16. 04. 2013 o 19:04

Bardejov – Šaľa 2:1 (0:0) + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1820x čítané

V Bardejove videlo vyše 600 divákov dramatický druholigový zápas, keď domáci oslabení o vylúčeného Staša dokázali zvrátiť nepriaznivý vývoj stretnutia.

Partizán Bardejov - FK Slovan Duslo Šaľa 2:1 (0:0)

Domáci začali dobre a už v úvode opečiatkoval Cuprišin brvno Kolmokovovej brány. V 32. minúte musel po druhej žltej karte a následnej červenej opustiť ihrisko Staš a hra sa postupne vyrovnala. V druhom polčase mali hostia viac z hry a v 55. minúte sa ujali vedenia gólom Szaba. Hráči Partizánai sa však nevzdávali, tréner Kica prestriedal a boli to práve hráči z lavičky, ktorí rozhodli o výsledku stretnutia. Vyrovnávajúci gól strelil Paukner a vzápätí Nworah rozjasal vyše 600 divákom gólom, ktorý znamenal víťazstvo Bardejova.

Góly:  74. Paukner 1:1, 79. Nworah 2:1 - 55. Szabó 0:1, rozhodovali Špaček - Somoláni, Vindiš, ŽK: Staš, Hanuščák, L. Zápotoka, Kica - Ivančík, Gešnábel, Charizopulos, Ďatko, ČK: 32. Staš (Partizán) po 2 ŽK.

Partizán: Čikoš-Pavličko - J. Zápotoka (70. Paukner), Palša, Kica, De Azavedo ( 60. Nworah), Staš, Dzúrik, Andraščík, L. Zápotoka, Hanuščák, Cuprišin (60. Seman).

FK: Kolmokov - Ďatko, Mihalik, Charizopulos, Čirik, Rehák, Mujkoš, Čurgali, Ivančík, Gešnábe (82.Tomiš), Szabó.

Galéria
Bardejov – Šaľa 2:1 (0:0) + fotogalériaBardejov – Šaľa 2:1 (0:0) + fotogalériaBardejov – Šaľa 2:1 (0:0) + fotogalériaBardejov – Šaľa 2:1 (0:0) + fotogalériaBardejov – Šaľa 2:1 (0:0) + fotogaléria