Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

23. 04. 2013 o 16:45

V improvizovaných podmienkach rezerva Popradu nesklamala

autor: riso
1926x čítanéOčakávaným víťazstvom favorita sa skončilo stretnutie 18. kola šiestej ligy Podtatranskej medzi domácim Popradom B a Jaklovcami. Domáci vyhrali presvedčivo 4:0, keď o svojom triumfe rozhodli už do prestávky tromi presnými zásahmi.

O štyri kúsky sa podelili štyria strelci (Bednarčík, J. Tropp, Janoščík, Kašper). Aj preto mohol byť tréner Ján Chmura po zápase spokojný. "Rýchly gól Lukáša Bednarčíka nastolil ďalší priebeh tohto duelu. Každopádne nás upokojil. Súper musel od základov zmeniť svoju taktiku hry. Začali sme si viac veriť, lebo na tomto teréne je umŕtviť loptu a prihrať si ju naozaj ťažké. Chlapcom sa darilo rýchlejšie si ju dávať od nohy ako súperovi. Hlavne v strede ihriska nám hostia nechávali dosť miesta. Loptu sme si preto mohli rozhadzovať do strán. Mali sme niekoľko nebezpečných krídelných situácií, druhý gól padol po centri. Vedenie 2:0 už bolo komfortnejšie. Tretí gól sme dali po individuálnej akcii Bednarčíka, keď sa rozbehol pomedzi obrancov, ktorým neostávalo nič iné, len ho faulovať. Jožko Tropp penaltu bezpečne premenil a trojgólové polčasové vedenie už bolo pohodlným náskokom," konštatoval Chmura. Jeho zverenci sa v prvom domácom súboji jarnej časti prezentovali solídnym výkonom, hoci súper ich až tak nepreveril. "Sám som bol zvedavý ako sa s týmito improvizovanými podmienkami hráči vysporiadajú. Bolo to trochu komornejšie, ľudia predsa len radi chodili na naše zápasy. Myslím si však, že výsledok 4:0 je fajn," doplnil Chmura.