Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

06. 05. 2013 o 10:36

Dvojnásobná radosť Daniela Gráca

autor: Karol Csobadi
2518x čítané



V ostatnom kole hostili šiestoligisti Gemerskej Polomy aktuálne tretí celok tabuľky Kokšov Bakšu. Cieľ - oplatiť hosťom jesennú prehru - sa naplnil aj zásluhou gólu D. Gráca, ktorý gólom do šatne poistil tesné polčasové vedenie.

Skóre otvoril Miloš Gallo st. ,ktorý premenil pokutový  kop vo vedúci gól. Poistka prišla z kopačky Gráca. V druhej časti hry na ihrisko vybehlo iné domáce mužstvo, ktoré akoby spokojné s dvojgólovým vedením zaspalo. Po hodine tento útlm využili hostia na dosiahnutie kontaktného gólu. Body však napokon ostali doma.

Situácia sa opakovala

„V  prestávke sme si v šatni povedali, že musíme jednoznačne pokračovať v nasadení z prvej časti hry a v žiadnom prípade nepoľaviť v tempe. Bohužiaľ, zopakovala sa situácia zo zápasu s Dobšinou, keď sme po prestávke zaspali a inkasovali kontaktný gól. Zápas sa tak zdramatizoval. Zároveň stúpla nervozita, šance sme následne nevyužili, čo sa nám mohlo aj vypomstiť,“ povedal autor druhého domáceho gólu Daniel Grác.

Premiérový i narodeninový

Dano mal z dosiahnutého gólu dvojnásobnú radosť, nakoľko to bol jeho premiérový v drese Gemerskej Polomy a doprial si ho zároveň aj ako narodeninový darček k štyridsiatke. „Gól som si dnes želal a som rád, že to tam aj padlo. Akciu pekne založil Marchevský, center dostal Boris Milko, ktorý mi loptu naservíroval pred prázdnu bránu a tak som bez zaváhanie nekompromisne skóroval,“ dodal oslávenec.