Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 10. 2012 o 18:30

Žiaci Rožňavy nasúkali Kapušanom dovedna dvadsať gólov

autor: Karol Csobadi
1324x čítanéV jedenástom kole hostili druholigoví žiaci SP MFK Rožňava súpera z V. Kapušian.

V oboch kategóriách si domáci zaknihovali vysoké víťazstvá. Kým starší žiaci mali slabší rozbeh a polčas vyhrali iba o gól , mladší futbalisti už do prestávky súpera deklasovali a nadelili mu sedmičku. Strelecky sa darilo Revúckemu a Harabínovi, ktorí zaťažili kontá súperových gólmanov päťkrát. Mladší žiaci sa o tretie miesto v aktuálnej tabuľke delia s Buzicou a starším nateraz patrí ôsme miesto.

Dušan Pollák, tréner starších žiakov SP MFK Rožňava: "V obojstranne priemernom stretnutí sme do prestávky hrali veľmi slabo. V druhom polčase sa už chlapci rozstrieľali, nakoľko hostia nemali stabilného brankára. Doteraz sme ani my nemali brankára a v bráne sa prakticky striedali hráči z pola. Situácia sa už na tomto poste zlepšila. Doteraz sme na to doplácali, ale tentoraz sa to vypomstilo nášmu dnešnému súperovi, ktorý prakticky po treťom inkasovanom góle už zápas vypustil."

Tibor Szabó, tréner starších žiakov V. Kapušany: "Gratulujem domácim k víťazstvo. Bohužiaľ, nepostavili sme sa k stretnutiu ako sa patrí a neurobili sme nič pre boj o víťazstvo. Po prvom polčase som ešte dúfal v nerozhodný výsledok, nakoľko sme pred odchodom do šatní dosiahli kontaktný gól, ale potom sme sa už nezmohli na nič. Ak by sme mali riadného bránkára, určite by to domáci tak jednoznačné nemali".

SŽ: SP MFK Rožňava - MFK V. Kapušany 9:1 (2:1), G: Revúcky 5, Repel 3, Genči - Adi, R: Macko

Rožňava: Šagúl - Krak, Mitrík, Kováč, Dávid, Krempaský, Genči, Seman, Kardoš, Revúcky, Repel.

V. Kapušany: Balog - Vajda, Hornyék, Abaházi, Andrus, Oros, Gyure, Adi, Rebreš, Porubský, Lukáč.

 

MŽ: SP MFK Rožňava - MFK V. Kapušany 11:0 (7:0), G:Harabín 5, Kelemen 4, Štefan 2, R: Drenko

Rožňava: Džačár - Ogurčák, Korfanta, Gecelovský, Petergáč, Štefan, Sýkora, Kelemen, Tomašík, Harabín, Papp.

V. Kapušany: J. Chrenko - M. Chrenko, A. Szabó, Kondáš, P. Szabó, Oros, Potory, Moravčík, Vencel, Marcinik, Andre.