Bardejov – Michalovce 1:0 (0:0) + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1278x čítané

1. liga staršieho dorastu

Partizán Bardejov -  MFK Zemplín Michalovce 1:0 (0:0)

Vyrovnaný zápas, ktorý sa skončil víťazstvom dôraznejších domácich, keď v 53. minúte po závare pred bránou hostí pretlačil Berežný loptu za chrbát brankára MFK Zemplín. V 75. minúte mal vyrovnanie na nohe Kiss, ale z piatich metrov prestrelil prázdnu bránu Partizána.
Gól: 53. Berežný, rozhodovali Kozák, Bochnovič, Sakalík, ŽK  Berežný, Niščák - Škultéty, Mukhamedtinov.

Partizán: Gmitter - Iľko, Jaš, Sipľak, Berežný,  Jurčišin (85. Čegiň), Kolibab, Rokošný  (90. Babčák), Kačmár ( 73.Niščák),  Guľa, Matkobiš
MFK:  Kira - Sochanič,  Šimko, Horňák,  Škultéty (63.Štofík), Šimčák, Grič, Harvila (88.Popovič), Mukhamedtinov, Kiss (Stropkay), Kolesár

Galéria
Bardejov – Michalovce 1:0 (0:0)  + fotogalériaBardejov – Michalovce 1:0 (0:0)  + fotogalériaBardejov – Michalovce 1:0 (0:0)  + fotogalériaBardejov – Michalovce 1:0 (0:0)  + fotogalériaBardejov – Michalovce 1:0 (0:0)  + fotogaléria
Bardejov – Michalovce 1:0 (0:0)  + fotogalériaBardejov – Michalovce 1:0 (0:0)  + fotogaléria