Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

04. 10. 2012 o 18:44

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
914x čítané



logoVsFZV ucelenej forme vám, tak ako už je zvykom zopár týždňov, ponúkame prehľad zápasov IV. - VI. Ligy. Cez víkend si prídu na svoje fanúšikovia v týchto nižšie uvedených okresoch.

 

 

 



Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Kľušov – Pakostov (Džubák, Džima, Bančanský, P. Koščo)

Raslavice – Zámutov (Filipák, Gál, Kunzo, Dzido)

VI. Liga Šarišská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Dl. Lúka – Jakubany (E. Kočiš, Jevín, Bindas, A. Koščo)

Šiba – Malcov (Tomáš, Šeršeň, Jurášek, Knut)

Humenné

V. Liga Sever - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Jasenov – Kračúnovce (L. Tóth, Ziemba, Karaffa, SFZ)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.: 

Kamenica n/C – Soľ (Roka, Farkaš, Vass, Sakáč)

Kežmarok

VI. Liga Podtatranská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Sp. Belá - Poprad "B" (Jančár, Drenko, Haviarik, Bednár)

Levoča

VI. Liga Podtatranská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Levoča – Teplička (F. Sendek, Mati, Novák, Čeľovský)

Poprad

IV. Liga - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

V. Tatry - V. Revištia (Lipták, Lang, Jasečko, SFZ)

Svit – Barca (Michalík, Vojtko, Žofčák, Kotrady)

VI. Liga Podtatranská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Hranovnica – Jaklovce (M. Béreš, Černický, Macko, Šproch)

Štrba – Harichovce (Zvolánek, Trembeckí, D. Havrila, Labanc) - 15.30 hod. 

Prešov

V. Liga Sever - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Ľubotice – Medzilaborce (Alexa, Židišin, J. Sendek, Lumtzer)

Kendice – Kežmarok (K. Friga, Holp, Bali-Jenčík, Sadiv)

Fintice – Hanušovce (Hegedüš, Píro, Baldovský, Kostik)

VI. Liga Šarišská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Župčany – Beloveža (Tkáč, Gajdoš, Bochnovič, Šafranko)

Pušovce – Záhradné (Slebodník, Zubka, Štefanič, SFZ)

Chmiňany – Gaboltov (Pivovarník, Treščák, Švec, Tkáč)

Sabinov

IV. Liga - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Sabinov - Haniska (J. Mano, Čech-Špirek, Paulišin, Džubák)

VI. Liga Šarišská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Š. Dravce – Záborské (J. Kmec, Ištoňa, Cuprák, Pecha)

Uzovce - Š. Michaľany (Krivjančin, Pristáč, Martinko, Pavlík)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.: 

Stakčín – Udavské (Onofrej, Miklošková, Kolesár, Popik)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 12.kolo - 6.10.2012 o 14.30 hod.:

St. Ľubovňa - V. Opátske (Slebodník, Mriglot, P. Košiš, Gavalier)

V. Liga Sever - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Plavnica - N. Hrušov (Tramita, Želizňák, Zajac, Ferenc)

Stropkov

IV. Liga - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Stropkov - Sp. Podhradie (Dubinský, Baksay, Lešková, Tóth)

Svidník

IV. Liga - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Giraltovce – Snina (Biroš, Kohl, Hepka, Škody)

Svidník - Michalovce "B" (Šoltés, Vaľko, Rumančík, Hajdada)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Dl. Klčovo - V. Šariš (Mar. Firkaľ, Leferovič, Čonka, Štofka)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.: 

Vechec - Radvaň n/L (Fedák, Jacečko, Moroz, Barvirčák)

Bystré – Breznica (Pavlov, P. Juhás, Kavčák, Voroňák)

S. Polianka – Hrabovčík (Štefek, Bajcura, Gnip, Čaga)

Sedliská - V. Žipov (D. Mano, Bajo, Brendza, Dudáš)

Čierne n/T - Belá n/C (Tomeček, C. Juhás, Kocur, Eliáš)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

V. Folkmar – Čaňa (Ondič, Basoš, Palinský, Pečarka)

VI. Liga Podtatranská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Margecany - Sp. Bystré (Djordjevič, Slimák, Leško, Komár)

Košice-mesto

IV. Liga - 12.kolo - 7.10.2012 o 10.30 hod.:

Krásna - Bard. N. Ves (Homoľa, Jancura, Gonos, Bazár)

VI. Liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Koš. N. Ves – Ťahanovce (Guba, Guľko, Dušek, Diószegi)

Košice-okolie

V. Liga Juh - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Poproč – Medzev (Tabaka, Bucko, D. Béreš, Leško)

Sokoľany – Rožňava (Polomský, J. Mišenčík, Mil. Hudák, Minaroviech) - 6.10. o 11.00 hod. 

VI. Liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

M. Ida – Ruskov (Kovalčin, Jancura, Homoľa, Izrael)

Budimír – Seňa (Kuľha, Gonos, Baloga, Kanuščák)

Michalovce

V. Liga Juh - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

V. Kapušany – Strážske (Bednár, Prokopovič, Joz. Somoši, Šimko)

VI. Liga Zemplínska - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Lastomír – Vinné (Darivčák, Pongo, Berta, Pirich)

Palín - Nacina Ves (Vasilenko, Ondrášek, Šimková, Szabó)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

G. Poloma – Geča (Pekár, Klokočka, Šuba, Kunzo)

Dobšina - V. Opátske "B" (Kurňava, Fabíny, Turcsanyi, Koščák)

Kr. Podhradie - K. Bakša (Bányácski, Marušin, Maňkoš, Tkáčik) - 6.10.2012 

G. Hôrka – Kalša (Kunzo, Alexa, Mačák, SFZ) - 6.10.2012 

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Sp. Vlachy – Rudňany (Marcin, P. Kmec, Mihaliková, Novysedlák)

Krompachy – Šaca (Bíro, Blichárová, Marko, Michna)

VI. Liga Podtatranská - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Smižany – Helcmanovce (I. Havrila, Pavlovský, Kertes, Lacko)

Hrabušice - Mária Huta (Marušin, Novotný, Prokša, Tabaka) - 10.30 hod. 

Sobrance

VI. Liga Zemplínska - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Petrovce - Kr. Liesková (Škurla, Kriak, Eperješi, Čigáš)

Trebišov

V. Liga Juh - 12.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Michaľany – Sobrance (Laskovský, Gaľa, P. Havrila, Mišenčík)

Kr. Chlmec - Turňa n/B (Greško, Feckanin ml., Hrinda, Krajčík)

VI. Liga Zemplínska - 10.kolo - 7.10.2012 o 14.30 hod.:

Cejkov – Parchovany (Daňo,  M. Drabant, Juhászová, Mikita)

Sečovce – Borša (Jonáš, Oravec, Tomko, Zvolánek)

Plechotice – Čičarovce (Hiľovský, Mir. Firkaľ, Firda, Klič)

V. Horeš – Tušice (Capík, Lenková, Černica, Duška)