Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

13. 12. 2012 o 08:20

Seman s najlepším vysvedčením

autor: Eugen Magda
2465x čítané



Zaujímavý rebríček, ktorý prezrádza aj to, ktorí hráči ako upozorňovali na seba výkonmi v najvyššej regionálnej súťaži – v IV. lige východ. Práve najlepší si napokon vybojovali aj miestenku do Jedenástky roka:

1. Miroslav Seman (TJ FK Vyšné Opátske)                                 15 hlasov

2. Marcel Majoroš (FK Haniska)                                                  14 hlasov

3. Štefan Pčola (MFK Snina)                                                       12 hlasov

4. Peter Diňa (MFK Snina)                                                          10 hlasov

5.-7. Roman Kiseľ (ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves)

Roman Šimko (FK Košice-Barca)

Jozef Lukáč (MFK Snina)                                                       po 8 hlasov

8.-10. Marián Pčola (MFK Snina)

Mário Jančošek (ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves)

Dušan Sninský (TJ Veľké Revištia)                                       po 7 hlasov

11. Frederik Varga (MŠK Tesla Stropkov)                                  5 hlasov

12.-13. Milan Jambor (ŠK Svit)

Peter Uhrin (MFK Slovan Giraltovce)                                    po 4 hlasy

14.-21. Vladimír Kražel (FK Košice-Barca)

Peter Štefánik (Giraltovce)

Miroslav Stachura (ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves)

Peter Slicho (FK Haniska)

Oliver Podhorin (Zemplín Michalovce B)

Ján Dlugoš (MFK Slovan Sabinov)

Pavol Gálik (FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry)

Milan Adam (obaja TJ Veľké Revištia)                                   po 3 hlasy

22.-26. Tomáš Virgala (ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves)

Jaroslav Dargaj (Zemplín Michalovce B)

Matej Luščák

Peter Pribitný (obaja ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves)

Ruslan Ľubarskij (ŠK Futura Humenné                                 po 2 hlasy

27.-59. Lukáš Kačmar

Patrik Liček (obaja ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves)

Miloš Eliáš (MFK Slovan Sabinov)

Martin Mihok

Ľuboš Vojtaško (obaja TJ FK Vyšné Opátske)

Vladimír Mišenčik (MFK Spišské Podhradie)

Rudolf Bilas

Viktor Bochin

Peter Cauner

Kamil Pavlík

Ján Vachal

Marián Veselý

Lukáš Zápotocký (všetci MŠK Tesla Stropkov)

Marcel Fridman (FK Svit)

Peter Drobňák (MFK Stará Ľubovňa)

Ľuboš Jankaj

Ján Kopáč (obaja MFK Snina)

Ľuboš Uhľár

Ján Tkáč (obaja Veľké Revištia)

Michal Paraska (ŠK Futura Humenné)

Jaroslav Gorej

Vladimír Zajac (obaja FK Haniska)

Richard Borza

Matúš Dulovič

Dominik Haničák

Martin Maťaš

Milan Šefc (všetci FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry)

Jozef Kosturko (MFK Stará Ľubovňa)

Ivan Bednár

Stanislav Šinaľ

Lukáš Vojta ( všetci Slovan Giraltovce)

Oliver Špilár (Zempín Michalovce B)

Milan Vranko ( MFK Slovan Sabinov)                                   po 1 hlase

 

 

Na fotografii zľava: Marcel Majoroš, Miroslav Seman, Marián Pčola a moderátor akcie Jozef Jarkovský.

Foto: Jaroslav GLOVIČKO