2012 o 15.00 hod.:

Š. Dravce – Malcov (Marcin, Tomko, Šuba, Tkáčik)

Uzovce – Gaboltov (Lenková, I. Havrila, Dušek, A. Koščo)

Snina

IV. Liga - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Snina - V. Revištia (Tabaka, Mati, Pika, Tóth)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.: 

Stakčín - Čierne n/T (Vasilenko, Škurla, Kovalčin, Sakáč)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 10.kolo - 22.9.2012 o 15.00 hod.:

St. Ľubovňa - Michalovce "B" (Kohl, Baksay, Bucko, Novysedlák)

VI. Liga Šarišská - 8.kolo -  23.9.2012 o 15.00 hod.:

Jakubany – Záhradné (Pekár, Lang, Hiľovský, Kunzo)

Svidník

IV. Liga - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Svidník - Sp. Podhradie (Zvolánek, Gonos, Drenko, Škody)

Vranov nad Topľou

V. Liga SEVER - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Dl. Klčovo - N. Hrušov (P. Havrila, J. Mano, Bednár, Diószegi)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.: 

Vechec – Breznica (Harajbič, Švec, Bajo, Gnip)

Bystré – Soľ (Treščák, Žulevič, Štefanič, Knut)

S. Polianka - V. Žipov (Šimková, Reňo, Kocur, Hajdada)

Sedliská - Belá n/C (Pavlovský, Klokočka, J. Kmec, Čeľovský)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga JUH - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

V. Folkmar – Sobrance (Michalík, D. Béreš, Bančanský, Duška)

VI. Liga Podtatranská - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Margecany – Harichovce (Mir. Firkaľ, Miklošková, Ján Somoši, Vizvári)

Košice-mesto

IV. Liga - 10.kolo - 23.9.2012 o 10.30 hod.:

Krásna – Stropkov (Ondič, Hepka, P. Kočiš, Gavalier)

VI. Liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Koš. N. Ves - K. Bakša (Počurek, P. Kočiš, Sedlačková, Michna)

Košice-okolie

IV. Liga - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Haniska – Giraltovce (Marcin, Vaľko, Rumančík, Pečarka)

V. Liga JUH - 10.kolo - 22.9.2012 o 15.00 hod.:

Poproč - Kr. Chlmec (Mil. Hudák, Mriglot, Mihaliková, Tornay)

Turňa n/B – Sokoľany (J. Sendek, Kunst, Juhászová, Gábor)

VI. Liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

M. Ida – Geča (Vass, Hepka, Tomeček, Lacko)

Ruskov – Ťahanovce (M. Drabant, Djordjevič, Kohl, Gajdoš)

Budimír - V. Opátske "B" (Čiták, Prokša, Guba, Guľko)

Michalovce

V. Liga JUH - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

V. Kapušany – Rudňany (Tramita, Ziemba, Hegedüš, Leško)

Strážske – Šaca (Olejník, Novotný, Baldovský, P. Koščo)

VI. Liga Zemplínska - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Lastomír – Borša (Bajcura, Godžák, Capík, Mikita)

Palín - Kr. Liesková (Tomáš, Ruščanský, D. Mano, Popík)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

G. Poloma – Seňa (Martinko, Pavlov, Dankanin, Kotrady)

Dobšina - G. Hôrka (Mačák, Macko, Jonáš, Korpa)

Kr. Podhradie – Kalša (Leško, Filipák, Olejník, Bednár) - 22.9.2012 

Spišská Nová Ves

V. Liga JUH - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Sp. Vlachy – Čaňa (Karaffa, Fabíny, L. Tóth, Džubák)

Krompachy – Medzev (Ištoňa, Polomský, J. Mišenčík, Hudák)

VI. Liga Podtatranská - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Smižany – Teplička (Eperješi, Farkaš, Kriak, Čigáš)

Hrabušice – Helcmanovce (Kriak, Farkaš, F. Sendek, Komár) - 10.30 hod. 

Sobrance

VI. Liga Zemplínska - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Petrovce – Tušice (Barát, Basoš, Prokopovič, Hreško)

Trebišov

V. Liga JUH - 10.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Michaľany – Rožňava (Joz. Somoši, Bíro, Korečko, Minaroviech)

VI. Liga Zemplínska - 8.kolo - 23.9.2012 o 15.00 hod.:

Cejkov – Vinné (Ulian, Paulišin, Holp, Tkáč)

Parchovany - Nacina Ves (Baloga, E. Kočiš, V. Tóth, Fencík)

Sečovce – Čičarovce (Berta, Slimák, Trembeckí, Vansa)

Plechotice - V. Horeš (Pongo, Kudelás, Ondič, Čabala)