Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

02. 05. 2013 o 19:39

Žiaci Rožňavy sa tešili z dvojnásobného víťazstva

autor: Karol Csobadi
1776x čítanéV dohrávke 15. kola druholigoví žiaci SP MFK Rožňava v oboch kategóriách zdolali súpera z Moldavy a spolu mu nasúkali šestnásť gólov, pričom iba jediných gól lovil zo siete brankár domácich starších žiakov Kerek.

Starším žiakom SP MFK , ktorí v jeseni podľahli na pôde Moldavy najtesnejším rozdielom sa podarilo zaknihovať si prvé jarné víťazstvo a to hneď s dvojciferným skóre.

„Prvý polčas bol dosť rozháraný, nehrali sme organizovane, ale i napriek tomu sme štyrikrát skórovali. Po prestávke sme sa zlepšili hlavne herne a z toho pramenilo niekoľko gólov a zopár ďalších pekných akcií. V jesennej časti súťaže sme nemali brankára a teraz, naopak, chýbajú niektorí hráči. Veľa zápasov sme prehrávali predovšetkým z dôvodu nepremieňania tutoviek a naopak, inkasujeme dosť často aj lacné góly. Dnes nám však konečne priala i šťastena a padali aj pekné góly,“ povedal po stretnutí šéftréner mládeže SP MFK Rožňava Dušan Pollák.

„Zápas sa vyvíjal celkom sľubne nakoľko sme sa ujali vedenia. Následne po hrúbkach gólmana sme v priebehu piatich minút štyrikrát inkasovali a bolo prakticky o výsledku rozhodnuté. Druhý polčas sme prestriedali, ale už sme na domácich ani kondične nestačili,“ uviedol tréner starších žiakov Moldavy Ladislav Šveda.

Mladší žiaci Rožňavy natiahli osemzápasovú šnúru bez prehry a v domácom prostredí obhájili jesennú výhru z ihriska súpera. Víťazstvom si udržali druhú priečku v aktuálnej tabuľke.

 

SŽ: Rožňava - Moldava 10:1 (4:1), G: Revúcky 4, Kováč, Seman, Danko (vlastný), Mitrík, Genči, Kardoš - Grulyó.

Rožňava: Kerek - Zatroch, Krempaský, Kováč, Krak, R. Šoltés, Genči, Seman, Kardoš, Revúcky, Repel, striedali: P. Šoltés, Mitrík Holcz, Plošica

MŽ: Rožňava - Moldava 6:0 (2:0), G: Kelemen 3, Harabín 2, Dovik.

Rožňava: Džačár - Ogurčák, Korfanta, Gecelovský, Petergáč, Štefan, Bakoš, Kelemen, Horváth, Harabin, Dovik, striedali: Kováč, Keresteš, Márton, Tomašík