Úporčania sa starajú o nádielkyÚporčania sa starajú o nádielkyautor: redakcia
Nováčik VI. ligy Zemplínska FK Tatran Úpor je na domácom trávniku mimoriadne nevyspytateľným tímom.
4231x čítané » Viac
31.08. 2012 o 11:29
Strelecký koncert útočníka SzabaStrelecký koncert útočníka Szabaautor: Ladislav Kaplár
V dohrávke 2. kola V. ligy Zemplínska narazili na seba mestske kluby. Domáci MFK Veľké Kapušany nastupoval na tento zápas z pozície posledného celku v tabuľke. Pred svojími fanúšikmi už chcel pretrhnúť negatívnu sériu bez víťazstva a odpútať sa z dna piatoligového pelotónu. Hosťujúci MFK Sobrance zažíva taktiež menšiu hernú krízu, ale napriek tomu cestoval do Veľkých Kapušian s úmyslom získať nejaký ten bod.
4906x čítané » Viac
21.08. 2012 o 07:33
Fotogaléria Čičarovce - Nacina Ves 2:1Fotogaléria Čičarovce - Nacina Ves 2:1autor: Ladislav Kaplár
Fotogaléria zo zápasu VI. ligy Zemplínska Čičarovce - Nacina Ves 2:1 (0:0).
4553x čítané » Viac
06.08. 2012 o 05:49
Nováčik potrápil favoritaNováčik potrápil favoritaautor: Ladislav Kaplár
Krst ohňom prežili hráči Krišovskej Lieskovej v úvodnom kole VI. Ligy Zemplín. Nováčik súťaže, ktorý sa dostal do kolotoča šiestej ligy na poslednú chvíľu, vycestoval na horúcu pôdu do Čičaroviec. Začiatok zápasu bol pre nich ako z najhoršieho sna. V 2. minúte mali domáci výhodu pokutového kopu, ale Nagy ponúknutú šancu nevyužil. Domáci fanúšikovia však dlho nemuseli smútiť. Gólová radosť v priebehu minúty vypukla až dvakrát, keď sa presadili Tarczy a Nagy. Rýchle góly nováčika nezlomili, práve naopak. O historický prvý gól v ligovej súťaži sa postaral ako správny kapitán stredopoliar Majoroš po peknom vysunutí od Baloga. Zaujímavý zápas pokračoval viacerými príležitosťami a osobnými súbojmi. Vyrovnávajúci gól mal na kopačke Balog, ale strážca domácej svätyne Filo podržal svoje mužstvo a zlikvidoval samostatný nájazd. Futbalové príslovie nedáš- dostaneš sa aj teraz potvrdilo. V 33. minúte krížnou strelou zvýšil na 3:1 stredopoliar Nagy. Domáci celok v druhom dejstve ubral z tempa a nasadenia, čo sa im mohlo vypomstiť. Hostia vycítili šancu a neraz prevetrali domácu obranu. Aktivitou hýril mladučký Balog, ktorý svojou technickou vyspelosťou platil na domácich. V závere si vytvorili obe mužstvá niekoľko šancí na skórovanie, zazvonili žrde, ale viac gólov už nepadlo.
4018x čítané » Viac
22.04. 2012 o 17:23
Rozhodol prvý polčasRozhodol prvý polčasautor: Ladislav Kaplár
Ťahákom 18. kola V. ligy Zemplínska bol nepochybne duel medzi dovtedy tretím Veľkým Horešom a štvrtými Čičarovcami.
4452x čítané » Viac
15.04. 2012 o 16:21
Nevídané skóre, štvorgólový MolnárNevídané skóre, štvorgólový Molnárautor: Ladislav Kaplár
V 17. kole V. ligy Zemplínska sa stretli regionálny susedia. TJ Družstevník Čičarovce privítal na svojom futbalovom štadióne hostí z Borše.