Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 09. 2012 o 10:17

Poriadne vydreté víťazstvo

autor: riso
1560x čítanéAž na dno svojich síl museli siahnuť futbalisti Popradu B, aby na svojom ihrisku zdolali nováčika šiestej ligy Podtatranskej, AŠK Mária Huta.

Predovšetkým v prvom polčase nehrali domáci dobre a zaslúžene po ňom prehrávali 0:1. Po zmene strán sa ale karta obrátila. Začalo sa hrať prakticky na jednu bránu, čoho výsledkom boli dva góly v hosťujúcej sieti a zaslúžený obrat. „Akoby sa už stávalo pravidlom, že sme polčasové mužstvo. Takéto boli už dva-tri posledné zápasy na domácom ihrisku. Som rád, že tie druhé polčasy sme my tým lepším tímom. Ukázalo sa, že trénovať sa vyplatí. Súper postupne odišiel a dosť sme to tam tlačili. Dosť sme sa trápili, no zlomili sme ich. V druhom polčase sme boli určite lepší,“ povedal tréner Popradu B Ján Chmura.

Určite by ho ale potešilo, keby jeho mužstvo išlo naplno celých 90 minút. „Určite to nebolo o podcenení súpera, skôr o uspokojení sa, že v poslednom období vyhrávame a že sa nám hra darí. Súper však na nás vyrukoval s účinnou taktikou. Rozumne sa postavili na svoju polovicu a my sme mali problém s tým niečo urobiť. Nakopávané lopty boli neúčinné a veľmi dlho nám trvalo, kým sme prepli a začali robiť veci, ktoré boli účinné. V druhom polčase sme vsadili všetko na jednu kartu. Išiel dolu obranca a hore konštruktívny hráč. Ten si svoju úlohu splnil a súpera sme pretlačili,“ dodal Chmura.