autor: Peter Cingel
1659x čítané

V sobotu odštartovala jarná časť prvej dorasteneckej ligy.

Partizán Bardejov - ŽP Šport Podbrezová 2:0 (1:0)

Bardejovčania potrebujú body ako soľ  a tomu zodpovedalo aj nasadenie v úvode zápasu. Po chybe v obranných radoch hostí Guľa už v druhej minúte otvoril skóre. Postupne sa hra vyrovnala a hralo sa medzi šestnástkami. Hostia boli futbalovejší, domáci bojovnejší, no ani jeden celok si nevytvoril vážnejšiu príležitosť. Úvod druhého polčasu patril hráčom ŽP. Našťastie domáca obrana a brankár Gmitter boli pozorní. Domáci vyrážali do rýchlych protiútokov a v 60. minúte sa opäť presadil kapitán domácich Guľa, ktorý druhým gólom zabezpečil Partizánu tri body.

Góly: 2. a 60.  Guľa, rozhodovali: Vlčej, Čech-Špirek, Kunst, ŽK: Jašš - Očenáš, Sokol

Partizán: Gmitter - Iľko, Jaš, Čegiň, Berežný, Jurčišin (87. Surgent), Rokošný, Kolibab, Kačmár (90. Babčák), Guľa, Matkobiš (77. Niščák)

ŽP: Kozárik -  Gánovský, Očenáš, Lihan (69. Furman), Dický, Janko, Polaščík, Szoke, Petrusz (39. Szabó), Sokol, Mózer (77. Galo)

Galéria
Bardejov - Podbrezová 2:0 (1:0) Bardejov - Podbrezová 2:0 (1:0) Bardejov - Podbrezová 2:0 (1:0) Bardejov - Podbrezová 2:0 (1:0) Bardejov - Podbrezová 2:0 (1:0)