Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

30. 09. 2012 o 10:32

Žiaci SAFI Prešov rozhodli po obrátke

autor: Karol Csobadi
1658x čítanéV deviatom kole narazili druholigoví žiaci SP MFK Rožňava na rovesníkov SAFI Prešov, ktorí v kategórii starších žiakov vedú aktuálnu tabuľku.

Po nerozhodnom polčase hostia otočili stav vo svoj prospech a odviezli si tri body. V kategórii mladších žiakov si domáci dvojgólové polčasové vedenie neudržali a po prestávku už skórovali iba hostia, ktorí napodobnili starších rovesníkov a taktiež zvíťazili.

Dušan Pollák, tréner st. žiakov SP MFK Rožňava: "Prehra s vedúcim družstvom súťaže o tri góly je pre nás vzhľadom na priebeh hry krutá. Hral sa obojstranne rýchly zápas s množstvom pekných akcií, ale i veľmi lacných gólov v našej sieti. Družstvo sa prebudováva, máme veľa zranených hráčov a chýba nám brankár."

Stanislav Štefaník, tréner starších žiakov SAFI Prešov: "Zápas bol vcelku vyrovnaný aj kvalitný a možno ani výsledok tomu tak nenasvedčuje. Strelili sme však viac gólov, nakoľko sme boli vo využívaní šancí efektívnejší. Zlom nastal na začiatku druhého polčasu, keď náš útočník Matúš Varga najprv vyrobil penaltu a následne sám upravil na rozdiel dvoch gólov v náš prospech."

Peter Džačák, tréner mladších žiakov SP MFK Rožňava: "Chýbal nám jeden kľúčový záložník Sýkora, ktorý dostal ráno horúčky a nemali sme ani náhradníkov. Vyhrávali sme dvojgólovým skóre, ale hostia mali v mužstve troch rýchlych hráčov, ktorí vedeli loptu potiahnuť a výškovo na tom boli taktiež lepšie. Tak sme trikrát inkasovali. Myslím si, že remíza by bola spravodlivejšia, nakoľko sme mali následne množstvo štandardiek, ale hostia v premieňaní príležitostí boli šťastnejším tímom."

SŽ: SP MFK Rožňava - SAFI Prešov 3:6 (2:2), G: Seman ( z 11 m), Revúcky, Genči - Ržohca 2, Svat (z 11 m), Varga, Bialko, Werner

MŽ: SP MFK Rožňava - SAFI Prešov 2:3 (2:0), G: Kováč, Harabín - Pavlík, Hirko, Kostelník